Krátka a slabá menštruácia. Môžem byť tehotná?

lia23
17. okt 2009

Cawko babulky som tu poprvý krat a chcela by som sa vas opytat 4 dni po mrche som mala BT 36,9 a mrcha trvala 2 dniale na druhy den to bolo spinenie takz myslim ze sa neda ani hovorit o mrche. Myslite z eby som mohla byt tehulka?

lia23
autor
18. okt 2009

cawte babule...vcera vecer som sa testla...a na teste nic..no dneska som robila znova....a bola tam taka uplne slabucicka ciarocka...ze ju je vidno iba ked som ju dala do svetla..co si myslte..co to znamenaa???

vejula
18. okt 2009

To znamená že si tehu.... Gratulujem 😀 Ked si test urobíš o pár dní, čiaročka bude silnejšia... Šup ku lekárovi.

lia23
autor
18. okt 2009

hmm..ale ju vobec tak nevidno ked sa na test pozries..iba ked si dam test do okna a tak iba presvita ta ciarocka..uplne je slabulilinka..

vejula
18. okt 2009

A koľko ti mešká????? No mne prvý krát čiaročku vôbec nebolo vidno, týžden a pol po oplodnení. Tak som to zavrhla a o dva týždne stále žiadna menstr. Tak som spravila trest zas a už bola výrazná čiaročka. Keby si tehu nebola, tak je nevidíš ani pod UV lampou :D Lensi ho rovíš asi ešte dosť skoro, preto nieje tá hladina tých hormonov čo sa tam merajú dostatočne vysoká aby ju bolo vidieť zreteľne.

lia23
autor
18. okt 2009

no ja osm mala mrchu v utorok..den meskala..a trvala 2 dni...a z tooh den druhy dne som spinila..a prestalo to...noo a vcera a aj dneska mam BT 36,9

allinka79
18. okt 2009

lia, ako pise vejula - chvilu vydrz a uvidis... mne ukazal test ze som tehu az ked mi meskali dni.... vraj po 5 dnoch od otehotnenia to test ukaze... hehe, po 10 mi to neukazalo a teda som to neriesila.. je mozn lepsie sa velmi na to nesustredit... aspon u kamosiek to tak vidim...

lia23
autor
18. okt 2009

lenze tu je ten problem..ze ja som mala kramy..mne meskali len den..len boli straasne cudnee...potom ta teplota 36,9 dva dni za sebou...a teraz ten test..no vneivm fakt..skusim sa testnut o par dni..ak uz tam nic nebude tak to bdue znaemnat ze tehulka zo mna nebude...no uz co narobim🙂dakujem vam babulky...ste mile 🙂 🙂 🙂

allinka79
18. okt 2009

lia, uvidis a skus sa na dva-tri dni zamestnat niecim inym... myslim myslienkovo. A potom sa pretestuj a uvidis...

lia23
autor
18. okt 2009

boze ked to ja nedokazem..ja nato myslim uz od rana.. ☹

allinka79
18. okt 2009

lia verim, ale fakt tym nic nevyriesis, iba sa trapis... ak to nevies vydrzat, chod rnao k lekarovi a uvidis, co ti povie...

lia23
autor
18. okt 2009

teraz som si ten test presvietila baterkou zospodku a je tam ta ciarka...

allinka79
18. okt 2009

vravim ti, chod radsej rano k lekarovi a uvidis, co ti povie...

lia23
autor
18. okt 2009

som tam objednana na 26.10

allinka79
18. okt 2009

a neda sa ist skor? Lebo takto sa uplne utrapis...

musim ist zehlit - od ranasom leniva, ale uz to nemozem odkladat...

lia23
autor
18. okt 2009

neivem...uvidim..ako to spravim este..ale ma ide porazit..mi normalne srdce zacalo bit strasne.. 😀

sarinka23
18. okt 2009

Lia. netrap sa bud v klude aj ked to je tazke ale uvidis vsetko dobre dopadne a coskoro aj ty urcite oznamis ze bude babo....drzim palce

lia23
autor
18. okt 2009

som z toho strasne enrvozna..a nevim ako to povedat nasim ze som tehu..asi teda

sarinka23
18. okt 2009

Kolko mas rokov ak sa mozem opytat?

miculienka
18. okt 2009

babule, to bola noc po tom včerajšom zistení na testoch, od zvrušenia som ani nespala, v stredu navštívim dr aby to potvrdil

valria321
18. okt 2009

ahoj miculienka no to ti verim bola som na tom rovnako 🙂)kolko ste sa snažili o babenko??

sarinka23
18. okt 2009

Tak to urobis dobre chod cim skor...

vejula
18. okt 2009

No ked mne vyšli dve čiarky ja som spala ako bábo ale môj priateľ nespal celé dve noci 😀 😀 Ale v dobrom samozrejme.. No ale ked som potom šla ku dokimu tak ništ ani ma neprehliadol ani krv... Proste ma poslal domov aby som prišla o týžden na sono... Ale aj tak som ho zmenila...Nebol bohvie aký

mija777
18. okt 2009

Lia,ak je tam co i len slabunka ciarka,vyzera to na tehu 😵 Len este hladina HCG hormonu je asi nizka.Ale ak testnes o 2-3 dni,mohla by uz byt zretelnejsia.

lia23
autor
19. okt 2009

babule toto je asi sen..dneska som si spravila test..no nic tam nie je..sice to bol test z tesca...za euro aj nieco....ale ono tam nic nie je ...bol to PEPINO..ake s nim skusenosti????je dobry???ja nievem uz co si mam o tom myslsiet... ☹

lia23
autor
19. okt 2009

aa pritom tuto noc soom vracala....teda "POKUSALA SOM SA"...len zomna nic nevyslo...ale mi bolo hrooozne zle..tak a teplota dneska 36,8..tak si to uz neivem ujasnit nic..uz si pripadam ako keby som si vymyslala.. ☹ ☹ ☹

vefi89
19. okt 2009

lia kolko ti meska mrska??

lia23
autor
19. okt 2009

nemeska mi ...teda meskala 1 den..prisla...a trvlaa 2 dni..no z toho druhy den som spinila.. ☹ ☹

vefi89
19. okt 2009

Inak ja byt na tvojom mieste, tak sa teraz hned obleciem a idem ku gyndovi, ci si, alebo nie si objednana. Vsak zobrat ta musi a aspon nebudes v neistote

lia23
autor
19. okt 2009

ved rozmyslam ze pojdem...ale ja sa uz normlane bojim ze si to namyslam..:( ☹

vefi89
19. okt 2009

ci si to namyslas, alebo nie, ale ani mrsku si nemala v poriadku, tak sa prosim ta oblec a chod, pokial nie je neskoro. Mozno mas volaky zapal, alebo nieco Nechcem ta strasit, ale taketo veci je lepsie si overit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre