Krátka a slabá menštruácia. Môžem byť tehotná?

lia23
17. okt 2009

Cawko babulky som tu poprvý krat a chcela by som sa vas opytat 4 dni po mrche som mala BT 36,9 a mrcha trvala 2 dniale na druhy den to bolo spinenie takz myslim ze sa neda ani hovorit o mrche. Myslite z eby som mohla byt tehulka?

zuzannaaa
10. okt 2015

@misel0806 mozes byt. Kludne pomalicky si mozes robit testy ,, alebo akmyslis na tehulkovanie az prilis ue mozne aj to ze zo psychyky. Ja som na tom rovnako 12dpo d dostala som ms trvala 2dni a fertig , ani ja nechapem ,,, dnes na teste bolo jieco ale velmi slabunke ,,, tak hadam zajtra uz bude vydiet viac ,,, tak testuj testuj

misel0806
11. okt 2015

@zuzannaaa testy som si nerobila ece lenze tehotna sa necitim byt. Pri prvom dietati som priznaky mala hned tak som vedela ze som. Menzes som mala jeden cely den silnejsi na druhy den slabol ze pomali do vecera som mala uz len hnede spinenie mat to doteraz ale uz aj to je slabsie. Pobolieva ma iba podbrusko ako pri ms/ tak neviem uvidime dakujem ti za prispevok dik
.

gigus
25. jan 2016

ahojte baby mám presne ten istý problém ako vy...menštruáciu som dostala normálne na čas ale bola velmi slabá a trvala len 4 dni čo ja mávam 7-8 a nebola bolestivá čo ja mávam vždy velmi bolestivú.....včera mi skončila ms dnes som volala na 155 či musia prísť pre mna alebo netreba lebo tak ma silno začalo pichať na lavu stranu bruška že som mislela že zomriem..... emoticon teraz mi je už ovela lepšie cítim ešte bolesť alebo skôr také napätie ale už iné nič iné....a ešte mi nejde do hlavy jedna vec neviem chodiť do chladničky lebo mi tam stále niečo smrdí ako pokazené ....popritom som ju už asi 5x umila celú ale furt to cítim a cítim to len ja nikdo iný tak nechápem.....díky za odp.... 🙂

zuzannaaa
25. jan 2016

@gigus ahoj aj ja som dostala mas a bola som tehu ....
Uz si obdoby menstruacie,sprav si test ak su uz ti ukaze ak nie tak volake hormonalne stavy mozno ,,,,,,

zuzannaaa
25. jan 2016

@misel0806 ahoj moja tak ako ,tehu potvrdene ?

gigus
25. jan 2016

@zuzannaaa ahoj ďakujem za odpoved a dneska som nebola nikde taká som nemožná....chce sa mi len spať a kríže ma strašne bolia ale hned ako si ho urobím tak napíšem.... 🙂 a aké iné príznaky si mala ty???? 🙂 ja len dúfam že po 3 rokoch snažilkovania to už konečne vide..... 🙂

sono2
25. jan 2016

@gigus 155?za toto? Nemyslíš vážne. Trocha menej to všetko prežívať😕

gigus
25. jan 2016

@sono2 darovala by som ti na chvílku tú bolesť že som poriadne dýchať nevedela a potom by som sa ťa opýtala či to moc neprežívaš!!! nevieš aká to bola bolesť tak nesúď!!!

sono2
25. jan 2016

@gigus tak choď k gyn, nech ťa pozrie. Ale tak asi chodíš po Dr keď nevieš tri roky otehu

bubbble
25. jan 2016

@gigus ahoj, pokial si mala take bolesti a kratku MS, urcite by som sa radsej nechala vysetrit, ci nejde o mimomaternicove tehotenstvo.. skus si spravit ten test. inak samozrejme drzim palce nech je to tak ako si zelas 🙂

gigus
25. jan 2016

@sono2 pozri po dr. beham....nič nezistili.....a pojdem tam len ma dovolenku gyn. a nechcem byť hnusná ale ako môžeš niekoho sudiť a nevediť o tom nič.... ☹

gigus
25. jan 2016

@bubbble áno pôjdem diki za odp.... ☹

michaela_lm
25. jan 2016

@gigus ahoj ja som mala to iste dnes som bola pri doktorovy odisla som s placom vela malych folikym nieco ako cista bolesti som mala som az plakala som bola aj na pohotovosti predtym praskla mi a este ma poslal na vysetrenia do Lubochne ci nemam zo Štitnou zlazou nieco povedal mi nech si kupim je to navolny predpis inofolic som zvedava ci pomoze:(

zuzannaaa
25. jan 2016

@gigus ja som Bola unavena poobede som spavala kazdy den. A chodila som casto na zachod ....

gigus
25. jan 2016

@michaela_lm fuuu tak dufam že ti je už lepšie..... 😖 a teraz sa bojim este viac

gigus
25. jan 2016

@zuzannaaa to isté mám aj ja v noci neviem spať a cez den by som spala ako zabitá.....a na wc ovela astejšie chodím ale môže to byť aj chorobou....ako mi napísala michaela tak ja už neviem a som s toho na nervi.... 😖 ☹

bubbble
25. jan 2016

@gigus vsak a preco si nespravis ten test? kludne aj teraz vecer, myslim ze uz by ti to malo ukazat ak by si bola..

gigus
25. jan 2016

nedostanem sa momentálne do obchodu ...ale zajtra skúsim.... 😖 bojím sa

michaela_lm
25. jan 2016

@gigus ja som 2 mesiace mala iba dva dni menstruaciu a dnes ked mi povedal lekar joj este teras mi je tazko drzim ti palce nech ti vsetko dobre dopadne

gigus
25. jan 2016

@michaela_lm dakujem.....aj ja tebe držím palčeky.....:D

sono2
25. jan 2016

@gigus veď reagujem mi to prišlo prehnané si volať 155.

gigus
25. jan 2016

@sono2 nezažila si tú bolesťť tak ako ti to môže prísť prehnané??? nechápem nevadí.....

zuzannaaa
25. jan 2016

@gigus zajtra si kup test a budes hned vediet .... Drzim palce nech su dve

gigus
25. jan 2016

@zuzannaaa ďakujem..... hneď dám vedieť..... 🙂

misel0806
25. jan 2016

@zuzannaaa bohuzial ms prisla. Asi sa mi vajicko neudrzalo aj to sa stava..

misel0806
25. jan 2016

@zuzannaaa tieto priznaky mam pomerne casto vzdy ked cakan ms. Snazim sa otehotniet no nedari sa moja maternica je otocena povedal mi to doky pri prvom tehu. Takze to druhe babo ak chytim bude zazrak.. Viem ze ked je maternica otocena tazko sa otehotnieva a poloha je najlepsia zozadu. Len u mna to snazenie akosi nezabera skusala som aj tu polohu zozadu dokonca aj cez prvy den menzesu som mala styk a nic musim len cakam kym sa podari asi tolko papa🙂🙂

misel0806
25. jan 2016

@gigus poznam tie bolesti ja som si myslela presne toto iste lavy vajecnik potom obidva ma boleli dokonca aj pri chodzi som to citila pichanie v maternici som tiez mala testy vysli slabe carecky no viditelne. Aj tak prisla ms. Krize ma boleli prsia ma neskutocne boleli dokonca dva tyzdne pred ms. Hovorim vsetky tehu priznaky a hold smola ms sa nedala zahanbit a prisla dokonca nacas. Preto hovorim slaba ciarka aj ked je vidiet este tehu neznamena to moze aj nemusi dojst k otehotneniu. Drzim ti palce aby si mala dve jasne ciarky neboj taketo veci riesi a ma stym problem nejedna zena nie si sama. Tak drzim palce aby si bola tehu. Vies s istotou ti tu nikto nepovie ze si musis si proste spravit test. Pokial vyjde negat ms meska nastiv gynekologa alebo pockaj lebo ked niesi tehu ms urcite dojde aj ked ty bude meskat mne kolkokrat meskala aj cely mesiac. Drz sa ahoj🙂🙂

zuzannaaa
25. jan 2016

@gigus ok tesim sa

zuzannaaa
25. jan 2016

@misel0806 skus vymenit gynosa
...neviem alo moze byt otocena ale asi ano ked povedal dr...
Jasne ze sa podari ......

nikolkamar
25. jan 2016

@zuzannaaa @misel0806 .. Mne moj doktor zasa na kontrole po sestonedeli povedal že mam maternicu nejako zdeformovanu ... proste ohnuta do praveho uhla aj mi to ukazoval na ultrazvuku no ja som z toho velmi nevedela vyjsť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre