Kedy vám test ukázal čiarky?

sunny_g
30. jan 2020

Ahojte maminy.
Mám otázku. Mnohé z nás vešajú hlavu keď im test neukáže ani v deň začiatku očakávanej MS... Chcem vás pekne poprosiť o skúsenosti, kedy vám ukázal test 2 // ?

Ku príkladu u mňa 9dní po OP a čakali sme chlapca.
Teraz zatiaľ čakám, či príde MS, alebo 2 //

Ďakujem krásne

michaella24
30. jan 2020

Ahoj, ja som netestovala skôr ako bolo treba, nepovažovala som za dôležité naháňať duchov 🙂 Test som si spravila v deň, keď som čakala menštruáciu, lebo som mala tušenie, že je niečo inak a mala som krásne dve čiarky. Ale ono to záleží od toho, kedy prebehla ovulácia a kedy sa uhniezdilo vajíčko, HCG môže stúpať rôzne a niekomu ukáže až po týždni meškania.

monca0021
30. jan 2020

Ahoj mne 3 dni pred ms ukazal test už druhu čiarku

rebellefleur
30. jan 2020

@sunny_g - prvý syn - test mi ducha ukázal veľmi neskoro, jedna ms neprišla a týžden a pol pred ďalšou mrchou sa mi objavil duch
Druhé tehotenstvo - ukázalo doslova koľajnice už 4dni pred ms - skončilo to spontánnym potratom
Druhý syn - prvý deň vynechania ms bol už duch

lentilkaxxx
30. jan 2020

Spamätala som sa 5 dní po očakávanej ms. Koľajnice sa objavili hneď a riadne vyfarbené 🙂

miruslb
30. jan 2020

Robila som si až na 5 deň meskajucej menštruácie. Takže výsledok bol milión percentný. To boli už také koľajnice, že som skoro odpadla od radosti. Aj keď som si myslela už skôr že sa zadarilo, nerobila som si test skôr. A aj to čakanie sa dalo v pohode vydržať

jenisjenis
30. jan 2020

@sunny_g mne ukazal velmi slabucko presne v den ocakavanej menstr. Potom uz len tmavol. Ale den pred ocakavanou menstr. nic cistobiely bol..

denden77
30. jan 2020

@sunny_g ahoj.. 1x som poctivo testovala od prveho dna meskania, slaba druha / sa ukazala az 6 den meskania.. tento krat som sa na to vyignorovala a test spravila az 4 den meskania. myslela som, ze mam zapal mocovych ciest.. a nemam 🤣 boli tam silne // 😊

jeliz59
30. jan 2020

Cca 5 dní čo mi meškalo,ale žiadny duch to nebol....2 krásne silné koľajnice...🤗🤗🤗

amonet
30. jan 2020

5 dni čo mi meškali

simi9020
30. jan 2020

@denden77 ahoj prečo si si myslela ze máš zápal močových ciest???

denden77
30. jan 2020

@simi9020 lebo som mesiac pred tym mala na obycajnej preventivke zle vysledky mocu, furt som chodila curat a bola mi strasna zima od noh.. takze som meskajucu MS pripisovala tomu, ze som este stale nepreliecena 😊

fineta
30. jan 2020

7 dní mi meskala, spravili sme test a hneď ukázal //.

lussinka309
31. jan 2020

V deň očakávanej menštruácie, síce veľmi slabú ale viditeľnu 🙂

elisella
31. jan 2020

Ja som si robila ked meskali a to uz spravenie psa u svokry bolo cudne .potom krize s uz som vedela na druhy den sa potvrdili dve ciarky

sunny_g
autor
31. jan 2020

@elisella môžem sa opýtať čo robil havino?

elisella
31. jan 2020

@sunny_g skakal po mne stekal stale za mnou chodil on vycitil skor ze som tehotna a ked som sa to dozvedela a jeho majitel ferko mi ucel zagratulovat tak si ma branil.pes vtedy zmeni spravanie voci tehotnej zene

sunny_g
autor
31. jan 2020

@elisella zvláštne, lebo náš majlo, čo nerobieval, si na mňa líha a k bruchu sa tuli celým telom sa ku mne tisne keď prídem a ľahnem si. Zaujímavé

1didiana1
31. jan 2020

robila som si test 5 dni po tom, co mi neprisla ms a hned mi ukazal dve ciarky 🙂

veronika1234512345
31. jan 2020

Ja už po toľkých negatívnych testoch som netestovala vôbec.
Vždy som čakala aj 3 dní kým dorazili a vždy moje dni prišli.
V decembri som tak tiež 3 dní už mala mat ms a nič. Cítila som sa inak, zle takže sa mi zapla kontrolka urobila test a bol pozitívny. Čiže na 31dc

elisella
31. jan 2020

@sunny_g kazdy pes je iny ked prudem k manzelovej krsnej tak yorksira co maju ma mqximum pozdravi a pot9m uz ku mne nepride.lebo vie ze nema na mna skakat .

elisella
31. jan 2020

@sunny_g kazdy pes je iny ked prudem k manzelovej krsnej tak yorksira co maju ma mqximum pozdravi a pot9m uz ku mne nepride.lebo vie ze nema na mna skakat .

marionluna
31. jan 2020
sunny_g
autor
1. feb 2020

@marionluna to sú čo za dni po počatí?

2romi2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
v3rca11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunny_g
autor
1. feb 2020

Ja som mala ovu 18teho a teraz mám 5 dní pred MS, plodné dni mi vychádzajú skôr, takmer hneď po MS. Tak ešte čakám, zatiaľ test neukázal. Urobím v prvý deň očakávanej MS. Nechcem stále testovať a byť smutná a domýšľať si závery. Nech to plynie ako má a čas ukáže 😊

evuska135
1. feb 2020

Ja som robila.3 dni pred ms ale samozrejme nic, v den meskajucej ms uz bola slabsia ciarka 🙂

marionluna
1. feb 2020

@sunny_g dni po ovulacii

marionluna
1. feb 2020

@sunny_g ako vidis tak uz na 9 den po ovulacii uz bola ciarka.. ja osobne som videla aj na 7-8 den

giuli
6. mar 2020

Test pozitivny 11dpo...na 10dpo bol rste negativny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre