Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Lagosa ursosan Magnosolv

Lieky v tehotenstve
zyzy11
3. nov 2019

Ahojte chcela by som sa opýtať čo poviete pravdepodobne som asi tehu nemám to ešte potvrdené lekárom môžem užívať tieto lieky?? Ďakujem

tecko28
3. nov 2019

Ursosan isto nie, lebo ma embryotoxicke ucinky, ja som pred tehu vysadila aj Lagosu, ten posledny liek nepoznam

zyzy11
autor
3. nov 2019

@tecko28 ten posledný liek mi dali na vysoký tlak....keď som ešte nevidela že som tehu....

tecko28
3. nov 2019

@zyzy11 pri Ursosane sa t nepytali ci neplanujes este tehotenstvo, resp. neupozornili ze treba brat antikoncepciu?

hrmiona
3. nov 2019

Ja som mala nasadený Ursosan na autoimunitne ochorenie, ktoré mi zistili tesne pred tehotenstvom. Užívala som ho teda úplne celé tehotenstvo a malému nič nie je. Doktora sa gynekológii som informovala o užívaní a on bol v pohode.Že Ursosan je pre tehotné, užívajú ho hlavne vo vyššom štádiu tehotenstva, len príbalový leták musí informovať o nevhodnosti užívania, nakoľko to testované nie je.

zyzy11
autor
3. nov 2019

@hrmiona ďakujem uvidíme radcej ho vysadil Kim nepôjdem k lekárke

renatka1985
3. nov 2019

Magnosolv som uzivala na zaciatku aj ku koncu tehotenstva.

fkata
3. nov 2019

@zyzy11 Magnosolv je magnézium, ja som ho brala v tehotenstve. Niekedy však spôsobuje hnačky.

renatka1985
3. nov 2019

@fkata alebo naopak ulavi od tehotenskej zapchy :D veru, treba opatrne davkovat, idealne rozlozit na dve davky jeden sacok..,.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli