Kedy vám tehotenský test ukázal dve čiarky?

ruzovysen
21. mar 2012

Kedy Vam najskor tehu test ukazal // ? Mate skusenost ze najprv bol test negativny a neskor pozitivny ?

florentina1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankat
21. mar 2012

ahoj mne na 36DC 🙂

alenka600
21. mar 2012

V 8mom tyzdni 🙂 (pred tym mi vysiel negtivny, az ten druhy bol pozit🙂

anjelicek26
21. mar 2012

11 dpo (tri dni pred meskanim menstruacie) na obed bol uz synator na testiku 🙂 A to nie je najskor, ako je to mozne, najskor je 9dpo ak doslo k uhniezdeniu na 5. den, co je dost vynimocne.... vtedy 10-kovy test moze urobit ducha.

HCg rastie individualne, neda sa na to spoliahat, niektorym zenam vyskocia dve ciarky az par dni po meskani menstruacie... preto je rozumne testovat az v den, kedy menstruacia meska. Clovek sa vyhne sklamaniu z mikro potratov.

kvetinka211
21. mar 2012

@ruzovysen bola som velmi netrpezliva, takze uz tusim 1 den po meskani (a to mi zvykne meskat bezne) .. a bol pozitivny :D ta druha ciarka bola ale o dost slabsia, dalsi den na inom teste uz bola silnejsia ... ale skus vydzrat netestovat co najdlhsie, budes mat spolahlivejsi vysledok ... ale ked mas doma dost testov alebo lekaren kusok od domu a dost penazi na vela testov, tak pockaj aspon do rana a testuj 🙂 inak ja teraz kupujem lacne testy v dmku na take tie nedockave testovania (pravidelne si nahovaram tehotenstvo aj ked na to nemam dovod 🙂

xenicka13
22. mar 2012

my sme planovali takze na 10den od oplodnenia

didia
22. mar 2012

Mne prvy test po 10 dnoch neukazal az druhy asi po dvoch tyzdnoch.

lucianka222
22. mar 2012

No mne aj 2 týždne po vynechaní ukazoval test len jednu čiarku a to som od vynechania urobila asi 3 testy, lebo som skutočne cítila, že sa niečo deje 😉 ... Potom som to prestala riešiť a už keď som mala ísť na "vyvolávačku", urobila som si testík (asi 4 dni po poslednom teste) a boli tam nádherné silné // 🙂

sladkasue
22. mar 2012

ja som kupovala ten najlacnejsi mamatest a potm este nejaky(tiez tam boli 2 vnutri) a asi 2-3tyzdne po sme mali pozitivny test🙂 takze ziadne meskanie, skor by som povedala, ze dalsie kramy uz nedosli 🙂

zlatusik28
22. mar 2012

pri prvom bábu mi to ukázalo až na nejakých deviaty týždeň, skôr sa ukázať nechcel 😉 a pri tom druhom to bolo tuším hneď ako mi to meškalo...

petkave
22. mar 2012

Neskúšala som testovať skôr, takže 3 dni po očakávanej ms - ráno bola slabá čiarka. Poobede na takom istom type testu žiadna. Na druhé ráno na ďalšom teste už zase bola 😵 Kúpila som nejaký test za 2-3 €, nič špeciálne.

zuzkag2
22. mar 2012

mne ukazal test dve ciarocky na druhy den, co mi meskala ms.ale slabucka bola, silnela pomalicky.

kika1111
22. mar 2012

poslednú menštruáciu som mala 5.septembra, ovuláciu okolo 18-20. septembra a test mi ukázal dve čiarky až 14.októbra..po 2 týždňoch meškania menštruácie.. no do toho 14.októbra som si urobila asi 7 testov, 14. októbra som začala ráno ôsmym testom - úplne slabučkou čiarkou, po hodine bola silnejšia a po dalšej hodine zase silnejšia... (čím horšie som sa cítila, tým bola čiarka silnejšia) ..a kupovala som testy hlavne v lekárňach, tie najcitlivejšie na teh.hormón 😵

marikac
22. mar 2012

11 dpo

zuzka38
22. mar 2012

4 dni meskania a test ukazal velmi slabunku druhu /, na druhy den vsak uz boli // uplne jasnee 😀

lilli202
22. mar 2012

ja som si robila test pred chvilkou a bola len jedna.a menstruaciu som mala vo februari 18.tak co mám robit?a necitim sa na ms.poradte my prosim

fomarik
22. mar 2012

Mne sa dve čiarky ukázali presne na 13DPO ( sme po IUI)...najprv na teste nebolo nič...test som som so smutkom odložila a o hodinku tam boli // !!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

januska191
22. mar 2012

lilli este chvilku pockaj.... ja som si robila test asi dva dni potom ako som mala dostat MS a bol negativny. Bola som straaasne sklamana, ale kedy mi meskali uz 2 tyzdne, sla som rovno k dokimu a ten mi tehotenstvo potvrdil...

slivocka
22. mar 2012

9 dpo večer, slaby duch 🙂

lucinocka
22. mar 2012
happy8051
22. mar 2012

pri prvej dcerke som testovala az 8 dni po datume, kedy som cakala MS a boli hned krasne kolajnice. teraz pri druhej som nevedela vydrzat, testla som uz 2 dni po meskani a hned nabehla cirka, sice omnoho slabsia, ale zretelne sa dala vidiet

lillinka01
22. mar 2012

prvy az treti den meskania mrchy 1 negativny a jeden nespravny test, pred meskanim jeden negativny, 4 dni po meskani pozitivny. odporucam pockat tak tyzden po meskani, a potom si urobit Clearblue, ten mi hned ukazal pozitivny, aj ako dlho. tie ciarkove sa mi nepacia velmi

jedinecna
22. mar 2012

ja som testovala druhy den po tom ako som mala dostat ms, ale vedela som ze som tehotna ... asi tyzden po, ako som otehotnela ma zacali neskutocne boliet bradavky .... mozno by mi bol test to ukazal skor, ale isla som na istotu 🙂

titulienka
22. mar 2012

8 den po ovu , testiky mam aj v albume 🙂 🙂

dadanr
23. mar 2012

Ahojte baby môžem sa pridať? Som po 1 mesiaci clostilu a testla som sa na 24 DC. No a nič. To čo tu čítam mi dalo ešte nádej. Jediná zmena je, že od asi po 4 dňoch po ovu cítim kríže. To som nemala predtým. ☹

anieli_1
23. mar 2012

tak ja som po tyzdni meskania mala riadne kolajnice silne a do teraz odlozene 🙂

sssimi
23. mar 2012

Pri prvej som mala 3 testy negatívne, 4tý bol pozytívny potom čo mi 3 týžne meškala MS. Pri druhej mi ukázal test tehotenstvo na 34DC.

lubina
23. mar 2012

pri prvej som si test robila po tyzdni meskania menzesu a pri druhej po 2 dnoch meskania.Pri oboch mi test ukazal dve ciarky na prvy raz 🙂

beruska.zuzanka
23. mar 2012

Hneď pozitívny a bola som 6tt už 😅 😀 pre istotu sme ale robili ešte jeden 🙂

juranka
17. apr 2012

ja som testla asi po tyzdni od ovulky 🙂 som sa nevedela dockat. a bol negat. na druhy den som bola objednana k dr. na beznu rocnu prehliadku a pri ultrazvuku sa mu zdalo, ze som tehotna (vraj sliznica maternice bola dost vysoka) po 2-3 dnoch od prehliadky sa mi uz ukazal slabunky duch a za dalsi den uz tam boli zretelne 2 ciarky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre