Krátka a slabá menštruácia. Môžem byť tehotná?

lia23
17. okt 2009

Cawko babulky som tu poprvý krat a chcela by som sa vas opytat 4 dni po mrche som mala BT 36,9 a mrcha trvala 2 dniale na druhy den to bolo spinenie takz myslim ze sa neda ani hovorit o mrche. Myslite z eby som mohla byt tehulka?

lia23
autor
17. okt 2009

teda aby som vam to upresnila dneska je 4 den po mrche a dneska som mala BT 36,9....

lia23
autor
17. okt 2009

babulk no čo je s vami?? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mija777
17. okt 2009

Ahoj lia,
ja si myslim,ze by si mohla.Ta "mrcha" mohla byt spinenie pri uhniezdovani vajicka...skus testnut,mozno by ti uz test ukazal,na com si.Ziadne priznaky tehu nemas?

lia23
autor
17. okt 2009

no mne prisla mrcha este o den neskor ako mala..no a citim tak ako keby som mala nejaku tazobu na zaludku..alebo ako keby som bola hladna alebo take daco.. neivem popisat.. a este k tomu ta teplota 36,9 ..no ani mne sa to nejako nezdaa

mija777
17. okt 2009

ja som tiez mala len tazobu na zaludku,nechutilo mi jest.Ziadne ine priznaky...az neskor som sem-tam mala zavrat,zima mi bola a tak...No skus testnut,jedine tak zistis.Drzim palce,nech to vyjde tak,ako si prajes 😉

lia23
autor
17. okt 2009

no ani men enchuti jest.. no ale co ma najvac nuti o tom premyslat je ta dneskajsia teplota-36,9. myslim ze to by mohol byt znak tehu co poviete.?? 😉

miculienka
17. okt 2009

ja som si dnes urobila testik, mám tam dve // tmavé, mám 44 dc, lenže 4 roky sa nám nedarilo a o týždeň som mala ísť na laparku, myslíte že som v tom ? bolí ma brusko ako by to malo prísť, ale prsia mám boľavé a citlivé už dva týždne, sú ešte nejaké príznaky čo by som mohla sledovať ?

lia23
autor
17. okt 2009

miculienka..myslim ze ked ti vysli testy s // tak si tehulka🙂neivem .ael ak si tak ti gratulujem 🙂

miculienka
17. okt 2009

bola by som šťastná, škoda že nemám viac testov doma, nevioem kde by som ešte teraz cez víkend nohla zohnať keď bývam v zapadákove

lia23
autor
17. okt 2009

hmm..tak to nevem..ale ak mas pri tebe neikde v blizkosti dake tesco abo daco.-t.ak tam

mija777
17. okt 2009

No a na to brusko som zabudla,bolelo ma presne ako pred mrchou.Len namiesto mrchy mi vysli na teste // 🙂 Tak miculienka gratulujeem 🙂 A lia,teplota je dost vysoka,takze aj to moze byt priznak tehu.

miculienka
17. okt 2009

no, už sme s mužíčkom uvažovali, že tam skočíme autkom kuknúť či majú testík. tak tej bolestičke sa môžem aj tešiť 🙂 , dúfam, že to tak bude,
mija - a vraj môže pod bruškom stmavnúť pásik - od pupka dole, máš niečo také, ja som sa už pozerala, ale nič tam ešte nevidieť, asi to chcem skoro

lia23
autor
17. okt 2009

hmm aj aj si myslim ze by som mohla byt tehu ..isla by somsi kupit aj testael co ked bude zbytocny,?? ☹

miculienka
17. okt 2009

fakt, a to bruško ťa asi aký dlhý čas pobolievalo ? ja to pociťujem druhý týždeň, spočiatku len občas také riadne ťahanie, teraz to už nemám, teraz také jemné ako pred mrchou

mija777
17. okt 2009

Brusko ma vzdy pred mrchou pobolievalo,aj tyzden...a vtedy ma aj pobolievalo,aj mrcha stale nikde...a na piaty den meskania som testla a vysli //.Brusko bolelo aj potom nejaky cas-to sa maternica pripravuje na tehu 😉 A ten pasik sa neobjavi hned,mne sa zacina vytvarat az teraz a to som v 27tt.Takze kludne mozes byt tehu miculienka,ved ti predsa test vysiel 🙂 Ak neveris,kup dalsi inej znacky,ak vyjde aj ten,tak je to jasne 🙂 ja som si to tiez tak potvrdila,kym som sla k dr.

A lia,treba skusit...

lia23
autor
17. okt 2009

mija..myslis ze by som mohla byt tehulka???

miculienka
17. okt 2009

tak už len ten testík zohnať, teraz cez víkend to bude problematickejšie, ale uvidíme. tak už som kľudnejšia, hádam sa začnem tešiť, síce tešila som sa hneď keď // nabehli 🙂

lia - ja už som mala veľa tých zbytočných, tento dnešný som si tiež myslela na 100% že bude zbytočný a prekvapil ma poriadne

lia23
autor
17. okt 2009

micvulienka ja osobne si myslim ze si tehutlka🙂testy ti len tak pre nic zanic nevysli pozitivny..a este take tmave..🙂 😉

miculienka
17. okt 2009

tiež som nad tým uvažovala, je tam písané že je spoľahlivý na 99 %, a tie doteraz ani náznak neurobili - tie minulý mesiac a predtým, už aby som mala ďalší, aby som to overila

lia23
autor
17. okt 2009

neboj myslim ze ti uz mozem gratulovat🙂si tehulka🙂dufam🙂

sarinka23
17. okt 2009

Miculienka: ja myslim ze mozes byt pre istotu by som este test zopakovala a potom navstivila lekara, co sa tyka bolesti ja som prve 3mes. mala take akoby som mala dostat menstruaciu a pri tom nic uz tam bolo malinke.

miculienka
17. okt 2009

tak dievčatá, bola som zohnať druhý test, aj ten je pozitívny 🙂 , som taká rada , v stredu idem k lekárke aby mi to potvrdila, teda dúfam, že potvrdí

valria321
17. okt 2009

miculienka🙂tak ti gratulujem bola som na tom rovnako dlho som sa snažila aby som bola tehu nedarilo sa a až ked som tomu prestavala veriť zrazu sa objavili na testiku silne //čiarky ja som robila len jeden testik🙂)

miculienka
17. okt 2009

moje telo asi vyplašila tá laparka, v živote som totiž nebola v nemocnici, tak som sa bála 😅 , ďakujem za gratuláciu, tiež ti blahoželám k bábatku

sarinka23
17. okt 2009

Miculienka tak uz mozes mat istotu gratulujem ti doktor ti to uz len potvrdi a v ktorom by si asi tak mala byt?

miculienka
17. okt 2009

mám 44 dc, ale už ten mesiac predtým mi to akosi haprovalo, tak netuším, aj ja ti gratulujem

sarinka23
17. okt 2009

Dakujem ja predtym nez som zistila ze som tehu som mesiac predtym mala tiez inu mrchu meskala 11dni bola kratsia a ovela slabsia ako zvycajne ale vtedy ma ani len nenapadlo ze to moze byt tehotenstvom

matulik284
17. okt 2009

babulky ked tak citam, tak mrcha pred tym ako uz ta dalsia nedosla vam vela dni meskala?

mija777
17. okt 2009

Miculienka este raz gratulujeeeeeeem 😵

mija777
17. okt 2009

Lia a ty ako?Test si si nezohnala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre