Krátka a slabá menštruácia. Môžem byť tehotná?

lia23
17. okt 2009

Cawko babulky som tu poprvý krat a chcela by som sa vas opytat 4 dni po mrche som mala BT 36,9 a mrcha trvala 2 dniale na druhy den to bolo spinenie takz myslim ze sa neda ani hovorit o mrche. Myslite z eby som mohla byt tehulka?

mucinka15
22. okt 2009

a ešte som zabudla napísať, že nakoľko sa snažíme o bábo, tak som vedela, kedy mám ovuláciu, vždy som ju spozorovala a tento mesiac som ju nemala, žiadny výtok ani nič iné, žiadne príznaky ovulácie... ešte počkám do budúcej nedele, ak nič, tak sa objednám v pondelok dr a uvidím.. najhorší je ten pocit, ke´d neviem na čom som... ach jaaaaj... 😒 😒

lia23
autor
22. okt 2009

no tak babulky...sdnesk arano som si robla test..negativny...potom som bola u doktora na krvy tak uvidime..ale uz na 99% som presvedcena ze tehula zo mna nebude...nedavam uz pomerne ziadnu sancu tomu ze co ak nahodou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vefi89
22. okt 2009

kedy budes mat vysledky?

lia23
autor
22. okt 2009

zevraj az zajtra..pritom mi doktor povedal ze uz dneska..no nic..uvidime..ale uz som zmierena s negativnymi

lia23
autor
22. okt 2009

ja stale ale nerozumiem svoje BT...ved sdneska osm mal 36,94...vcera 37,00..a dni pred tym po 36,9 😢 😢 co so mnou je?? 😢

tutulicek
22. okt 2009

ale isto ešte nádej v sebe nosíš že si tehu?či nei 🙂

tutulicek
22. okt 2009

A čo by mala znamenať tá teplota,ja som si to nikdy nemerala?

lia23
autor
22. okt 2009

hmm zvysna teplota tiez znamenat moze aj tehu...:(..a co sa tyka tej nadeje..uz som ju asi definitivne stratila... 😢 😢 😢

mija777
22. okt 2009

Lia,takze test aj rano negativny...? 😒 No to mi je luto...Ale este je tu sanca-zajtra uvidis podla vysledkov z krvi.Ale ak z toho tento mesiac nic nebude,nevesaj hlavu...viem,lahko sa to hovori...Ale aj ja som asi rok stresovala,ako strasne chcem babo a viem,ze mi to urcite dobre nerobilo...

lia23
autor
22. okt 2009

mija...ja uz som denska skoro definitivne stratila nadej..ze z toh nieco bude tento mesiac...uz fakt neivem..neviem vobec c o znamena ta BT..vobec absolutne...neivem co si setko o tom mysliet... 😢 😢 😢 😢 😢

mija777
22. okt 2009

lia,poslala som ti IP

fecova
22. okt 2009

Ahojte ja sa len chcem opýtať Mala som menštruáciu od nedele 18.10, lenže moja menštruácia trvá 2 dni,potom deň nič a zase sa to rozbehne na dva dni, a na ten tretí deň keď som mala menštruáciu to nejak manžel nestihol, a ja teraz neviem, môže žena otehotnieť počas menštruácie,aj keď len takej slabej?veľmi by ste mi pomohli,keby ste mi na to vedeli odpovedať, ďakujem.

tutulicek
22. okt 2009

počula som o jednej kočke ktorá nemohla otehotnieť za bežných podmienok a otehotnela počas menzesu keď s tým vôbec nerátala,asi je už možné všetko!

klara87
22. okt 2009

Ahojte baby!
Ja mam taky problem, ze sme mali nechr. pohl. styk asi pred 2 tyzdn. Citila som bolesti v podbrusku, velakrat som chodila na toaletu. Potom som zacala mat hnedy vytok a teraz keby som mala aj vytok do hneda a slabucky menzes. Test som robila, zatial negativny.

Mozem byt tehotna? Buduci tyzden idem ku gynekologovi, musim.
Dakujem za opd.

lia23
autor
22. okt 2009

vies mija..ja sa najviac bojim ze to je neico vaznejsie...ze mi nieco zisti..mne strasen ensedi a teplota...rpeco ju mam taku vysoku..:( ☹

tutulicek
22. okt 2009

možno máš nejaký vnútorný zápal,preto tá teplota

vefi89
23. okt 2009

lia ako tie vysledky?

lia23
autor
23. okt 2009

ahojte baby..bozeee 😢 😢 😢 😢 sú negativne...strasne ma to mrzii 😢 😢 😢

katy1979
23. okt 2009

lia neplac psychika je svina. urcite to raz vyjde hlavne sa netreba stresovat. prave vtedy ked to budes najmenej cakat

lia23
autor
23. okt 2009

vies ale nepoviem keby ze apson prinaky nemam..ael ja osm mala skoro polovicu prinzakov..a nic:(:(.. 😢 😢 😢

katy1979
23. okt 2009

no psychika ta dokaze vela aj priznaky a ked raz chces byt tehu tak vsetko sa ti zda byt ako priznak

lia23
autor
23. okt 2009

ale aby som mala teplotu uz asi tyzden kolo 36,9??to nie je normlan

tutulicek
23. okt 2009

možno si prechládnutá a máš vnútorný zápaľ

tutulicek
23. okt 2009

a hlavne tá psychika ako hovorí Katy vie urobiť svoje

vanessa123a
23. okt 2009

cafte kočky , chcem sa opytat za kamosku- ona dostala normalne MS / pritom uz bola tehu len to ani netusila/ a na druhy mesiac si robila ovulacne testy - kedze sa snazili o mimi.... a vysli jej pozitivne ze ma ovulku .... pritom uz bola tehu , dalsia MS jej uz neprisla ...je to normalne aby mala tehulka ovulku ? 😎

lia23
autor
24. okt 2009

ved to ze ja si to uvedomujem len to neivem nejako ovplyvnit tu svoju psychiku..ked ja som ho velmi chcela 😢 😢 😢 😢 😢 😢

tutulicek
24. okt 2009

To ťa úplne chápem a ja som to isté prežívala pred pár rokmi,mohol mi vyprávať kto čo chcel ale ja som si stále svoje.Tie myšlienky v hlave sa nedajú ovplivniť a hlavne keď bábe ešte nemáte,keď už som jedno mala drúhý krát som otehotnela hneď lebo som už nemalo toľko času myslieť na tehu.A ešte dotoho tá jeseň,pochmúrná.A ty pracuješ či ako?

tutulicek
24. okt 2009

Mysli na to že na budúci mesiac sa to isto podarí,a pozitívne sa nalaď 🙂 😀

tutulicek
24. okt 2009

A ešte sa chcem spýtať ako dlho sa pokúšate o bábo?

lia23
autor
24. okt 2009

nesnazime sa...ja by som aj cela..ale nesnazime sa..ak pride tak pride..ale terza uz som i to proste nahovorila do hlavy...tak rpeto ma to tak zobralo..a ked uz som raz po potrate..tak uz mi tak srdiecko trha 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre