Kedy ste zistili tehotenstvo?

benabianca
23. jún 2007

Ahojte baby,len by som sa chcela spytat,kedy ste prisli na to,ze ste tehotne?V ktorom tyzdni?Ako je mozne,ze si to niektonevsimne do 6. alebo aj 7.mesiaca?

deina
29. jún 2007

Ja som to zistila uz na 10 den po ovulacii (meriam BT), co bolo vcera - velmi skoro, je tam iba taka slaba ciarka, ale budem si verit, ze menzes uz naozaj nepride. 😅 Kolegyna mi dala chrobaka do hlavy, nech skusim test, lebo mi bolo zle, fazulka sa musela skoro uhniezdit, ked uz teraz je pozitivny.

suknicka
30. jún 2007

sue.. u mna to bolo podobne..my sme hned tusili ze fuh asi z toho dneska nieco bude🙂neplanovane, ale o to viac sa tesime..ja som to zistila asi po dvoch tyzdnoch meskania..spravila som si test a hned 2 palicky no a o 2 dni sme uz boli na gynekologii a potvrdili nam ze som v 6 tyzdni 🙂
sue..mame termin tusim velmi blizko seba 🙂 hehe drz sa! ;)

benabianca
autor
30. jún 2007

catrin,ked si mala nechraneny styk pred 3 tyzdnami,tak budes teraz tak v 5.-6.tyzdni,daj vediet ako si dopadla u lekara.Aj ja som mala vzdy nepravidelny cyklus(kvoli cystam na vajecnikoch).

diduska05
1. júl 2007

ahojte ako najskor zistim že som tehotna!!!!možem otehotniet aj ked nemam jeden vaječnik????predsa sa hovori že to ide tažšie!!!priatel sa do mna neurobil. help!!!

diduska05
1. júl 2007

halooo napište mi niekto!!! ☹

skrecok
1. júl 2007

Didi, aj s jednym vajecnikom sa da... Aj ked je pravda, ked je to tazsie. Pouzi tehu test.

tinni
1. júl 2007

mozes otehotniet aj ked mas jeden vajecnik a aj ked ste nesli naostro, skus si urobit za 14 dni test od toho sexu, pri ktorom si myslis,ze by si mohla otehotniet...

diduska05
1. júl 2007

TINNI ale on sa vobec neurobil ani do mna ani vedla sme to len skušali chvilku.............aj tak možem a pila som pomarančovi džus!!!a ten je kysli nie! 😲

diduska05
1. júl 2007

juuj ako sa bojiim!!!!mam len 16 rokov ☹

tinni
1. júl 2007

neviem sice, co s tym ma pomarancovy dzus, ale aj tak mozes, lebo pocas sexu sa mozu vylucit take kvapocky, ktore obsahuju spermie...
mas pocit, ze si tehotna? Meskaju ti kramy?

diduska05
1. júl 2007

tinni!noo ja neviem mala som dostat 29.6.a neviem aky je ten ciklus každa žena to ma inak 28 dnovi ma byt???toto moc neviem ale vd kysle ma menzes oddialovat nie....u mna to tak vždy bolo ked som vypila niečo kysle.....skušali sme to aj pred tym a nebola som tehotna bojim sa:(

diduska05
1. júl 2007

nemam žiadne priznaky iba to že mam plne prsia bradavky nemam inej farby bolia to je pravda ale toto všetko som mala aj ked som mala dostat menzes!!!

diduska05
1. júl 2007

halooooo tinni

tinni
1. júl 2007

didus, skus si zajtra rano spravit test, hned ako vstanes, prvy ranny moc...

diduska05
1. júl 2007

tinni noo ale ja ten test nemam!!!!kolko to asi stoji???a mysliš si že som???

bihan
1. júl 2007

Diduška, prosím ťa, nestresuj! Pomarančový džúj je hlúposť, menzes ti to neoddiali a iba v amerických filmoch a veľmi málo zázračných prípadoch žena otehotnie bez toho, aby to nej partner ejakuloval 😉
Tehotenský test stojí od 40-200Sk (myslím).. záleží na citlivosti...

tinni
1. júl 2007

didus, podla mna nie si... ale mozne to je. Test stoji okolo 130Sk kup si radsej taky citlivejsi-chod do POlusu do lekarne a vypytaj si, ze chces taky co najcitlivejsi.
A kolko dni je od toho sexu? Lebo najpravdepodobnejsie otehotnenie je niekedy v polke cyklu...

ikke
1. júl 2007

diduska, ak ste mali styk pred tyzdnom a predvcerom si mala dostat menzes, je malo pravdepodobne, ze by si bola tehotna. aj ked vylucene to nie je. test ti to ale ukaze najskor tych 14 dni po styku (zvycajne).

a kedze vo svojich 16 rokoch pohlavne zijes, verim, ze vies, ze ani zdaleka nie kazda zena nema cyklus 28-dnovy, ze i niekolkodnove meskanie nemusi znamenat tehotenstvo a ze pitie pomarancoveho a grepoveho dzusu, cerveneho vina ba dokonca ani stres v poslednych dvoch tyzdnoch cyklu jeho dlzku zvycajne neovplyvnuju.

dufam, ze tvoje vlastne pocity, ktore teraz mas, si dobre zapamatas a spomenies si na ne, ked to budete chciet opat nabuduce "skusat".
(myslim to v dobrom 😉 )

diduska05
1. júl 2007

bihan!takže čo to znamena???ale ja mam len 1 vaječnik určite to ide tažšie!!!to mi hovoril aj doktor

benabianca
autor
1. júl 2007

diduska,nestresuj,aj ja si myslim,ze je malo pravdepodobne,aby si bola tehotna,ale radsej si sprav ten test(tak 2-3tyzdne po styku).Aj 1 vajecnik staci na otehotnenie.Mne tiezpovedali,ze otehotniem tazko(mam otocenu maternicu a velmi vela cyst som mala) a pozri,mam 2 deti v priebehu roka a pol).Nic nie je nemozne,len nestresuj,urob si ten test a budes kludnejsia,ked budes vediet na com si,ok?

diduska05
1. júl 2007

nooo benabianca te test si spravim ale važne sa velmi bojiim!!!!neprežijem to ak budem tehotna:(fnuk

diduska05
1. júl 2007

ikke!noo tak budem rozmyšlatnabuduce ale važne sa velmi bojim doktory hovorili že ked budem chciet v buducnosti otehotniet nemam čakat až do 30 a až vyšie lebo z jednym vaječnikom to je horšie na takych 50%!!!zajtra kupim test!už sa bojime s priateloma važne nechcem byt tehotna ale asi je to aj koli stresu že sa bojim že som!!:(ale čo si si navaril to si aj zjec sa hovori:(odp

diduska05
1. júl 2007

halooo ozvite sa

karkulka55
1. júl 2007

diduska to by bola privelka nahoda ze by si bola tehotna...ale ked vies ze nehces dieta a mas 16 preco nepouzivate nejaku ochranu? 😕

benabianca
autor
1. júl 2007

kedy ste sexovali?

diduska05
1. júl 2007

benabianca to bolo asi pred 2 tyzdnami

diduska05
1. júl 2007

karkulka ved stale ouživame kondom a ešte nikdy nas nesklamal.....a my sme to len skusili na takych 5 min bez kondomu vieš nič viac! 😖

karkulka55
1. júl 2007

a predtym sa urobil?? bo je sanca ak to spravil do kondomu........
no kazdopadne nestresuj...ja si nemyslim ze si teho...

benabianca
autor
1. júl 2007

diduska,ja si sice myslim,ze je na test este skoro,ale vyskusaj(ak sa ti menzes nedostavi ani do tyzdna,vyskusaj dalsi test alebo chod rovno k lekarovi).Mne v 5.tyzdni vysiel negativne a v 7.tyzdni uz pozitivne.

diduska05
1. júl 2007

benabianca!no skusim zajtra!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre