Krátka a slabá menštruácia. Môžem byť tehotná?

lia23
17. okt 2009

Cawko babulky som tu poprvý krat a chcela by som sa vas opytat 4 dni po mrche som mala BT 36,9 a mrcha trvala 2 dniale na druhy den to bolo spinenie takz myslim ze sa neda ani hovorit o mrche. Myslite z eby som mohla byt tehulka?

tutulicek
24. okt 2009

a kedy si potratila? ☹

lia23
autor
24. okt 2009

asi pol roka dozadu...cca

tutulicek
24. okt 2009

isto to bolí,ale musíš myslieť na to že raz určite sa to podarí aj keď to nieje momentálne pre teba ľahké,sú stovky báb ktoré deti nemôžu mať vôbec to je hrozné pre nich,ty raz budeš mať možno aj tri,tak sa netráp a hlavu hore!Po daždi opäť výjde slnko 🙂

lia23
autor
24. okt 2009

hada sa to raz podari..to ze osm stratila babo..tak ma to oboli..a o to viacej teraz---dost ma to mrzi..pretoze osm si fakt myslela ze som tehotna...denska dokonca znova teplota 36,9...takze tak....
ale dakujem za podporu tutulicek....si fakt zlata🙂 ☹ ☹ ☹

tutulicek
24. okt 2009

Držím palce aby všetko dobre dopadlo Lia!Úsmev 🙂 🙂 🙂

sharmana
24. okt 2009

vanessa.123a. už som niekde čítala, že počas tehu sa aj na ovu teste objavuju dve čiarky... ale pravdepodobne nie sú rovnako silné... v tele sa predsa len dejú hormonálne zmeny a asi ich aj ovu test zachytí...

lia23
autor
24. okt 2009

dakujem ti m oc..si ma postesila...a aj pozitivne naladila..hadam bude setko dobre🙂mate pravdu baby..treba mysleit pozitivne..🙂

likan
26. okt 2009

ahojte, mne to meska uz 8 dni, robila som si uz 2 testy, oba vysli negativne, tak neviem na com som... ci mam este cakat a kolko, alebo ist ku dr. .. ja mam pocit ze som tehu, ale tie testy su negat., tak rozmyslam, ci sa vobec stava cosi take, ze aj napriek 2 negat. testom by som bola v tom... ak by som v tom bola, tak by som mohla byt tento tyzden uz v 5tt... no proste neviem co si mam o tom mysliet, som zmätena, neviem dokedy mam cakat, poradte🙂

mia81
26. okt 2009

likan a ine priznaky tehu ako su unava ,caste cikanie alebo citlive prsia nemas?

likan
26. okt 2009

citlive prsia vobec - to nemavam nikdy ani pocat mrchy, caste wecko neviem ako sledovat, lebo vzdy vela pijem pocas dna v praci a teda aj vela chodim na wc🙂 takze to tiez neviem porovnat, a akurat ma minuly tyzden 2 krat tak pobolievalo podbrusko, ale nie tak ako den predtym ako mam dostat-vtedy to byva silnejsia bolest... takze neviem...akurat mam pocit ze nejak vela jem posledne 2 tyzdne🙂 stale mam na nieco ine chut🙂

mia81
26. okt 2009

ja som byvala strasne unavena chodila som spavat strasne zavcasu,vyjedala som kys. zavaraniny a to som ani netusila ,ze som tehu az ked mi meskalo som si uvedomila ,ze sa nieco deje.Alebo citlivost na urcite pachy.

allinka79
26. okt 2009

likan, kamoska m dnes volala a je na tom velmi podobne... 5 dni meska a 2 neg.testy.... ze koncom tyzdna pojde k Dr... mozno by si mala zajst, nech zisti co a ako...

likan
26. okt 2009

citlivost na pachy je u mna nezmenena, takze tam tiez nic🙂 jedine to, ze mam pocit, ze s tym jedlom to nejak prehanam, akoby sa bili vo mne vsetky hormony🙂))... Neviem kolko mam este cakat, ci pockam este tento tyzden a buduci pojdem ku dr. alebo ako... Mozno mi "nahodou" len vynechala mrcha, no neviem, nechcem to zase moc prehanat a moc riesit... Ale ak by to vyslo, tak to by bolo na prvy sup... lebo sme sa len zacali snazit o babo🙂 ...mozno preto mam trosku stresy, z toho ze mi meska po prvom snazeni🙂

allinka79
26. okt 2009

likan hlavne z toho nemaj stresy. Na tvojom mieste by som sla k lekarke este tento tyzden...

dydynka
26. okt 2009

ahojte tehulky,,,chcem sa vas opytat v kolkatom tyzdni vam zacalo rast brusko :D

likan
26. okt 2009

...a este mam otazku, ked pojdem ku dr. tak mi hned bude brat krv, alebo ako to je? treba ist hned na lacno? netusim co mi bude robit🙂 tak trosku popiste aky je tam priebeh, co ho bude zaujimat🙂 diky

allinka79
26. okt 2009

dydy netusim... okolo 10tt ma zacali tlacit nohavice, a brusko netusim ... v 14-15 uz nejake bolo

dydynka
26. okt 2009

aha no som zvedava kedy zacne rast mne :D

allinka79
26. okt 2009

uz by si chcela?

dydynka
26. okt 2009

hej uz hej :D

allinka79
26. okt 2009

este sa s tyxm neponahlaj... vsetkol pride a este ti to pojde na nervy... 🙂

dydynka
26. okt 2009

mno ja sa asi najviac tesim na to velke brusko :D sa mi to neskutocne paci :D

allinka79
26. okt 2009

aj mne sa to pacilo a pomaly si zacinam pripadat ako velryba... 🙂

dydynka
26. okt 2009

hehe mno ja si nato asi nejaku tu chvilu este pockam :D

allinka79
26. okt 2009

to utecie, ani sa nenazdas... 🙂

lia23
autor
29. okt 2009

Ahojte baby..boze ja tej mojej BT nechapem..13. 10 som dostala kramy... zacala som si merat 17.10 co bola 36,9 potom...36,9...36,8...36,7...37,00...36,9...36,9..36,9...37,00...36,9..potom 27.10 som si nemerala... a dalsie dnei..36,9..a dneska 36,9...co to moze znamenaat?:(

lia23
autor
29. okt 2009

babulkyy...naozaj mi neivete pomoct??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

fecova
29. okt 2009

ahojte, mozem zistit tyzden po oplodneni ze som tehotna?lebo test mi ukazal, ze nie som,ale uz druhy den vraciam,v noci a rano,tak teda neviem,k doktorovi sa mi zda, ze je skoro ist

lia23
autor
29. okt 2009

hmm mozne to je.t.est ti neukaze ze si tehotna tak skoro..lebo mas malicko HCG...lae tehotna mzoes byt..aj ekd sa mi to zda trosku skoro aby si mala priznaky..nemozes mat vracanie z neicohoineho???nieco si tazuke nezjedla..aelbo neico take???

fecova
29. okt 2009

no ja neviem, denne som vypila 5 kav, a teraz nejak nemozem kavu ani citit, stale len na wc chodim,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre