Kvapky lásky a možné tehotenstvo

potkanica
21. máj 2012

Ahojte baby, stalo sa uz niektorej z vas, alebo poznate niekoho, kto otehotnel z kvapiek lasky? zistovala som si tieto veci na nete a docitala som sa, ze to je len vylucok zlazy a neobsahuje spermie, teda pokial nejde o druhe kole, kde mozu spermie ostat v moc. trubici. S frajerom spavame tak, ze zaciname bez kondomu a potom v polce styku si ho nasadime a chcela by som sa spytat, ci to je bezpecne...dakujem

usacek79
23. máj 2012

@irriss jasne, v poho, som si nebola ista, ci som to jasne napisala predtym 🙂
ale tak zas nebudme voci tym chlapom take utlocitne... 😉 V drvivej vacsine sa o "neotehotnenie" staraju zeny, pchame sa tabletkami, lepime naplastami atd atd.
Takze ked ho ma chlap raz za cas vytiahnut, tak to je to najmenej, co moze urobit (ked uz si nechce rovno dat gumu, co je samozrejme druha moznost a nemusi vytahovat 😎 )

jolly84
23. máj 2012

@potkanica a nie je neplodny?

zmrzlinka
23. máj 2012

my sme s manzelom praktikovali prerusovanu suloz 5 rokov a neotehotnela som.....ale pravda je,ze keby sa nahodou stalo,tak by sme neplakali.Teraz mam mesiac do porodu a viem,ze druhe babo nejaky ten rocik nebudem chciet a urcite sa na prerusovanu suloz spoliehat nebudem......budem to riesit nejakou formou antikoncepcie.

irriss
23. máj 2012

@usacek79
Myslim si, ze tu nejde o citlivost vuci muzum..
naopak:
kdyz muz takto sexuje, pripravuje i NAS o "zaver" 😉
S myslenkou, ktera ho propvazi, aby nezapomnel, aby vcas a aby stihnul uspokojit...ze to nemuze byt maximum ani prop jednoho..
mozna pro rychlovku s milenkou, pripadny flirt..nebo v zabehnutem stavu manzelskem..

usacek79
23. máj 2012

@irriss ano, tak toto je presne moj pohlad - ja milujem, ked moj milovany muz prezije vyvrcholenie vo mne 🙂

irriss
23. máj 2012

@usacek79 😲 😲 😲 😲 😲
aaaaaaaaaaaaa na tyto reci uz jsem prilis stara.... 😀 😀 😀 😀 😀

evinka2308
22. nov 2012

je tam sanca..ja som praktizovala prerusovanu suloz asi 5 rokov a potom sa podarilo takze...da sa..

floarys
23. apr 2013

Dobrý ďeň. chcela by som sa spytať či môžem otehotnieť po tom ako sa môj priatel spravil do kondomu utrel si ho iba iba do vreckovky a po takej pol hodine sme znovu suložili počas sulože sa nam roztrhol kondom ale všimly sme si to včas...je možne že stoho otehotniem? ďakujem

lenulikus
23. apr 2013

@floarys ta moznost tam je....chlap by medzi sulozami mal ist aspon na wc...aby vsetci jeho chlapci isli z "trubice" von...avsak aj po tom,je tam moznost,ze nejaka ta spermia tam ostane....

tulico123
29. dec 2014

Normálne ze Dobrý deň prosím vás pomôžte mi. Moja priateľka sa bojí toho ze je tehotná. Ja som ju prstoval a ona mňa tiež dráždila. A potom sme chceli skúsiť zasunúť, ale nemal som kondóm. A keď som sa pokúšal strčiť jej ho tam nešlo to. Ona si stále myslí že je tehotná lebo čítala o daných kvapockach, ale ja som sa vôbec nevystriekal do nej. A potom sme to vzdali znova som ju prstoval a a ona si teraz mysli ze som jej tie kvapôčky strčil dnu a je tehotná môže byť tehotná? prosím pomôžte ďakujem

chantalka86
29. dec 2014

Ahoj @tulico123, nemala by byt 🙂 v lekárňach alebo dm drogerie sa predávajú celkom lacné tehotenského testy (cca 2 €) nech si jeden kúpi keď chce byt kludnejsia 😉 test sa jej oplatí robiť najskôr 2 týždne od vášho zážitku 😉

tulico123
29. dec 2014

Ďakujeme, ale vraj ju bolia prsia a kríze a aj v podbrušku ju pichá ale to už predtým. Asi ma dostať menzes. Ale mešká jej už mesiac ona ma stále nepravidelne. A ešte by chcela vedieť čo je to ovulácia? 🙂

perzefona
10. jan 2015

@potkanica tak niektore zeny sa tu snazia roky otehotniet a nejde... A to tam chlap da vsetko co ma.... Takze to moze kludne byt aj z tohto dovodu.. Otehotniet nemusi byt take jednoduche...

olla
24. jan 2015

ja som tehotná a práve pre kvapôčky lásky....prvý sex po dvoch týždnoch, vratila som sa zo školy, film, všetko ako vždy, všetko šlo na prádlo von a po 10 dnoch som zistila že som tehotná. Bolo to jednoducho z tých výlučkov ešte pred vyvrcholením. A bolo len jedno kolo za noc...nepoviem keby aspoň že ideme na to druhykrát...ach...ale tak už sa tešime 🙂 malo by to byť dievčatko 🙂 juuuj

noemi1988
26. jan 2015

Ahojte, mám otázku. Asi 3 roky som brala antikoncepciu Maytalon. V novembri som ju vysadila 8.11.2014 som dostala menštruáciu. Ďalšiu som dostala o 40 dní teda 40 DC t.j. 17. decembra. 5.01.2015 sme s manželom spolu spali bez ochrany ale prerušovane, druhykrat sa neumyl ani nevymočil. Je 26 januára a ešte nemám menštruáciu, všetky tehotenské testy až na prvý robený 13.1.2015 vyšli úplne negatívne, na tomto jednom bol nejaký duch. Lenže je 26.1.2015 a ja stále nemám menštruáciu ani výrazné príznaky. Viem, že to môže byť z vysadenia antikoncepcie ale navyše mám už tretí týžden zvýšenú teplotu, najprv to bolo ráno potom večer a z krvi u všeobecného vyšlo všetko v poriadku. Či som mala 05.01.2015 ovuláciu netuším nakoľko som brala dlho antikoncepciu ani neviem ako vyzerá. Prosím nepozná niekto podobný prípad?

shmoulinka1
14. mar 2015

presne tak, mame synceka po prvom kole z kvapocky lasky 🙂))

gigus
15. mar 2015

@potkanica aj ja aj moja segra je z kvapôčiek lásky takže ti radím že kondóm radšej od začiatku

lorelai72
22. jún 2015

My mame prerusovany sex asi rok a zatial sa nic nestalo 🙂 zalezi to od chlapa a od suhry v posteli ;) ale baby by nenahnevalo urcite neodporucam mladunkym ktory si to " nemozu dovolit" dietatko je v dnesnej dobe "luxus" 😉 ale podla mna je to vsetko v hlave 💜💜

shmoulinka1
22. jún 2015

@lorelai72 no nam sa tiez nic nestalo, ale po styroch rokoch uz hej, takze nevyspytatelne 🙂

eliss112233
1. feb 2016

Ahoj.. Myslite ze je mozne otehotniet..ak sa po prvom nebol na wc .. A potom sa mi len suchal s nim o moju vaginu a nakoniec mi trochu robil prstami... Je mozne otehotniet? ☹

rozalianda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angiean
16. nov 2017

@anjelicek26 vymen lekara🙂

anjelicek26
16. nov 2017

@angiean si vytiahla nejaky 5 rocny prispevok ako pozeram 😂 Momentalne mam vlozene vnutromaternicove teliesko a som maximalne spokojna uz skoro rok 👍

angiean
17. nov 2017

Ahoj prepac som tu nova🙂 vsimla som si

veronikalilith
8. júl 2018

No ako čítam, myslela som si, že kvapky lásky sú neškodné. Tiež mi meškajú a nerozumiem prečo. Som takmer rok po vysadení antikoncepcie, vždy som mala jak hodinky presne menštruáciu a teraz nejako nechce prísť. Keď tu tak čítam príspevky zhodnotim to tak,že dôveruj,ale preveruj. Ale mali sme sex aj tak,že pustil všetko do mňa pár dní dozadu. Jediné čo mám, je že ma málo bolia prsia,inak nič. Niekoľko mesiacov dozadu sa priateľ do mňa spravil aj cez ovulku aj mimo nej a tehotná som nebola. Preto by ma možno aj prekvapilo keby som ostala z tých kvapiek v tom 😀 ja nestresujem,vek máme obaja,len som nervózna z tej MS, najradšej som vždy keď mám už po nej ...inak po vysadení sme sa chránili len chvíľu potom ani on nepoužíval už kondom a zatiaľ sme boli len 2. ..a aj on mi povedal, keď už v čase meskajucej MS do mňa pustil všetko, e by si išlo aj o veľkú náhodu, keby ostanem v tom 🙂

lukyslav3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre