Krátka a slabá menštruácia. Môžem byť tehotná?

lia23
17. okt 2009

Cawko babulky som tu poprvý krat a chcela by som sa vas opytat 4 dni po mrche som mala BT 36,9 a mrcha trvala 2 dniale na druhy den to bolo spinenie takz myslim ze sa neda ani hovorit o mrche. Myslite z eby som mohla byt tehulka?

lyzenka
3. nov 2009

prečo nie....každá to máme inak...aj s príznakmi aj bez....ja pri prvom som nemala absolútne žiadne príznaky....akurát že som si všimla, že mi stmavli vlasy....ešte aj na výške čo som chodila diaľkovo sa ma prísediaca spýtala, čo som si farbila vlasy?.....hehe.....
...a teraz ich máme tiež akésik čudné...také neforemné...také bleee...

lyzenka
3. nov 2009

a ešte som mala takú kovovú chuť v ústach...

bibi65
3. nov 2009

lyzenka...dakujem za tvoje prispevky 🙂

lyzenka
3. nov 2009

niet za čo... 😉

jankaroy
4. nov 2009

dnes rano som vstala s tym ze si urobim druhy test a prisla mrcha. Pre istotu som si ten test urobila aj tak a bola tam len jedna ciarka - nie som tehotna. Mam take zmiesane pocity, neviem ci mam plakat alebo sa smiat. Zajtra som chcela ist ku gyn. S manzelom sa snazime od maja. Ako dlho ste sa snazili kym sa zadarilo?

flamenga
4. nov 2009

jankaroy 15 mesiacov (z toho jeden potrat....)... nevešaj hlavu... od mája to určite nie je ešte kritická doba... sú tu baby, ktoré sa snažia 7 a viac rokov (podotýkam, že výsledky majú dobré, teda s výsledkom: plodní.... a predsa...) 🙂

sofia676
9. nov 2009

ahojte, pred casom som vam písala, ze mi meska menstruacia a aj testy boli pozitívne, dnes mi doktor potvrdil ze som tehotna 4 týzdni, som stastna.

nemko
9. nov 2009

sofia blahozelam
aj mne meska M uz 6 den, dva testy som mala slabo poz (ovu bola okolo 25.10), dnes som isla k lekarovi, sliznicu mam vraj vysoku, ale pichli mi agolutin, mam cakat a ked do nedele nedostanem M mam prist...lenze popoludni som si spravila test a je neg takze je to jasne a M pride tak cakam....

majacik1985
26. jún 2013

Ahojte chcem sa spytat aj ja som mala problem tento mesiac.Tri dni som mala len spinenie a na stvrty den silne a dalsie dva dni uz som mala len take uplne slabe.Viete mi niekto poradit co to moze byt??.Dakujem

pocahonntas
27. jún 2013

@majacik1985 ak sa snazite o dietatko a dostala si slabsie krvacanie ktore trvalo menej dni ako menzes je moze ze si tehotna....alebo nie si tehotna a len ti skacu hormony, treba si spravit neskor test a uvidis sama 🙂 mne sa parkrat tiez uz stalo vselico - akoze priznaky tehotenstva a pritom som tehotna vobec neboha.....takze istota testu bude najlepsia 🙂

majacik1985
27. jún 2013

No uz aom aj nad navstevou zenskeho uvazovala lebo taketo nieco som nikdy este nemala a take apinenie ako eraz uz vobec nie bolo to skoro az cierne tak neviem take len pol dnove tak neviem co to moze byt.

milka1978
27. jún 2013

@lia23 ahoj .. ja som takto mala menzes pri druhom synovi ... najskôr som si myslela, že tehotná nie som lebo som dostala menzes ale ked mi po slabučkom menzese ako si mala ty prišlo zle z krájania mäsa vedela som, čo je vo veci .. takže kludne môžeš byť tehotná 😉

pocahonntas
27. jún 2013

@majacik1985 take som mala aj ja a nebola som 🙂 .... vzdy je nieco prvykrat aj toto co mas ty

majacik1985
27. jún 2013

Dobre takze sa nemusim nicoho bat?

pocahonntas
27. jún 2013

@majacik1985 tak nikdy nemas istotu pokial nespravis test....

majacik1985
27. jún 2013

Ano takze hned a druhy tyzden by som si ho mala asi spravit.Lebo nikdy ma neboleli prsia po menstruacii.A uz ma aj treti den boli hlava a to mozno aj z pocasia neviem.A stale by som len spala.

pocahonntas
27. jún 2013

@majacik1985 tak to sme potom tehotne asi obidve :D srandu si robim 🙂 aj ja som ospala tento tyzden stale a je mi tak divne....bude to zrejme tym pocasim 🙂 a menzes je taka vec, ze nikdy nie je rovnaka ja som sa tiez stale lakala ked bolo nieco odlisne od toho na co som bola zvyknuta....telo je zlozita vec s ktorym obcas mavaju hormony celkom dost a prejavuje sa to aj na cykle 🙂 takze pokoj klud, pockas spravis si test a uvidis len sa zbytocne nestresuj.....nie je to k nicomu dobre, ja som sa tiez nastresovala dost kvoli tymto veciam a uplne zbytocne 🙂

majacik1985
27. jún 2013

A znova pred dvoma dnami mi skoncili ako som uz pisala a znova mam spinenie.Vazne mam z toho obavi.Co to moze byt

lenulien
20. nov 2013

Ahojte, chcela by som sa prosím opýtať, či ste mali niektorá inú farbu menš.krvy, keď ste boli tehotné a dostali ste slabšiu menštruáciu. Lebo ja som dostala slabšiu menštruáciu, ale čo ma zarazilo viac, ako to,že je slabšia,je to,že tá krv má inú farbu. Vždy mávam takú tmavočervenú až bordovú farbu a teraz je to taká bledo červená na začiatku bola až ružovkavá. Máme dlhšiu dobu nechránený sex, môžem byť tehotná? Máte niektorá skúsenosti s takouto bledšou farbou krvy? Čo to môže znamenať? Ďakujem.

monika_81
10. dec 2013

Ahojte,
Chcela by som sa Vás opýtať na názor. Posledná menštruácia mi trvala ako obvykle 7 dní a došla aj vtedy kedy mala, lenže bola dosť slabá, inokedy mávam veľmi silnú. Krv bola taká hnedkastá ale aj červená, ale viac bolo tej hnedej. A nemala som žiadne predmenštruačné bolesti, inokedy ma aj 2 týždne vopred bolia prsia, a pobolieva ma brucho, teraz absolútne nič. Myslíte že to môže byť tehotenstvo? Ja som rozmýšlala aj nad tým či to nemohlo spôsobiť to že ten mesiac som začala intenzívne cvičiť a posilovať brucho.

anemi1620
7. apr 2014

Ahojte dnes je to uz 19 dni co mi meskju kramy .. Tehotensky test som si robila asi pred 10 dnami no visiel negativny.. Takze newiem ci som aleo niesom tehotna ..Dnes rano som mala asi taku ulne slabu MS bolo to uplne slabo ruzovucke .. ale skoncilo to uz takze babi poradte mi som alebo niesom tehotna??

zuzana256
13. apr 2014

@lia23 to presne iste mavam aj ja

zaira301
13. apr 2014

@anemi1620 .....ja si myslim, ze mozes byt tehotna....ja som to mala tiez ked som bola tehotna....ak bol len ruzovy vytok, tak je to mozne......a nechces si urobit este teraz tehot.test?ved ked si si robila pred 10 dnami, tak uz teraz ak si tehotna, tak by ti mal test to potvdit.....drzim palce🙂

dudus50
13. apr 2014

Aktualizujem
Potrebujem: 32, 51, 59,78, 131, 144, 150, 154

Ponukam na vymenu: 1, 6, 7, 10, 11, 15, 17, 20, 21, 22, 25, 26, 29, 34, 41, 43, 53, 56, 57, 61, 62, 65, 70, 71, 72, 77, 82, 86, 91, 92, 99, 101, 102, 104, 105, 109, 115, 116, 118, 119, 120, 123, 124, 128, 133, 140, 149, 156, 157, 160, 161, 169, 175, 176, 178, 179

Za jednu pre mna dam aj viac pre vas.

dudus50
13. apr 2014

Prepacte, preklep v teme, neviem to vymazat☹

gizel
24. apr 2014

dostala som menštruaciu presne asi na 30deň čo u mňa nebýva zvykom kedže mávam dlhé cykly, ide o to či to vobec bola menštruácia?! 1.den uplne slabučké krvácanie a dalšie 3 dni len ružovo-hnedý výtok. Teraz mám sem-tam taký biely vytok na nohavičkách...Má niekto podobnú skúsenosť, mohla by som byť tehu? príznaky nemám žiadne.....skúsím spraviť test len neviem či by mi ukázal ak by som bola 😒

gizel
25. apr 2014

babulky , nema nikto skusenost???

kristinka28
27. apr 2014

@gizel ahoj mozno islo o uhnezdovanie,,,meska ti mrcha alebo nie ,,,skus testik ,,,alebo ak ti nemeska tak este pockaj do mrchy ,,pekny den ,,daj vediet 😉

lalinka323
28. apr 2014

😕 😲 😨 ahojte babulky prosiiiiim Vás som zmatená,dnes je den kedy mam dostat MS ,ale! asi pred siestimi dnami som mala vytok biely a v tom som videla krvnu zrazeninku,,potom nic ,,,asi o dva dni som mala zase vytok slabunko pudingovo jahodovy,,,potom zase nic,vcera ma pichala v podbrusku troska take rezy parkrat,a hnedy vytok len na papieri inak nic,,,prsia ma vobec nebolia ako pred ms nic,v podbrusku ma sem tam pichne,,,no neviem co si mam o tom,,,vcera som si robila test pepino midstream a vysiel negativny...neviem pride mi to cele zvlastne...mate podobne skusenosti?? 😨 😕 😲

gizel
1. máj 2014

@kristinka28 mne nemeska ja som dostala menzes len bol uplne slaby len taky hnedy vytok a trval kratsie ako inokedy.dnes som to uz nevydrzala lebo ma popichavalo v podbrusku tak som si spravila test ale bol negativny 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre