Krátka a slabá menštruácia. Môžem byť tehotná?

lia23
17. okt 2009

Cawko babulky som tu poprvý krat a chcela by som sa vas opytat 4 dni po mrche som mala BT 36,9 a mrcha trvala 2 dniale na druhy den to bolo spinenie takz myslim ze sa neda ani hovorit o mrche. Myslite z eby som mohla byt tehulka?

kristinka28
1. máj 2014

@gizel juj to mi je luto ale este pockaj ,mozno ukaze ti neskvor aky bol tetsik 10 alebo 25 daj foto,kedy ti ma prist mrcha a kedy naposledy si ju mala

gizel
1. máj 2014

@kristinka28 juuj test som uz zahodila, menzes som mala naposledy 18.4. takze to popichavanie moze byt aj ovulaciou

janulabb
1. máj 2014

@gizel chcem ťa povzbudiť, ja som to mala rovnaké, len s tým testom som chvíľu počkala a bol pozitívny. Dvojdňová "akožemenštruácia" a bolo to tam, dvojročný synček tu už sedká vedľa mňa 🙂 Držím palce 🙂

kristinka28
1. máj 2014

@gizel sak uvidis ci pride teraz,,,ja som mala tak mne meskala mrcha 9 dni ,,testik bol taky dusik ale pekny ,,potom uz boly slabsie ,,mrcha sa dostavila 2 dni klasika 3 den slabucka ,4.5 nic ,tak nerozumiem skusala som po ukonceni mrchy ale taky dusik no to som iba ja videla 😀 ,,cudne je len to ze mne nikdy mrcha nemeskala,,,a teraz bola aj cudna no rychlo skoncila,,,neostava nic len cakat na ten mesiac ci pride alebo nie ,,je pravda ze mam brucho nafuknute a ma bolia prsia nie velmi ale bolia ,,tu pa tam ma pichne a citim ako by mala prist spet mrcha ale to uz mozno si aj nahovaram 😀 tebe drzim palce

gizel
1. máj 2014

@janulabb dakujem pekne za povzbudenie, takze je mozne ze by mi to test neukazal??? ja mavam take divoke cykly, stale mi meska a tento mesiac to bolo presne akurat ze uplne slabe krvacanie tak neviem co si mysliet o tom....

gizel
1. máj 2014

@kristinka28 ja nemam ziadne priznaky, akurat to pichanie v podbrusku. minuly mesiac som dostala menzes po 50 dnoch a bola silny, teraz na 30 den a bola uplne slabucky....som nestastna ze ma telo nepocuva ☹

kristinka28
1. máj 2014

@gizel a co tak lekar chod a bude vediet na com si

gizel
1. máj 2014

@kristinka28 nebudem to dramatizovat, pockam co bude dalej

janulabb
1. máj 2014

@gizel myslím, že možné to je. Tiež som mala rozhádzaný divoký cyklus, tri mesiace predtým som mala robenú kyretáž kôli MA dokonca mi museli raz menzes aj vyvolať, no úplný guláš. Mesiac pred tým ako tom otehotnela mi dokonca prišiel menzes o týždeň skôr. Test som si robila asi týždeň alebo dva po tom menzesovom špinení, ale len na naliehanie kolegyne z práce, pretože som verila, že menzes som mala 😀 no nemala... 😀

kristinka28
1. máj 2014

@gizel ok daj vediet

janulabb
1. máj 2014

@gizel ešte ma napadlo, tiež som nemala absolútne žiadne príznaky do nejakého 8tt, potom to už bolo uff.. náročné 🙂

gizel
1. máj 2014

@janulabb
@kristinka28
každopadne dakujem kocky za povzbudive slovka, budem sledovat svoje neposlusne telo a dam info ako to dopadlo 😉

gizel
1. máj 2014

@janulabb este sa spytam mala si spinenie spravila si test a potom dalsi menzes si dostala alebo uz nie???

janulabb
1. máj 2014

@gizel mala som len to špinenie, následne cca dva týždne po ňom som si urobila test, žiadny ďalší menzes som už potom nemala 🙂 kristinka26 má pravdu, zajtra skoč ku gyn. a je to 🙂 veľa šťastia prajem

gizel
1. máj 2014

@janulabb pytala som sa len preto, lebo som citala ze niektore zeny maju menzes aj do 3mesiaca.

martinko2007
6. júl 2014

Babulky poradite mi? Či skor som zvědavá na vas názor. Snažíme sa o babatko s manželem. Menzes mám pravidelný 28-daňový cyklus po 5dni...par dni před MS neskutocne bolestivé prsia a vyhadzana brada,neklamny znak toho,ze dojde mrcha. Prve 3 dni MS silne potom pohoda. Teraz SME sa milovali přesně v čase ovulacie a den před aj den po ovulke...a teraz? 4 dni meskanie,ziadna bolest prs ani vyrážky,potom Mrcha(nedá sa to tak nazvat)2 dni slabo červená krv a potom nic....som neskutocne unavená,pálí ma záhy ale jinak nic. Pobolievalo ma v podbrusku ale nic extra.Test som si robila na 3 den meskania a /...pijem Alchemilku a Salviu. Vas názor? Može to byt tehotenstvo? Test mám doma len neviem či to není skoro

zuzana256
11. júl 2014

@valria321 ahoj ak sa mozem opytat aki tehu test si si robila aki nazov tej krabicky je dik

beeruska555
16. júl 2014

Ahojky @lia23 ..viem ze uz to je par ročkov stara tema ale chcela som sa ta opytat ako si pochodila s tvojimi priznakmi ako si tu pisala ? mam presne take iste príznaky a myslim ze by som mohla byt tehu 🙂 dakujem 😲

luckanitra
12. sep 2014

Ahojte baby, chcem sa spytat, či ste sa s niečim takymto nestretli. Cyklus mam pravidelný 26-28 den, ako kedy, teraz posledne 3 mesiace ho mám aj o tyzden skor a je uplne uplne slaba, teraz ju mam uz 3 den a by som povedala ze ju ani nemam..neviete čo to môže byť?

karmela
12. sep 2014

@luckanitra ahoj poradila by som ti navštíviť gynekológa.Mozeš mať niečo s hormónmi,alebo mať nejaky zápal ktorý ti môže spôsobovať tu šarapatu.Alebo to môže byť aj tehu ak je ta možnosť.Mne sa teraz druhý mesiac tiež skrátil cyklus s 25 na 20 DC ale mam normálnu ms ktora trva 5 dni.Ale idem navštíviť Dr nech ma pozrie či je vsetko ok aby som niečo nezanedbala čo by som mohla časom ľutovať.Obzvlast ak este nemas deturence tak by som to urcite riešila co najskor.

luckanitra
12. sep 2014

super, moznost je ze by som otehotnela ale tak uz ked to je 3 mesiac takto, sice vtedy som dostala iba skor ale teraz je oničom menstruacia, tak to tomu neprispisujem.. Ked mi "skonči" tak sa asi teda nahlasim doktorovi
@karmela

karmela
12. sep 2014

@luckanitra správ si testik môžeš aj pocas ms to neovplyvní vysledok a budeš vedieť či môžeš vylúčiť tehotenstvo.Ak si predtým mala normálnu ms a teraz len slabú tak to môže byť aj tehu mozno sa zadarilo a nemusí to byť s pred troch mesiacov ale začínajúce tehu z predošlého cyklu.Tak drzim palce a ak mozem poradiť navštív urcite gynekológa. 😉

luckanitra
12. sep 2014

@karmela no buduci tyzden tam zavolam a uvidim na kedy ma objednaju..no ved uvidim teda čo mi povie doktor a budem mudrejsia 🙂 a testik mozem akurat tak ked mi toto skonči, toto "nič" 🙂

martinugb
17. dec 2014

Dobry den damy 🙂 V kratkosti sa pokusim opisat celu nasu situaciu. S priatelkou sme sa posnazili o babo prvy krat v case jej ovulacie, ktoru mala priblizne 7.12. Jej cyklus je viac - menej pravidelny (28 dni) a trva 6 az 7 dni. Posledny jej zacal 22.11 a trval do 27.11. Od toho casu sme sa milovali bez ochrany a pozor sme si nedavali.

Asi 5 dni po predpokladanej ovulacii zacala pocitovat mierne bolesti v podbrusku. 2 dni na to, cize v nedelu 14.12 (7 dni po ovul.) mierne zakrvacala, no vecer to ustalo. Po tom mala uz len slabo hnedy vytok, ktory do utorka postupne slabol, no stale pretrvaval. Dnes 17.12 je jeho farba trosku intenzivnejsia (hnedsia). Menstruaciu ocakava niekedy cez vikend a taketo stavy nikdy pred menstruaciou nemala. Vcera cca 9 den po ovulacii si urobila test, ktory vysiel negativny. Obaja vieme, ze to bolo asi skoro, na psychickej pohode nam to nepridalo a priatelka sa teraz obava nejakeho zdravotneho problemu. Planujeme skusit test neskor, no aj tak by som sa Vas chcel opytat, ci ste sa s takymito stavmi niekedy stretli. Myslim pri pripadnom zacinajucom tehotenstve. Obaja si teraz niesme isti, ci sa nieco podarilo, alebo je to nieco ine.
Precital som si tu uz mnozstvo clankov, no cim viac citam, tym som neistejsi 😀 .

Dakujem velmi pekne za nazory a prajem Vam prijemny den. Martin

martinugb
17. dec 2014

@martinugb Este by som doplnil, ze sa cely tyzden a dnes este trosku intenzivnejsie citi ako keby mala menstruaciu kazdu chvilu dostat.

dianusss
21. mar 2015

Ahojte chcem sa spýtať pred týždňom som mala nechraneny sex po týždni ma strašne bolia prsia aj na dotyk môže to byť prejavom tehotenstva ???

forewergirl
2. máj 2015

Ahojte baby. Rada by som pocula vase nazory ohladne ms> . Mala som ms 3tieho aprila , normalnu trojdnovu a pred tym dvoj dnove spinenie...a odvtedy teraz 28ho aprila som dostala take tmave spinenie na druhy den 29 slabu ms jednodnovu, myslela som si , ze sa mi rozbieha ms ale nic ..zmizlo to na druhy den, bolesti brucha ziadne ..Neviem co si mysliet o tom. Mam uz jednu dcerku teraz bude mat dva roky a ja mam 30 rokov...Tehotna netusim z coho kedze sme mali naposledy nechraneny sex v den ms 3tieho aprila..Netusim co sa deje, troska ma chytila panika, kedze ms jeden den som nikdy nemala. Este neplanujeme druhe dieta, ale normalne som sa zlakla ci to je nejaka hormonalna porucha alebo prechod v 30ke? tehotensky test som si robila vcera , vysiel negativny> dakujem za nazory :D

forewergirl
2. máj 2015

Nikto neporadi??? ci ste mali take nieco a neboli ste tehu alebo ste boli

zuzannaaa
8. okt 2015

@forewergirl no ako .... Si tehu s tej jednodnovej mrchy?

misel0806
10. okt 2015

Dobry den Chcem sa spytat vcera son dostala Menzies bol silnejsi ale dnes mam iba spinenie co to moze znamenat. Tehotenske priznaky zatial nepocitujem iba trochu krize bolia dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre