Majú tehotné ženy zvýšenú bazálnu teplotu?

ybyta
19. jún 2009

🙂 Ahoj zdravim vsetky cakatelky po transfere helios martin aprosto vsetky zenicky viete mi potvrdit ze je pravda aj lekar mito vravel ze tehotne maju zvysenu bazalnu teplotu ...nie raz ale uz druhy treti den 37.4 dakujem ybyta.

ybyta
autor
23. jún 2009

dievky stavat a pekne pište alebo buvate 😉 ?

maahuliena
23. jún 2009

ybyt, povinná vychádzka 😀 ja som PN-to proto 😀 😅 😉 😵

ybyta
autor
23. jún 2009

ja tiž zavrela som kadernictvo avybavene! astale otravuju vyvolavaju ja momentalne mam odpor čosa u mňa nestava lebo milujem svoju robotu a robim sama na seba ale teraz mam myseľ inde v maternici!anie pri hlavach ja všetko jem juj asladke! 😀 😀 😝 a kde je naša mama 2 deti zbiňočka? 😀

maahuliena
23. jún 2009

zbinka isto oddychuje 🙂 😉 a teší sa z drobčekov 😵 😵

ybyta
autor
23. jún 2009

do pondelka ma prekoti! ti vypadaš v pohode toje fajn! 🙂 😎

maahuliena
23. jún 2009

ybyt, no nie si sama 😅 mna chytila "žrava nemoc".. už druhý deň len jem a jem... a furt som hladná 😠 😀 🙄

ybyta
autor
23. jún 2009

mam blbu naladu chyta ma taka bezradnosť!dufam aspoň v jedno niekomu to hned vynde hnevam sa natie všelijake ženske .......... 😠 😠 😠 co su jak čerešne anechcu deti nas je 6 surodencov 5 bab 1 brat som najmladšia a pozri aj segri su jak čerešne aja neschopna !blbe zrasty vvo vajcovodoch!štve ma to muž ma sper.jak byk ane ane mu dať decko sme 17rokov zobraty 2 sme spolu chodili dokopy 18 rokov sa snažime! toje sila ešte po svadbe som bola 1 alebo 2 krat na kramaroch ivf bez uspatia odoberali mi vajička to bol iny masaker!! to bolo strašne ked si pozreš ako sa to robyi amne to bez uspatia masari!ajim to zrušili to skušali a .......vedeli vysledky 0 bodov

zbinka
23. jún 2009

juj babule prepacte nebola som doma a teraz mi nesiel net,,,bo burka jak hrom no uz vas citam a aj hned pisem
uz uz

zbinka
23. jún 2009

utrogestan som brala 2x2
a v pohode
dnes som vobec nelezala azatial snad ok, uz som unavena jak kon,,,no a YBY nechaj to tak, netestuj,,,bazalku mas super, tak len si to udrz a basta nemysli na mrchu,,,ale na babo, ze bude a basta ani ine nepripustaj
ROZKAZ???

zbinka
24. jún 2009

dobre ranko baby kde vsetky ste???
😉

ybyta
autor
24. jún 2009

no čafte!dievky vždy ma super zbyni upokojiš mam stale 37.5 37.6 je to dobre zunamenie aj ?aj napriek tomu žeto slabe krv.....je ale čiste bez zrazenin verim že aspoň 1 babo sa drži jedna piše že čakala 2 zakašlala dostala krče a krvacvala že už je po všetkom a si predstav to jedno odišlo a druhe to silne ostalo :- momoja a dnes je 12 dni od nedele ET žiadne testy a zas pochybnosti! počkam si a ty musiš polihovať 2 su ryzikove isto ti to vraveli aj vek nech ťa všetci rozmaznavaju zaslužiš sito za taky vykon! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vraviš že ta BTvypada ok napriek všetkemu? aty naša mahulienka zlatko ako? ako tije si ok?papaš?papaš? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zbinka
24. jún 2009

zbz,,,super len sa drz, mne od vcera vecera nejak straasne na grc,,,joj uz idem jestt asi od hladu,,,,
ty len polyhuj, nic nerob nemysli na tie vytoky ale na babetka v brusku hladkaj ich a dohovaraj oni ze vraj to citia,,,tak riskni, moje ma posluchli,,,uz od mala,,,xi xi xi

zzuzzu
24. jún 2009

ahoj ybytusik. ja citim v kostiach, ze tam budu 2 male fazulky 🙂.

maahuliena
24. jún 2009

cafte 🙂 😉 dnes je už lepšie 😉 sa mi snívalo, že som mala na teste // 😅 ach jo.. toto je už na nervy 🙄 😀

ybyt..vieš zachvíĺku sa dozvieš rozuzlenie... ja verím, že to určite jedno zvládne 😵 😵 určite Ti dávali silné embryjká, oni zabojujú 😵 😵 veriiiim tomu 😵

zzuzzu
24. jún 2009

ybytka, budes mat krasny darcek k narodeninam 😀 ...

zzuzzu
24. jún 2009

ybyt, si tu? 😝

ybyta
autor
24. jún 2009

no čauko ZUZU mame jupi daľšiu kamošku! teraz som došla sem mysliš že ich tam mam? aj ked tak čisto krvacam nie moc ale som čitala na heliose že to neznamena že krvacanie a špinenie neznači že žena neni tehotna žeto neva zuzuzulik odkial si ja s Pieštan aty si ako na tom?

zzuzzu
24. jún 2009

to spinenie nemusi znacit nic zle... moze to znamenat aj uhniezdovanie babatiek... sa pevne uchytavaju 😉 ivet, to som ja 😎

ybyta
autor
24. jún 2009

toje čista krv bez zrazenin všetci mi vravia že som aj ty si bola?kam chodiš?ja do Martina anaša zbini čo grckaš ? ja by som rada s teh. grckala!a Mahul sa prechadza zrejme povinne na PN tu prši v Piešťanoch furt 🙄 🙄 🙄 Zuzu si po ET? LEN BYCH JEDLA 😠 😠

zzuzzu
24. jún 2009

ivetka, mne sa uz o tych tvojich fazulkach aj snivalo 😀 uvidis, ze vstko bude OK 😉 ... a vsetkym babenkam z tejto temy drzim palceky, aby im to vyslo 🙂 ... veru, tu v PN stale prsi... ☹ ... ivetusik este stale nevies kto som? 😝 😀 😎

maahuliena
24. jún 2009

ybyt, teeeeeestuuuuuuuuuuuuj! 😉 😵

zzuzzu
24. jún 2009

anoooooooooooo.... aj ja som za... urob si testik ybytusik 🙂 😲 😉

ybyta
autor
24. jún 2009

baby pekne si somnou počkajte netestnem to môže ukazať falošne 29.6 idem na krv Maahul čoje stebu ako tije? maš 1? mam sklerozu ale citim jedno a drži sa ťa!mali kliešť! druhim citim kdovie ako je na tom Miracla a naša mama zbňka asi gucka aspinka 😝 😝 😔 😔 aZZUZZU ti opica si ma vymakla tu!

maahuliena
24. jún 2009

ybyt, to ideš nejako neskoro na tu krvičku 😕 😕 nejdeš v piatok, to predsa budeš 14deň po ET 😨 😕

ja oddychujem a opatrujem tych mojich dvoch drobcočekov 😵 😵 😵

ybyta
autor
24. jún 2009

moja nie minulu nedelu mi ich dali .Ty maš 2?tak to su male klišťata neboj ja som už ok budeme naraz rodiť! 😀 😀 😀 aty budeš testovať? netestuj daj na mňa mi to dokažeme vydržime bez testu!ameraš bt ? koľky deň si po? 🙂 🙂 🙂 🙂 😅

maahuliena
24. jún 2009

ybyt takže ty si dnes 10deň po ET? 😕 😕 😕 😕
ja som dnes 6dpET 🙂 😵 už bruško bolí stale ako na ms, ale nie furt 😉 a BT meriam stale. A testovať sa bojim bojim 🤐 🤐 ale zase, ak by boli, môžem sa skôr tešiť a riešiť čo z PN-kou 😉 určite budem testovať, ale asi najkôr v nedeľu 😅 😉 pekný večer 😉

zbinka
24. jún 2009

cauko baby uz som pri vas boal som sa prejst, uz ma s netu oci stipu,,,uz mi je ok,,,,,zas tlacim co idim,,,juj,,,,vsetko by som jedla zaradom,,,,
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ybyta
autor
24. jún 2009

len papaj len papaj a ležkaj polihuj nech sa malinkym dari pa pa zajtra dievky tešim sa na vas bobu nocku! 😔 😔 😔 😵

zbinka
24. jún 2009

aj ja uz pojdem tiez uz ledvya vidim,,,tak krasne snicky vsetkym,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zbinka
25. jún 2009

halo babule no kde ste,,,sup sup vstavat a cvicit,,,ale uz,,,prsty na klavesnicu a v tempeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre