Majú tehotné ženy zvýšenú bazálnu teplotu?

ybyta
19. jún 2009

🙂 Ahoj zdravim vsetky cakatelky po transfere helios martin aprosto vsetky zenicky viete mi potvrdit ze je pravda aj lekar mito vravel ze tehotne maju zvysenu bazalnu teplotu ...nie raz ale uz druhy treti den 37.4 dakujem ybyta.

zbinka
26. jún 2009

super,,,,,neboj je to tam,,mne vslo o 7 rokoch,,,len ver...a staraj sa o seba a daj vediet co a aako???

maahuliena
26. jún 2009

jasné, babule 😉 dám vedieť, predsa by som Vás v tom nenechala 😝 😅 ale ešte je skoro hovoriť o záveroch 😉

ybyta
autor
26. jún 2009

no divky moje som mimo čo si mysleť kupila som gravi test su tam 2 kusy že citlivy 98% no skor ako pišu že do 5 minut asi do 3 krasna bledo ružova čiarka avažne nedomyšlkam! jeto fakt! čotoje toto ?čotoje?asi ma picne 😝 😝 😝 😝 😝 😝 včera som sa citila strašne adnes mi vyšlo slniečkoja to fakt citim ja to citim žena by to mala citit aj ked je neista 3 dni som trochu krv. auž nič afakt boli čiste toma miatlo som už uplne čista verim aj ked nie 2 čo verim že hej! 🙂 tak aspoň 1 🙂 maul vidiš že včera to bol chudak duch ale................. pondelok definitivo 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😵

maahuliena
26. jún 2009

ybyt jjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuj, ja mam radosť, budeš mať krásny daarček k naordenináááááááááám 😵 😵 😵

ybyta
autor
26. jún 2009

ty simi to vravela so zbiňkou ale bojim sa že ked testnem zajtra nebude tam nič jeto Možne? alebo trepem už 😝 😝 lebo neverim už očiam ale nevydela som ju len ja 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

maahuliena
26. jún 2009

videla si dobre, testni aj zajtra ale nemusíš už... skus v nedelu, už by mala silnieť len 😵 mám radosť 😵

mircalla
26. jún 2009

ahojte, no vidim, mahul, vidim, ze to vyzera s tebou pozitivne
ja som mala na 3 den. po ET otrasny zazitok, ked ma vytopil drogovo zavisly sused, a este ked som mu zvonila kvoli vytapaniu, tak ma aj napadol
dokonca som musela volat policiu
takze namiesto kludu...sok a stres...velmi sa bojim, ze sa to kvoli tomu nepodari

ybyta
autor
26. jún 2009

Miri toje fakt sila 🙄 🙄 🙄 🙄 -) neboj opatruj sa moja už sme ťa zhaňali čoje stebou aako sa citiš?koľky deň si po ? 🙂

maahuliena
26. jún 2009

mirka ☹ ☹ to mi je luto, že si si muselala toto prežiť, zrovna teraz 😒 😔 ale treba veriť.... ja verím, že sa im páči, oni vedia, že sú u teba v bezpečí... 😵 😵 opatruj sa

mircalla
26. jún 2009

dneska mam 6. den po ET, toto sa stalo v utorok
na testy je uz skoro

akoze menzes aspon podla tabuliek som mala dostat vcera (mam darcovske vajicka)
ono sa na to, ze menzes aj nepride neda spoliehat, pretoze utros ho moze zdrziavat, ale aj nepride nasledujucich 5-6 dni, mozno zacnem dufat

mahul, to je inak pozitivne...ja som pri prvom IVF (a to som mala predlzenu kultivaciu) testovala na 11. den a druha ciarka bola strasne slabulinka, hoci bol uz 11. den

ty ak ju vidis uz teraz, je dobre, tak by mala silniet

inak s tym testovanim su to strasne nervy, ze? najme tie, ktore sme tu uz absolvovali viac krat
ja si pamatam, ze som bola skor taka, ze som to testovanie radsej urobila, ked mi kazali az...lebo moze byt falosne negativny vysledok. ale ak az dve // su, mali by len silniet

ybyta...budes testovat v pondelok?

mircalla
26. jún 2009

no inak ybyta vsetkonaj k zajtrajsim narodkam
ja mam 37 dneska....

ybyta
autor
26. jún 2009

Miri ja už idem na krv v pondelok ja som dnes 12 den amam druhu čiarku taku krasnu slabšie ružovu fakt peknu tak som alebo može zajtra visť inak? čoty nato miri?

mircalla
26. jún 2009

no ja si myslim, ze to vyzera velmi dobre, ak mas ciarky...ak spinis, oddychuj hlavne
ja som raz tiez spinila, aj som testla a ciarka nebola ziadna, bol to zacinajuci menzes....ak ty mas, tak to vyzera velmi nadejne
pripadne skus este testnut v nedelu, ciarka by mala byt silnejsia

kolko embryi vkladali? mala si PK? ja viem, ze asi si to uz pisala niekde, ale by som musela citat celu historiu v tejto teme, kedze som sa sem prihlasila len nedavno

maahuliena
26. jún 2009

miri a ty ako vieš, že si mala dostať ms, podľa akých tabuliek 😅 😅 ??? 😕 😕 ved to sa nedá určiť.. ja mám tiež darcovské oocyty 😅 a o ničom neviem 😲

ybyta
autor
26. jún 2009

moja 2 mi dali hadam su to riadne pijavičky ati Miruš si mala mimo mat.?moja neboj vynde vynde to! isto tiež sa snažiš roky 😔 😔 želam želam tfi tfi!M

mircalla
26. jún 2009

nie to prve co som bola tehu som potratila, ostatne 2 nevysli
ja sa fakt obavam, ze mi ten stres so susedom ublizil

ako hovorim, zajtra si daj pauzu, ale skus este mocovy test v nedelu, ci ciarka zosilnela

ybyta
autor
26. jún 2009

moja neboj aja som stresmenka že krvacam atd.....a vidiš babatka kašlu na suseda oni sa skovali ešte hlbšie do sliznice 😀 😀 😀 aaaaa tam mu vyplazuju vejiky jazyk!be! nebojkaj 😎 😅 😉 😉

mircalla
26. jún 2009

mahul...nie ze doslova podla tabuliek, ale podla toho kedy som mala posledny
tym ze sme na vseliakych hormonoch tak samozrejme nemusi prist kym sa utros nevysadi, aj keby som nebola tehu

ybyta
autor
26. jún 2009

naša stranka plače Halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 🙄 😝 kde ste Tehotnice?

maahuliena
26. jún 2009

mirka, ja verím, že ti to naozaj dobre dopadne, len treba veriť 😉 a vy ste mali koľko oocytyv? máte aj nejaké v mrazáku? mys sme mali 6ks, všetky sa pkene oplodnili, 4 máme v mrazaku a 2 v brušku 😉

mircalla
26. jún 2009

ja som mala 9 vajicok, 6 sa oplodnilo....
na 3 dni boli 2 osembunkove a jedno 7 bunkove, ostatne sa zastavilli
na 5. den boli 2 blastocysty a jedno skora blastocysta, este sa cakalo do 6 dna. ale nebolo vhodne na mrazenie

kazdy CAR je iny, tam kde chodim mrazia len blastocysty

ybyta
autor
26. jún 2009

no vidiš mahul maš zasoby budeš rodiť aarodiť 😝 😀 😀 😀 😀

ybyta
autor
26. jún 2009

dievky kde ste zmyzli?no teda ☹ ☹

mircalla
27. jún 2009

ahojte, dobre ranko?
ako sa dneska mate
ja som dnes 7. den po ET (ak by som mala ratat, ze menzes kedy mal prist, tak vo stvrtok 25.6., ale na to sa pri utorosi neda spoliehat)
nejako ma dneska prvy raz zacali boliet prsia, dufam, ci to neni predzvest menzesu
mahul, ako? robila si dalsi test?
a co ybyta? inak vsetko naj k narodeninam

ybyta
autor
27. jún 2009

ajoj miri dakujem pekne za prianie moja aku maš skusenost stymi testami pružkovymi nap gravi test? napiš prosim dnes som mala neja ky secret baby doštičku tam bol ale slabši ako na tych ponorny ch papierkoch 🙄 vadi či neva?Mahul ati čo je stebu aso Zbiňku?

mircalla
27. jún 2009

moc sa v tom nevyznam - pouzivala som Mama test, to su ponorne papieriky a potom este jeden, co na nakvapka
vtedy som mala ale oba vysledky negativne - nebolo tam vobec nic, tak nemozem porovnavat
kazdy test ma roznu citlivost

maahuliena
27. jún 2009

cafte, konečne som tu nachvíľku 🙂 😉

ybyt-testy papierikové su orientačné, mali by byť však spoĺahlivé...najspoľahlivejší mi príde asi mamatest-to si tu viacere chvália 😉 a to nevadí, že je slabšia, asi mal inú citlivosť 😉

miri... to by bolo skoro na mršku..hm? 😉 ty si koľký DC, nemylsím po ET, ale DC?
Ja som dnes v podstate 25DC, ale transfer som mala na 16DC 🙂 😉

ybyta
autor
27. jún 2009

no moja aty ako pokračuješ mahul?testikmi? 🙂

maahuliena
27. jún 2009

ybyt, ja to už vzdávam s testami, aj so všetkým 😅 😅 😅 , už mi aj testy došli.... 😠 😀 kašlať na to....
😉 čo ma byť bude..len škoda že nie su krásne //, ale raz ich nájdem hadam aj ja 😉 😵

maahuliena
27. jún 2009

a všeeeeeeeeeeeeetko najlepšie k narodeninám. Snáď dostaneš darček dodatočne v pondelok 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre