Kto mi upraví tento testík do negatívu?

4katarinakralova5
15. okt 2013

dobrý večer milé mamičky,bola by niektora z vás taká ochotná a dala mi tento testík do negatívu,bo mne sa zdá že tam niečo vidím,no vééľmi slabučko. ďakujem moc...dúfam že mi tu fotku načíta...

tahivka
15. okt 2013

toto je z Picasa3, lepšie sa nedalo

4katarinakralova5
autor
15. okt 2013

no asi tam nic nieje,ci? dakujem

lulu551
15. okt 2013

nie je tam nič...

majka_3
15. okt 2013

ja tam vidim ducha...ked natocim notebok tak sa mi tam nieco mariii...ty to vidis? ktory dc si? meska?

4katarinakralova5
autor
15. okt 2013

praveze vo stvrtok mam dostat...od dnesnej noci ma boli podbrusko,ako by som mala dostat,no nie cely den...jooj to by bola krasna novinka 🙂

cerez
15. okt 2013

Ja tam vôbec nič nevidím ani klasickom ani na negatívne.

4katarinakralova5
autor
15. okt 2013

no tak mi asi neostava nic ine,ako pockat do menzesu,aj ked dovtedy asi zosaliem 😉

kiki68
15. okt 2013

je tam,nevidite to?je tam taka svetlejsia ciarka,je to len taky duch,ale je to tam...aj an tej povodnej foto to je,peco by sa inak to policko stmavilo....🙂

jana121212
15. okt 2013

@kiki68 to je len odraz blesku, ten sposobil, ze povodny test je tam prislis svetly a na negative teda cierny. ak by tam bola cervena ciarka, tak na negative by isla do zelena, nie do cierna. alebo tato fotka co sem davam, pridala som kontrast, to znamena, ze farby su intenzivnejsie a tmavsie. ak na povodnej fotke bola ciarka, tak na mojej by bola viditelna. bohuzial jedine co tam je vidiet je odraz blesku a jedna ciarka

4katarinakralova5
autor
15. okt 2013

skusim to este raz odfotit a skuste mi to upravit ci uz do negativu,alebo zosvetlit . velmi vam dakujem

awalancha3
15. okt 2013

.........ked sa velmi snazim, tak tam vidim ducha.....ale takýto duch sa objavuje 8-9 DPO, neviem kolko mas lutealnu fazu cyklu, ale ak uz mas pred menzesom, tak predsa ten duch by mal byt vyraznejsi... napokon....ty mas ten test pred sebou, povedz uprimne, je tam duch ci nie, nie ci sa ti zda, ale ci to tam vidis alebo nie? a neboj... daj tomu 48 hodina budes vediet skoro naisto na com si...v kazdom pripade sa radsej správaj ako tehotná... 🙂)

majka_3
16. okt 2013

ja som asi skulava 😀 ale ja tam stale vidim toho ducha 😀 mozno si ho tam s tebou namyslam 😀 inak ja ked som si robila test pred mrchou nebolo tam nic... den mrcha meskala a moj tets vyzeral takto.ten prvy pozeraj...

vyskusaj dnes testovat.

4katarinakralova5
autor
16. okt 2013

🙂 mozno keby som mala mamatest,by lepsie ukazal...tieto testy mam tu z MK

4katarinakralova5
autor
16. okt 2013

majka_3 - teraz som si spravila..co ty nato? chcelo by to negativ

babulinka29
16. okt 2013

@4katarinakralova5 na tomto poslednom aj ja vidím slabého ducha ale možno sa mi to iba marí....poznám to tiež somna tom tak isto...testujem a nič tam nie je ale ja tam vždy niečo vidím a vždy mrcha dojde aj tak......ale držím palce nech to vyjde

babulinka29
16. okt 2013

@majka_3 inak na tom prvom ja vidím slabú čiarku a na tom druhom už je pekne vidieť 🙂

4katarinakralova5
autor
16. okt 2013

dakujem za to ze kukate a komentujete baby 🙂 ja uz som na nervy,haha to nekonecne cakanie

majka_3
16. okt 2013

@4katarinakralova5 dnes si netestovala?

4katarinakralova5
autor
16. okt 2013

vsak ten co som dala pred chvilou je z dneska

danielami
16. okt 2013

@4katarinakralova5 podľa mňa tam tá druhá čiarka nieje.

4katarinakralova5
autor
16. okt 2013

do negativu by ste mi to nemohli dat? dakujem krasne

csikike
16. okt 2013

@4katarinakralova5
zial, nic tam nie je

magimary
16. okt 2013

@4katarinakralova5
/pri úplnom kontraste urobený reverz farieb/

sharlotta
16. okt 2013

je mi luto, ale ja tam nic nevidim, ale mne sa test pri dcere ukazal pozitivny az den po a teraz mi vychadzali vytrvalo negativne a duch sa mi ukazal na 5. den meskania.

4katarinakralova5
autor
16. okt 2013

vsak uvidime co povie zajtra mrcha

kikuska9935
16. okt 2013

mne meskala MS 24 dní :( urobila som si dva testy a nic.... a uz 4den mám MS :( haat a to uz sa snazime pol roka..... 😢

majka_3
16. okt 2013

jeee TAAAAAAAAAAM..... stavim sa o 0,50€ 😀 😀 😀 😀 😀

majka_3
16. okt 2013

Alebo mam haluze ? 😒 😒 😒 😕

majka_3
16. okt 2013

zajtra sprav hned z ranneho 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre