Kedy vám v tehotenstve začali tmavnúť bradavky?

dudulienka
3. sep 2006

Baby ked ste uz boli tehulky kedy vam zacali tmavnut bradavky.my sme snazilkovali v dobe ovu to je 23tieho a dnes 3tieho uz ich mam take dost tmave a natiahnute.neviem ci to nahodou nie je skoro.10mam dostat mrchu ale neviem sa dockat ci pride alebo nie.test si moc necem robit bo som si ho robila pred tyzdnom bo som nevydrzala a vysiel nagativne.bolo to dost skoro.tak teraz neviem a uz sa neviem dockat.7dni to je cela vecnost.sa mo zda ze je to dost zavcasu ze aj keby som ostala teho ze by mi uz tmavly.viete mi poradit?dakujem 🙂

aktak
3. sep 2006

zda sa mi to skoro ale preco nie, kazdy organizmus je iny. mna zacali boliet najprv prsia, v podstate tyzden pred tym ako som mala dostat menzes, tak som myslela ci nie z toho (i ked ma nezvykli bolievat), a bradavky ma svrbeli, ale ztmavli az neskor

dudulienka
autor
3. sep 2006

a kedy ti zacali tmavnut?mne takto nikdy netmavli iba ma boleli.aj teraz ma bolia ale viec ako inokedy.

mracik
3. sep 2006

No to poznám, to hľadanie tehotenských znakov tri dni po ovulácii, akoby som sa videla pred dvomi týždňami...

Mne bradavky stmavli asi v 20t tehotenstva pri prvom baby...

peha
4. sep 2006

dudu, mna iba boleli prsia, hrozne, bolest trva aj teraz hlavne rano, a vecer. inak to je ok, bradavky sa sice trochu zvacsili ale nie je to az tak vyrazna zmena. kazde tehu je velmi indivindi, moc sa velmi nepozoruj, za 9 mesiacov by nam z takeho pozorovania asi kazdej trosku zasvihalo 😉
a hlavne neboj, podari sa vam krasne otehotniet, neboj zachvilu budes robit testiky s //. 😵 drzim palceky.

ps a testik rob, az ked vynecha mrcha, aby si zbytocne neminala prasule za vyhodene testy. mne to ukazalo // az 6 dni po vynechani 😉

aktak
4. sep 2006

dudu tmavnu mi zacali asi po mesiaci

dabon
4. sep 2006

pekny dnik,
ja mam taku otazocku...
pred casom som pisala, ze ma skopal vo vani el. prud. Velmi som sa zlakla - bolo to pred 2 tyzdnami...
Babo je v poriadku klop klop klop, ale vcera ked som sa tak pozorovala, vsimla som si, ze moje prsia su akesi mäkke a ine. Chvilkou mi napadlo, ci som nemohla "stratit" mliecko. Z toho soku co som zazila, alebo si to mozno len namyslam... ja uz vazne neviem... ☹ Myslite, ze su prsia ok??? Lebo predtym boli take tvrde a teraz 😒

ninocka
4. sep 2006

dabon
ja mam tiez makke prsia

domcek
4. sep 2006

Dabon plieko sa zacina tvorin az po porode. Prsia sa v priebebu tehotenstva nalievaju nasledkom hormonalnych zmien. Cize ziadny strach. 😉

dabon
4. sep 2006

dakujem,hned som kludnejsia.... 🙂
Clovek kym sa nespyta, stale na to mysli - aspon ja,
...a aspon jedna pozitivna odpoved ma dokaze ukludnit 🙂

domcek
4. sep 2006

Nemas za co drzkam palce nech sa babe v brusku dari 😉 dufam ze aj ja budem mat cochvyla podobne starosti. 😉

dabon
4. sep 2006

dakujem,velmi sa tesim na nasu malicku babiku 🙂 a aj ja drzim palceky pri snazilkovaní 😉

domcek
4. sep 2006

No pevne verim ze tento mesiac sa uz zadari polovicka je uz netrpezlivy od je uplne posadnuty detickami. 🙂

dabon
4. sep 2006

my sme posadnuti obaja... 🙂
ja som povedala, ze este nemame jedno a uz sa tesim na druhe... 😀
Vsak tie deticky su mile a aspon to doma konecne "ozije"

emjee
5. sep 2006

dabon a domcek - prosim piste k teme, v opacnom pripade sa presunte do temy ruzomberok https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... alebo komunikujte cez IP
dakujem

digysa
14. jún 2012

Nikdy

ematko29
14. jún 2012

ja som mala tmavé bradavky hned v prvy mesiac atuším už pred mtym ako mala byt mrcha co samozrejme neprisla :D

vejula
14. jún 2012

@dudulienka mne začali tmavnuť možno okolo 17 tyždna tehotenstva

janka1989ya
12. apr 2014

@mracik mnee sa zdá teraz tt ,že mi stmavli ,ale tak asi je to normálne 😉

papaya308
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sussan81
9. okt 2014

Ahojte, je podla vas OK ak mi stmavli bradavky a niesom tehu? asi 2 mesiace dozadu som si myslela ze som tehu. Bradavky mi stmavli a citila som asi tyzden motýle v bruchu. Mrcha meskala ale test negat a po 46 dnoch prisla. Bradavky ale ostali tmave. Teraz cakam na dalsiu mrchu a znova meska. Bradavky su stale tmave.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sibalka21
18. mar 2017

@sussan81 bradavky tmavnu az v neskorsom stadiu tehotenstva....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre