Krátka a slabá menštruácia. Môžem byť tehotná?

lia23
17. okt 2009

Cawko babulky som tu poprvý krat a chcela by som sa vas opytat 4 dni po mrche som mala BT 36,9 a mrcha trvala 2 dniale na druhy den to bolo spinenie takz myslim ze sa neda ani hovorit o mrche. Myslite z eby som mohla byt tehulka?

sono2
25. jan 2016

@gigus veď nebuď taká afekticka. A čo ti na tej 155 povedali? A si chcela sanitku? Ved nech ťa muž zoberie aj teraz na pohotovosť.

misel0806
25. jan 2016

@zuzannaaa doktora vymenit momentalne nechcem. Ale povedal ze to neni nic vazne ze niesom prva ani posledna a ze otehotnem s tym ze ju mam otocenu mozem ale s polohou odzadu. Mozno sa podari ja verim hej..🙂🙂🙂

misel0806
25. jan 2016

@nikolkamar tak ti mas asi ine mne povedal ze je otocena smerom k chrbitici. A s otehotnenim je to u teba ako?? Mas s tym problem ci nie.🙂

gigus
26. jan 2016

@sono2 nie ja som sa chcela len poradiť.... a povedali že mám ísť najprv na gyndu a ak nie tak obvodnej ale že to mám riešiť lebo to vraj môže byť vážne.... 😖

gigus
26. jan 2016

@misel0806 Ďakujem za odpoved a áno máš pravdu.....zajtra si spravím testík a uvidím..... 🙂 Ďakujem

sono2
26. jan 2016

@gigus no ved to je jasné. Ale nebola si ešte že.

misel0806
26. jan 2016

@gigus a tebe vlastne co je iba ty meska menzes alebo neviem necitala som celu diskusiu teda myslim v com potrebujes poradit mas nejake tehu priznaky a ako dopadol testik???🙂🙂

misel0806
26. jan 2016

@gigus aha uz som si precitala mala si stvordnovu menstr. A tebe sa to zda kratko no zalezi aka bola bol to klasicky menzes alebo drobne krvacanie alebo spinenie??? A ta bolest na lavej strane to sa tykalo iba bruska podbruska alebo vajecnika. Neviem ti takto pomoct. Musis podrobnejsie veci popisat aby sme teda vedeli o com sa chces poradit🙂🙂 maj sa🙂🙂

nikolkamar
26. jan 2016

@misel0806 nespominal žiadne problemy len povedal že takuto maternicu ešte nevidel :D ... muselo sa to stať po porode pretože pred tym som chodila na ultrazvuky a nič take nespominal. Možno sa mi takto po sekcii zrastla neviem 🙂

misel0806
26. jan 2016

@nikolkamar aha moze byt niekto sa s takou maternicou narodi niekomu sa to stane pocas tehotnosti alebo po. Mne povedal ze som sa stym musela narodit lebo ked som ostala tehu a bola som si to dat od gyndosa potvridit hned mi povedal ze mam otocenu maternicu. Povedal ze sa nemam bat babetko v zdravi donosim aj tak bolo nastastie. A este povedal aj to ze ked ju uz mam otocenu tak po porode by sa mala vratit do normalu ze sa to moze aj nemusi stat. A skusala si otehotniet ked vies ze mas taku maternicu nerobi ty problem?:D🙂

nikolkamar
26. jan 2016

@misel0806 othotnieť som šte neskušala mala ma len rok druhe zatial nechceme no verim doktorovi. Snaď to ozaj nebude problem

misel0806
26. jan 2016

@nikolkamar moj mali bude mat sest rokov v juni. Snazim sa skoro tri roky o druhe a stale nic. Mne doky tiez povedal ze nebude ziadny problem ale vidim ze je. Citala som ohladom tej otocenej meternici na nete. Ze byva s problem s otehotnenim. Ale zas na druhej strane zeny co maju tento problem otehotneli bez problemov dokonca aj s normalnou polohou. Snad to raz vyjde asi moc tlacim na pilu. Necham tomu volny priebeh hadam sa dockam maleho zazraku🙂🙂🙂

zuzannaaa
26. jan 2016

@gigus no ako ? TESTik spraveny

misel0806
26. jan 2016

@gigus ahojky no co uz si sa testovala ako si dopadla hmm??🙂🙂

ladyanne
27. jan 2016

Zájdi si k lekárovi, môže byť a nemusí.

gabika_tkacikova
27. jan 2016

mozes, moja byvala kolegyna mala menstruaciu normalnu 3 mesiace, dozvedela sa ze je tehotna v 4.mesiaci, dovtedy ju posielali na gastro a mali podozrenie na stitnu zlazu. kedze jej bolo blbo a mala menstruaciu, nikto netypoval tehotenstvo🙂 v stvrtom mesiaci mala nahodu gyneko. prehliadku preventivku a tam jej doki povedala ze je v 4. mesiaci 🙂

misel0806
27. jan 2016

Neviem komu ste pisali odpovede tak tazko odpovedat naspet???

misel0806
6. feb 2016

@gigus no ahooj no co aj si si spravila test si tehootna alebo nie?? Ani nepises hmm??😀☺

rozalianda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misel0806
8. feb 2016

@rozalianda ako??

darka252
11. feb 2016

Ahojte baby :D
Potrebujem radu ... snazime sa babo uz takmer 2 roky a zatial nic a o 2 tyzdne mam podstupit laparoskopicke vysetenie priechodnosti vajickovodov ale mam vsak velke obavy ci niesom tehotna. Menzes mi skoncil pred 2 dnami, ale meskal mi takmer 10 dni a vtedy test neg. Tyzden pred mam bolesti prsnikov a akonahle menzes zacne bolesti pomiznu no teraz vsak nie cim dalej tym je to horsie. Menzes vsak nebol slaby ale taky klasicky 6 dni. Este pred menzesom som par krat mala ranne nevolnosti ale ked prisiel menzes neriesila som to. Aj teraz test neg. vcera som bola u lekara a vravel ze ak som mala menzes niesom urcite tehotna, ani ma nevysetril ani nic a ja sa bojim ze ak predsa len som, tak tou laparoskopiou by som mohla nieco pokazit. Moja sestra mala test poz. az v 9 TT.
Mate s tym skusenosti? Resp. mozem byt tehotna nakolko lekar na mna kasle.... ☹ Kazdy nazor mi pomoze.... Dakujem 🙂

misel0806
11. feb 2016

@darka252 pokial si mala klasicky menzes 6 dni tehu urcite niesi. Ja ked som ostala tehotna moja menstruacia trvala den dva slabucko ruzove kvapky krvi a trocha hnedeho spinenia. A prsniky mna bolia tyzden pred ms takze a ked dostanem zmiznu. Kazdopadne ked si chces byt ista urob si test to je asi jedine co ti mozem poradit papa😀

darka252
11. feb 2016

@misel0806 dakujem pekne.... mna len trapi to ze mam strasne bolesti prs a bradavky uuuplne citlive a prsia napnute ani dotknut sa ich nemozem ☹ Moja mamina mi vravela ze ked bola tehotna so mnou mala normalne klasicke krvacanie 5 dni pocas prvych 3 mesiacov. Mozno je to uz moja psychika ale toto som este nezazila a uz vobec nie pichanie v podbrusku po menzese..... 😖

maslenka47
11. feb 2016

@darka252 tiez si myslim, ze to je psychika. V kazdom pripade informuj o svojich pocitoch a podozreniach operatera a anesteziologa.

darka252
11. feb 2016

@maslenka47 dakujem, urcite budem pretoze mi na tom az prilis zalezi 🙂

misel0806
11. feb 2016

@darka252 pozri mne sa to stalo v decembri menzes som dostala sedemnasteho no meskal mi dva tyzdne. Ale prisiel trval pät dni klasicky menzes len co mi skoncil. Odtedy som mala neskutocne bolave podbrusko bolievali ma vajecniky obidva dokonca som to citila aj pri chodzi pichanie na vajecnikoch potom sa pridalo pichanie na maternici a nakoniec prsia neskutocne bolave bola som uplne vtom ze som tehu. Urobila som si test vysla mi jedna ciarka slaba no krasne viditelna to by videl aj slepy uz som sa zacala tesit spravila som si druhy ten neukazal nic nakolko priznaky pretrvavali urobila sim si treti opat slaba ciarka tiez viditelna. To uz sa mi blizil termin dalsej ms. A nakoniec prisla presne nacas jak ma byt. Tak to by si na to povedala. Ked som to hovorila dokymu povedal ze mohlo sa jednat o tehu lenze vajicko sa mi neudrzalo tak prisla menstr. Bohuzial aj to sa stava. Mimochodom ja mam otocenu maternicu tak mne sa to stava dost casto. Mas priznaky tehu aj tak pride mrcha. To je proste dane od prirody to je zivot. Ale ten test si sprav a uvidis to bude viac pre teba ako istota. Lebo tu ti to nikdo nezaruci tu si clovek moze vymenit skusenosti nazori nic viac drzim palecky ahoj😀

valentinkaa
11. feb 2016
Používateľ valentinkaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od valentinkaa.

psychika nam vela veci komplikuje 🙂 ale neboj bude dobre

misel0806
11. feb 2016

@darka252 ak ides na laparo cim skor si to daj zistit u gynekologa nedaj sa odbyt doktory su taky ale ak mas tazkosti bolesti trvaj na vysetreni. Aby nebolo neskoro a pre istotu si sprav rychlo test. Ty mas deti alebo sa snazite o prve papa😀

darka252
12. feb 2016

Presne tak psychika, to je nieco neskutocne co dokaze 🙂 Myslim si ze to bude tym a aj tym stresom a obavami pred laparoskopiou. Dietatko nemame snazime sa ale je to bez vysledku a pri tom obaja sme ok. Uz som aj trocha rezignovala lebo asi mi to miestami velmi liezlo na mozog. Teraz mi dal lekar taku nadej ze vela zenam laparoskopia pomohla a do 2 mesiacov otehotneli. Tak sa spolieham na to ze to pomoze 🙂

misel0806
12. feb 2016

@darka252 ja sa tiez snazime uz dost dlhu dobu. No u mna je ten problem s otehotnenim ze mam otocenu maternicu smerom k chrbitici. Prve sa podarilo no toto druhe nie a nie sa uchytit resp.otehotniet. A tvoj problem je vcom ked ides na laparo ci kvoli tomu ze chces otehotniet a nedari sa ti? Aj psychika robi vela cim viac clovek chce tym viac to nejde. Treba proste nato prestat mysliet ani sa nenazdas a pride to samo.. Ja som tym bola az chorobne posadnuta mat druhe ale zistila som ze to chce cas a volny priebeh silou mocou proste nic neziskam. ☺😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre