Krátka a slabá menštruácia. Môžem byť tehotná?

lia23
17. okt 2009

Cawko babulky som tu poprvý krat a chcela by som sa vas opytat 4 dni po mrche som mala BT 36,9 a mrcha trvala 2 dniale na druhy den to bolo spinenie takz myslim ze sa neda ani hovorit o mrche. Myslite z eby som mohla byt tehulka?

tutulicek
19. okt 2009

Aj keď si mala 2 dni je tu možnosť,že si tehotná.Ako si písala že ideš k dr.ten ti to povie najpresnejšie.Tak potom napíš ako si dopadla aj ja som zvedavá!Držím palce aj keď sa osobne nepoznáme,viem sa vžiť do tvojej kože.

allinka79
19. okt 2009

ved sa ozvem ze ako sa dari

vefi89
19. okt 2009

lia ako?????????????????????????????????????????

aotrnavska
19. okt 2009

ja som si robila test,vysiel mi negativny..o dva tyznde som si robila dalsi a ten mi vysiel za sekundu pozitivny(obe ciarky hned skoro cierne) a ked som prisla na gyndu,tak som bola uz v 6tt. takze neviem,co su tie testy zac.lebo ja uz som citila,ze som tehotna aj ked mi vysiel prvy neg.

vefi89
19. okt 2009

aotrnavska, kazdy test je specificky a na kazdom je pisane, kedy zaznamena hcg. ale ja testom minimalne 4 tyzdne po otehotneni neverim. predsa ma kazdy inu citlivosst a hladina hormonu v tele je moc nizka na zaciatku

aotrnavska
19. okt 2009

vefi,presne,tak isto tomu neverim...ako sa pise,ze do 5 dni od oplodnenia,vies ci si tehotna,,,...to je podla mna blbost,lebo hladina hcg nemoze byt este az taka vysoka...

allinka79
19. okt 2009

lia no ako?

lia23
autor
19. okt 2009

Ahojte babule..no tak bola som u Dr.. a povedal ze tam nic nevidi..ael ze moze to byt hocico..od zleho testu az po mimo maternicove tehu.no..povedal ze zatial nic nemoze vylucit..ani potvrdit...objednal ma vo stvrtok na krv...tak sa uvidi co a ako..no urcite sa vam ozvem...

a co sa tyka tych testov ze po par dnoch od oplodnenia zisti hCG v krvy..podla mna ej to tiez uuplna blbost...mate pravdu ze to fakt este nei je tak vysoke..no mono to zisti...ale u velmi malo zien....co uz 😉

allinka79
19. okt 2009

a nerobil ti lia vaginalne sono? To by bolo urcite vidiet... to mne robil v 5tt a videli sme fazulku

lia23
autor
19. okt 2009

robil mi...no ja teoreticky by som bola len dneska v 5 tt

mija777
19. okt 2009

Ahoj lia.Z krvi ti to zisti na 100%.Len vydrzat do toho stvrtka...

lia23
autor
19. okt 2009

jj to viem..to je najhorise teraz:D:D::D

allinka79
19. okt 2009

do stvrtka my vezmu krv a potom kolko kym budu vysledky?

lia23
autor
19. okt 2009

allinka to sa pytas mna?

allinka79
19. okt 2009

ano

lia23
autor
19. okt 2009

hmm no mali by byt okolo 10 vysledky..tak uvidime..a potom uvidime co ako..🙂

allinka79
19. okt 2009

tkze v ten den?

lia23
autor
19. okt 2009

jj v ten den...takze by mi mali volat

allinka79
19. okt 2009

tak teda budem dryat palce nech to vyjde. ja akurat skusam spojenie ktore budem vyuzivat v nemocnici. Bude to tazsie ale lepsie ako nic

lia23
autor
19. okt 2009

hehe a co ides..ake pouzivat??🙂

lia23
autor
19. okt 2009

a allinka..dakujem ti za drzanie palcou..aj ja tebe drzim palce🙂

bonnita
19. okt 2009

ahojte baby .moste mi poradit prosim?? mala som moj mens na posledi .....9.10.2010......a teraz ne viem ci mozem bit tehotna....lebo pret 3 dnami som varcala a velmi ma bolelo zaludok a v caera ma bolelo zaludok len trosku ....moze boliet zaludok ket niekto je tehotny 🙂 🙂

lia23
autor
19. okt 2009

ahoj bonnita..podla mojho nazoru tehotna nem,zoes byt..moze ta boliet zaludok..ale zda sa mi to moc skoro..jedine ze by si otehotnela este skorsie..

vefi89
19. okt 2009

lia, vo stvrtok na teba myslim :D a to ides hned rano?

terina25
19. okt 2009

bonnita:ty žiješ v roku 2010??? 😕 lebo teraz je ešte len rok 2009...koľko máš prosím ťa rokov - 10???

lia23
autor
19. okt 2009

eheh vefi..si strasne zlata ze budes na mna mysliet.. 😲 😲 😲 😲 😀 😀 ..jj idem rano..na krv..tak uvidime okolo 10 budem uz hadam vediet vysledky.....

vefi89
19. okt 2009

potom nezabudni sa pochvalit

mija777
19. okt 2009

Lia,drzim vsetkych osem palcekov (aj s mojou malou,co mam v brusku) 😉 🙂 Potom hned napis,ako to dopadlo 🙂

lia23
autor
19. okt 2009

neivem ci sa pridem pochvalit..ale spravu vam tak si onak zvestujem🙂drte mi pacle🙂 🙂 🙂

danulka0011
19. okt 2009

Dopadne to dobre, uvidis.
Inak ja som si kupovala Pepino testy a ked som bola tehu, ukazali to krasne. Ale je pravda ze okolo toho 6tt som mala slabu ciarku na tom Pepine. A na ostatnych testoch ta ciarka bola uplne cervena!!
Asi tam nedavaju vela tej farby,, vies mame krizu ... tak sa setri aj na testoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre