Krátka a slabá menštruácia. Môžem byť tehotná?

lia23
17. okt 2009

Cawko babulky som tu poprvý krat a chcela by som sa vas opytat 4 dni po mrche som mala BT 36,9 a mrcha trvala 2 dniale na druhy den to bolo spinenie takz myslim ze sa neda ani hovorit o mrche. Myslite z eby som mohla byt tehulka?

lia23
autor
20. okt 2009

hmm ale to by nemali setrit na testoch:Dved to je dolezite:D:D:Dsvinuchy..no rozmyslala som ze si este pred tym stvrtok kupim daky ten test..mamatest alebo Rapiclear alebo nieco...neives rposim ta kolko stoji mamatest??

lia23
autor
21. okt 2009

ahojte babulky..mam zlu spravu..vyzera to tak ze tehulka so mna nebude.-..robila som si test teraz a vysiel negativny..ani len naznak..je sice pravda ze som bola na wc asi pred pol hodinou...ale na tom teste ani len naznak:( 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mija777
21. okt 2009

Lia,mala si si ho urobit radsej z ranneho mocu.Sice na testoch pisu,ze sa mozu robit kedykolvek cez den,ale aj tak.No ale je divne,ze by ti ani len tienik neukazal..... 😒

sarinka23
21. okt 2009

Lia: a ako dlho ti meska?

lia23
autor
21. okt 2009

mija kupila som si 2v1...spravila som si dneska a spravim si aj zajtra rano...ked som videla ten test tak som sa normlane rozplakala...ja neivem vobec co sa so mnou deje,...zeby som fakt nebola tehu??? 😢 😢 😢

sarinka..nemeska mi no mam podozrive prinaky...ako kratka mrcha...presnesjie 2dnova...prisla este o den neskor...BT dneska 37..a pred dvomi dnami bola 36,9...bolesti pri najnovsom v podrbusku...minule som zvracala v noci...a mam tazovu na zaludku.....

uz sa v tom svojom tele neiem vobec vyznat:(

lolitkaaa
21. okt 2009

Chcela by som sa opýýtať....mozem cakat babo, ked sme mali s mojim priatelom sex bez ochrany? povedal sice ze si daval pozor, nemala som vtedy ani plodne dni, ale strasne sa bojim ze som tehotna.Neni mi ani zle, nemam problemy, ale mam cudny pocit v brusku.Cakam kym sa mi dosttavia kramy, mali by teraz niekedy uz.Ale bojim sa☹Dakujem za odpoved🙂

lia23
autor
21. okt 2009

mija....je mozne...ze by sa ten moc tak zriedil az by v tom nebola ziadna koncentracia HCG???? ☹

mija777
21. okt 2009

Lia-no neviem....ale niektore zeny aj tu na fore pisali,ze uz aj ked boli tehu,test im ukazal len jednu ciarku.Mozno si z tych,co im hladina HCG stupa tak pomaly,ze ti to z denneho mocu ani nezaznamenal...Aj priznaky mas...Ta teplota,tazoba na zaludku,zvracanie...Ale ten test mi aj tak nejde do hlavy 😒

lia23
autor
21. okt 2009

hmm ani mne mija..a som z toho totalne zufala..enviem co si o tom mysleit..som si dneska uz aj poplakala...bo sa mi uz aj snivalo ze som mala tehut est pozitivny...ja fakt neivem co sa to s mojim telom robi..dneska som iasneki mala teplotu 37,00 😢 😢 😢

mija777
21. okt 2009

Chapem ta lia...ale nevesaj hlavu,ak aj zajtra bude len jedna,vo stvrtok ides na tu krv k dr.Tam ti povie isto.A ak to naaahodou tentokrat nevyslo,vyjde to nabuduce...

lia23
autor
21. okt 2009

ja uz vidim...ze tento krat to nevyslo.... 😢 ..ale si zlata ze ma ches utesit... ☹

mija777
21. okt 2009

Len moc nesmut dopredu,ak mas predsa fazulku v brusku,nerobis jej tym dobre.

lia23
autor
21. okt 2009

hmm len aj sa bojim ze ju nemam...:-ä..j aviem ze tymnerobim babu dobre..ale ved to sa neda nestresovat...zajtra pridem o nervyasi ak tehulka nebudem ☹

lia23
autor
21. okt 2009

mija... inaksie ja chodim na stitnu..teda mam s nou probelmy...a doktork ami robila testy aj na hCG...a vysiel mi 0,001...to som bola 28.9..a 19.9.som mala sex....mohlo by to nieco s tehu suvisiet???

mija777
21. okt 2009

No to neviem veru....Aj ja chodim na stitnu,ale len raz do roka a neuzivam zatial ziadne lieky.Kontroluju ma,lebo sa mi zvacsuje pomaly.Mame to v rodine.Ale ci to moze ovplyvnit HCG v tehu,to vobec neviem... 😕

lia23
autor
21. okt 2009

hmm ymslim ze nemoze..ale nato som sa nepytala...ja len tak ze ci to nemoze to ze osm mala 0,001...znamenat zee sa tam neico prave vtedy zacinalo diat....to bol myslim ze vtedy tyzden od sexu...tak ze ci nei je mozne ze to bol zacitotk

mija777
21. okt 2009

no v tom ti neporadim...

sarinka23
21. okt 2009

Lia: nestracaj nadej to vsetko co si opisala moze byt tehu len ti ho zatial neukaze ani na teste mozno treba este pockat hoc viem podla seba ze to cakanie je najhorsie.

lia23
autor
21. okt 2009

sarinka...ja uz pomaly som tratila tu nadej....len mne stale vrat v hlave preco to ten test neukazuje ..sak uz je tyzden po kramoch:(

lia23
autor
21. okt 2009

mija...no tak nic no..dakujem aj tak🙂

mija777
21. okt 2009

Lia,mozno si mala neskor ovulku,zato ti tehu este test neukazuje

lia23
autor
21. okt 2009

hmm ...budem museit pockat do zajtra ☹

mija777
21. okt 2009

Ine neostava...Zajtra to budes vediet na isto.Ale dufam,ze ti dr. zvestuje len dobre spravy 😉

tutulicek
21. okt 2009

Sú testy kt.ti ukážu tehotenstvo už 3 dni po oplodnení,jeden taký som mala a volal sa Barbara od firmy Ulti Med.Menzes ti môže haprovať aj z nervov.

lia23
autor
21. okt 2009

hmm..ja s takymi testami skusenosti nema..a podl amna to nejako ani nei je mozne..neviem..neverim im...

lia23
autor
21. okt 2009

mija...dakujem..no uvidimee...zajtra to uz sa dufam dovziem..tak potom dam veiet🙂

tutulicek
21. okt 2009

Ja testom verím,zatiaľ ma ani jeden nesklamal.Keď je žena tehotná hneď sa je tento hormón začne tvoriť,aj keď 🙂 je tehotenstvo v začiatku,ale najlepšie to určí dr.keď ťa vyšetrí a urobí krvné testy a vaginálne sono,tam sa zmýliť nemôže.Držím palce!

lia23
autor
21. okt 2009

robil mi v pondelok vaginalne sono ...aj ma prehliadok..ale povedal ze zatial tam nic nevidi...
a to mi akurat vychadza teoreticky 5 tt

tutulicek
21. okt 2009

Ja so si robila test v1-vý deň meškania a hneď sa mi ukázali 2 čiarky.Keď vám to nevídá tento mesiac tak to skúsite na ďalší.Hlavu hore,aj my sme sa snažili o 1dieťatko vyše roka a keď som to najmenej čakala tak som ostala tehotná.Hlavne sa upokoj! 🙂

mucinka15
22. okt 2009

Dobré ránko, lia,ja mám podobný problém a neviem, čo si mám myslieť, mrcha mi mešká zatiaľ len 4 dni, ale nehorázne ma bolia prsia, dakedy je to na nevydržanie, cez deň mi býva dosť zle,ale nezvraciam a bývam dosť unavená a nervózna. No a robila som si test a ten vyšiel negatívny :o( tak neviem, či je to za to, že som si ho robila večer a nie ráno alebo mi len haprujú hormóny. Niečo podobné som mala aj v júli, 2 týždne mi meškala, nakoniec som ju dostala, strašne divnú - 1 deň som mala, druhý zasnie a takto sato striedalo. ale nemala som tehotenské príznaky, a keď som šla k dr, tak nič mi nezistil, ani žiadne problémy, že vraj to môžu byť len hormóny. Tak ja už nevieeeem... ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre