Majú tehotné ženy zvýšenú bazálnu teplotu?

ybyta
19. jún 2009

🙂 Ahoj zdravim vsetky cakatelky po transfere helios martin aprosto vsetky zenicky viete mi potvrdit ze je pravda aj lekar mito vravel ze tehotne maju zvysenu bazalnu teplotu ...nie raz ale uz druhy treti den 37.4 dakujem ybyta.

zbinka
28. jún 2009

joj YBY neboj sa ty nic, len mam troska frmol vcera same navstevy, upratovala som, varila, potom so psom a vecer ma tak brusko bolelo,,,ze som si az nadavala,,a zaspala som jak male babo, ani som vas nestihla citat, no a dnes zas idem na dve oslavy,,,juj, tak zas mam veselo, no myslim na vas,,,no a moj nazor, ked mas ten krcok zavrety,,,je to tam,,sliznica vysoka??? ked pchas ten utros, zda sa ti krcok taky tvrdy??? ak ano,,,tak je to tam to mi ver, mne ked doky pcha ultrazvuk, este ani nebol poriadne dnu a vravel, ze on uz nieco vie,,,a to, ze som tehu,,,tak ja len cumela, ze odkial, tak mi to povedal, ako ti to pisem
.......tak tfuk tfuj tehu virusi na vas,,,,nech kocarujeme vsetky spolu,,,a YBY vsetko naj k tam narodkam,,,darcek dostanes az zajtra,,,ten najvytuzenejsii,,,,dve zubrienky v brusku
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ybyta
autor
28. jún 2009

jaj ty vždy neskutočne potešiš asi je dosť vysoka leboje ako kebymiju zašili fakt 😀 😀 😝 tak to neni hadam s utrošu 😠 🙂 ja verim verim 😔 ty to fakt neprehaňaj moja maš 2 to je naročne aMiri sMAHUL čo skumate krčky ?užaj sem s vysledkami 😉 😉

maahuliena
28. jún 2009

ybyt.. ten krčok by mal byť dole a tvrdý, a pred ms je vyššie, a pootvorený(podobný ako pri ovulácii) 😉

mircalla
28. jún 2009

no ja neviem, mam ho tan nizko a tvrdy...ale ked som si dnes dole zavadzala utros, zbadala som potom na papieri cosi tmavozlte ci bledooranzove.....to sa mi nepaci

ybyta
autor
28. jún 2009

Miri tak to ssi na dobrej ceste tak čo bojiš? 😉 🙂 aty Mahul?? hm odkial to vieš ? to ani ja neviem no teda 😝 😀 ati čo hovori krčok ?

ybyta
autor
28. jún 2009

no čo zbini už si dooslavovala? pekne lahnuť aspať 😉 😔 😀

mircalla
28. jún 2009

jej zbinka inak dufam, ze to je pravda s tym krckom

ybyta
autor
28. jún 2009

tak len pekne tvrde uzatvorene krčky nech su 😎

ybyta
autor
28. jún 2009

bobu nocku a krasne sničky 🙂 😔

ybyta
autor
29. jún 2009

stranka kriči žeje hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mňau

maminka788
27. júl 2009

ybyta, keby si ty vedela co vsetko je cinske co pouzivas a ani o tom nevies. ja pouzivam uz pol roka len woman secret a nikdy sa mi nestalo, ze by mi ukazali inak ako to naozaj bolo. zacala som ich kupovat na odporucenie lekarnicky u nas v lekarni a som spokojna

ybyta
autor
31. júl 2009

maš pravdu MAMINKA dobre ukazovali bola som tehotna ale babatka obe to vzdali 😢 😢 😢 😢 😔

kralovna123456
24. mar 2014

Baby,mali ste v 1.trimestri stale zvýšenu BT?

princ33p
23. dec 2016

Ahojte chcem sa spitat poslednej dobe mi pride menštruácia o pol noci skôr iba pri cikani a potom cez deň potom normalne niekedy vôbec pred nespomína a tak by som chcela vediet ako si ju mam zapísať ci do nového dňa alebo ten deň pred polnocou ?dakujem za radu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre