Mala niektorá menzes na začiatku tehotenstva?

dudulienka
10. aug 2006

Ahojte.hccem sa spytat setkych ktore s tym mali skusenosti alebo o tom nieco poculi ci je mozne aby mala zena menzes pocas tehotenstva.Ja som mala cely mesiac pocit ze so v tom,robila som si aj test rapi preg ale neukazal mi ani jednu ciarku.tak ze pockam a za tyzden si spravym dalsi.lenze mrcha ma predbehla a dnes som dostala. ☹ tak neviem.chcem sa spytat ci ste mali menzes normalny alebo len taky slaby ,alebo ako to u vas prebiehalo ked ste uz boli tehu a dostali ste mrchu.

melanka21
22. júl 2012

teraz momentalne ani neviem ci mi nieco je lebo som v takom strese z toho vsetkeho ze ani neviem :D ale pri dcereke ked som ju cakala mi bolo hrozne, to boli neustale bolesti krce, dokonca som bola v 7 tyzdni tehotenstva operovana na slepe crevo, stale sa mi krutila hlava, zvracanie prislo az okolo toho 12 tyzdna a trvalo to do 7 mesiaca, nieco neskutocne :D ale tak v podbrusku ma stale bolelo obcas som mala aj bolesti brucha tak akoby som mala dostat ms. a samozrejme neskutocne vytoky som mala. chute na jedlo ani nie ja som jedla co prislo, nemala som vyhradene co chcem co nie, taketo chute ma kazda ina zena rozdielne. niektora chute mava ina zasa nie. ja patrim asi k tym co im je jedno co maju na tanieri :D akurat ked som si zubky umyvala vtedy ma napinalo, to bolo asi jedine take do toho 12 tyzdna potom som vracala aj cestou autom :D :D :D za jazdy :D nechces zajst k lekarovi? on ti povie na milion percent ci si alebo nie 🙂

lucka251
22. júl 2012

ahojte bola by som rada ak by mi aspon niekto odpovedal!!!!s priatelom som mala nechránený pohl.styk,ale nevyvrcholil do mna,o týžden som dostala menzes a o mesiac normálne další....my už máme spolu dieta ale zatial neplánujeme druhé a ja sa strašne bojím že som zas tehotná,lebo už týžden mi je zle, bolia ma prsia ☹ mám pocit na vracanie aj nafknuté bruško, už mi to tri dni mešká,aj ked mne cyklus stále blbne...zajtra si idem urobit test,ale dost mám strach....možem byt tehotná?dakujem za odpovede

martaholla
23. júl 2012

No možné je všetko...no podľa mňa menzes ak si v tom by si nemalá mať
no dnes sú nato testy....dievčatá 😀
alé aj snaha sa cení 😉

wikicinka
23. júl 2012

@melanka21 jaj rozumiem tak verim tí ze si v strese kto by nebol. Ale verim ze bude vsetko o.k u teba neboj.mno sak to ze má každá žena iné priznaky len ich nechapem ze nejak zmizli niektore.lebo uz 3 deň mam aj ja pocit ze dostanem ms ale to su len take akoby tlaky ze uz dostanem.ale trvá to len niekolko minút a potom zas nic.ku lekarovy velmi nechcem ísť kým mi test nebude ukazovať 2 ciarocky alebo až vtedy ked uz fakt musím.ale tak dufam ze bude secko dobre. 🙂

wikicinka
23. júl 2012

@lucka251 ja si myslim ze ked sa do teba nespravil tak si nemyslim ze si tehotna ale môže sa stat vsetko.možno ze si ttie priznaky uz len namyslas.ze sa bojis toho ze ostanes v tom alebo ne? Urob si test a potom uvidis daj potoom vedieť papa

usacek79
23. júl 2012

@lucka251 ak sa do teba neurobil a mala si uz dva menzesy, tak pochopitelne tehotna nie si... netreba vobec ani riesit..

melanka21
23. júl 2012

@wikicinka skoda to bude ked dostanes, ja sa tiez bojim navstevy u lekara ale tak aspon budem vediet na com som a nebudem sa bat robit veci okolo malej. lebo teraz ju ani nechcem dvihat. uvidime 🙂 ty sa drz a daj vediet ako si dopadla 🙂

lucka251
23. júl 2012

@lucka251 ....ahojte velmi pekne dakujem za reakcie, dnes ráno som si robila test a bol negatívny....tak ja už fakt neviem čo so mnou je :((( ak to nedostanem tak urobím v sobotu další!!!!My proste obidvaja vieme, že sa nič nestalo...ale prečo to mešká !!!!Chcem sa ešte opýtat je možné aby mi test vychádzal negativ aj ked odvtedy čo sa to stalo je už 11týzdnov ved to užby malo ukázat.!!!!Lebo pri dcérke som už v piatom týždni mala pozitiv test, prepáčte možno sa pýtam blbo ale dám vám vediet ako to dopadlo!!!!

wikicinka
23. júl 2012

@lucka251 mno ja si myslim ze 11tyzdnov je dost dlhá doba nato aby tí test ukázal 2. Čiarky ale ja si myslim ze ked si tehotna tak tí to uz malo ukázať po mesiaci ze si vtom.takze neviem preco tie priznaky.možno ze je to iná príčina ze nedostanes krami.

wikicinka
23. júl 2012

@melanka21 tak to tí verim.a kedy ides k doktorovi? Mno ja si este v piatok spravim jeden test a uvidíme ale ked nie tak uz počkám na ďalšie ms a uvidím. 🙂

usacek79
23. júl 2012

@lucka251 to si uz robis srandu, ze??? 🙄 nie si ty stara znama vecne tehotno-netehotna navstevnicka tejto stranky, ktora v pravidelnych intervaloch furt riesi to iste??! vzdy pod inym nickom samozrejme... 😠
fakt des...

lucka251
23. júl 2012

....Prepáč ale fakt v žiadnych pravidelných intervaloch ani pod zmenenými nickmi tu nepíšem!!!! toto je pre mna uplne prvýkrát čo tu píšem a chcela som radu... nie niekoho naštvat vybijaš si zlost na nesprávnom človeku....

misselin
24. júl 2012

@wikicinka ahojkaj no robila a taktiez jedna ciarka a priznaky ziadne 😒 😒 tak som volala dr o vysledky z hormonalneho profilu a ta my teraz nasadila tabletky medicriptine mas s nimi niejaku skusenost? no skus testovat a uvidis ako to dopadne 😉

wikicinka
24. júl 2012

@misselin ahojky mno toto mam iste uz aj ja ziadne priznaky nemam uz niekedy má tak napne a nekeddy vajecniky má bolia ale inak nic.nie neviem aké su tie tabletky.a načo su?

aduskatt
24. júl 2012

@lucka251 tak asi bude problem inde, ked si nedostala a nie si tehu.............meskanie moze mat veeeela pricin, treba ist lekarovi a zistit, co sa deje...skusit urobit hormonalny profil, pripadne sono vajecnikov, co sa tam vlastne deje

melanka21
24. júl 2012

@wikicinka k lekarovi idem zajtra tak som veeelmi zvedava. testiky stale ukazuju druhu ciarocku ale uplne slabulinku. a ty nic? nevyslo ti to???

wikicinka
24. júl 2012

@melanka21 tak druhy test som si este nerobila ale spravim si vo štvrtok alebo v piatok.tak uvidíme.mno tak ked ukazuje slabucku ciarocku tak urcite ze si vtom ale tak zajtra daj vedieť drzim palce aby bolo vsetko o.k 😉

misselin
25. júl 2012

@wikicinka no tak to je skoda vari dalsi mesiac uz bude ten nas🙂 neviem na co su pozerala som na internet a je tu pisane ze na zviseny prokalin tak neviem 😕 a uz si bola u doktora?

wikicinka
25. júl 2012

@misselin ten váš? Takze predsa si tehu?alebo nechapem teraz.nie nebola som nechystám sa zatiaľ,lebo moja doktorka je teraz na dovolenke.

melanka21
25. júl 2012

@wikicinka ahoj, no ja som dnes dopadla tak vselijako, tehotenstvo na sone nevidiet ale znacne nieco nieje v poraidku lebo som mala nieco na maternici. Lekar nevylucuje mimomaternicove tehotenstvo a ani vcasny potrat. Na toto vyjadrenie si ale musim pockat do pondelka, keby mi odoberu beta hcg aby zistili o co ide, ci o mimo alebo o vcasny potrat. Este mi ale lekar povedal , ze to moje krvacanie ktore som mala nevyzeralo ako menstruacia, pretoze mne v pondelok skoncilo a uz mam aj plodne dni :D co je blud lebo tie prichadzaju az 5-7 dni po skonecni :D ja som asi ojedineli pripad veru :D a ze on ma potrebuje dostat do tehotnosti, pretoze sa mu to cele nepozdava a nevie uz vazne kam sa pohnut, pretoze mi robil uz vsetky mozne vysetrenia. a aj napriek tomu vsetkemu mam na tetste 2 ciarocky... 😲 takze tak som ja dnes dopadla, kontroloval mi aj folikuli a bude ich kontrolovat este raz ci rastu , ak nie tak je niekde problem. len to sa zas dozviem az v pondelok :( ja som sa s takymto niecim este nestretla, ja vazne neviem co si mam o svojom tele mysliet :D

wikicinka
26. júl 2012

@melanka21 ejha to je fakt sila lebo tiez som este o takomto nepočula.nepozeral to nejak nahodou zle na tom sone?môže sa take stat.

melanka21
26. júl 2012

@wikicinka nie nie on to pozeral z kazdeho uhla, oni maju najnovsie sono tam vidi aj co nechce :D vies keby som bola tehotna uz by som bola v nejakom 6-7 tyzdni to uz by na sone vidiet bolo, ale nevidel tam nic okrem toho ze moja maternica mala nieco zle na sone malo tam byt nieco tmave a bolo to uplne svetle. pozeral to aj v 3D, no cele sa mu to nepozdavalo. Preto ma objednal na to beta hcg, vcera mi este aj odobral krv na tehotenstvo no takze pockame co ukazu vysledky, aj nic tak to beta hcg by malo stanovi t ci ide o mimomaternicove alebo o vcasny potrat. Nieco sa s mojim telom jednoznacne udialo a tiez si to nevedel vysvetlit ani sam lekar. Aj ked hovoril ze sa s takym niecim uz stretol, no nie v takomto podani. kamaratka mi pisala tiez, ona mala mimomaternicove minuly rok a tiez vravela ze krvacala mala silne bolesti hlavy , vychadzali z nej az hrudy krvy a potom tiez len spinila. a po skoneceni krvacania jej prislo krvacanie znovu o par dni, tak len ocakavam ci dojde aj mne :D ked nie tak neviem co sa deje. Ak ano tam jednoznacne mimo a to uz len laparoskopicky. Ale ak som lekara dobre pochopila tak sa s maznelom mozme tento mesiac kludne posnazit o babo, aj ked mam ovulaciu co on vobec nechape preco tak skoro :D hovoril ze mozno to vyjde mozno nie, ale skusit mozme. Asi to mimomaternicove nehraje dolezitu ulohu, neviem :D

misselin
26. júl 2012

@wikicinka nie este niesom tehotna ale verim ze dalsi mesiac sa uz dockame tak zajdi za dr. a povedz jej o co ide a mozno ti spravi hned hormonalny profil 😉

seeweed
29. júl 2012

Ahojte kocky, prosím o skúsenosti...tie z vás, ktoré mali na začiatku tehu menzes...bolo to normálne aj so sliznicou, ci nejake iné? Lebo som mala pár dni pozitivny test....potom prišla.....dnes druhy deň a už veľmi slabá.....a ráno test stale pozitivny. Tak som zmätená 😕

helka193
29. júl 2012

@melanka21 Ahoj chcem sa spýtať ty si nejako krvácala a išli z teba hrudky krvi? lebo ja som v tom že som tehotna, 16.7.2012 mi bral krv na hcg a nevyšiel o týžden som išla na sono tam som mala zväčšenu sliznicu o 9,6mm a v tej sliznici som mala čierne čudo s priemerom 1,5mm ale krv mi od vtedy nebral, včera som si robila digitalny clear blue vyšlo mi slabe plusko bez ukazania týždnov, slabe plusko že ako je mínus bola vyplnená bielou farbou a zvyslá bola len krásny obrys bez farby, nasledne sme sa večer s manželom milovali čo ma trošku bolelo najma v podbrušku, no a rano som dostala akoby mrchu ale ako vravím nie číra krv ale aj s malými hrudkami....ako nieže by to nbolo u mna nezvyčajne lebo moja ms nikdy nebola číra krv vždy tam tie hrudky boli....len teraz sa obavam či nejde nedajbože o potrat ako si písala o kamaratke že mala toto iste a mala mimomaternicove tehotenstvo, mne to na sone nepotvrdili, akurat doktor mi povedal že zatial plany poplach ale je to 50/50 % že som tehu, že mám počkať či dostanem a že ked aj dostanem tak nevylučuje že tehotná nemôžem byť, ja neviem ms mi meškal teraz 1.deň,mám sa obávať, a zavolať rano lekarovi čo ma trápi???

zuzkat1
29. júl 2012

@helka193 citala som le posledny teda tvoj prispevok a iba chcem reagovat... mne dosla ms na 43ti den... u mna je norma tych 37 v 33ti den som si robila test ...bol pozitivny tak ako aj dalsie 2 po nom... a dr povedal ze nic nevidi teda ze plod ale ze maternica vyzera ze by som aj mohla byt.... ze 50/50 ze ked dostanem ms tak tehu nie som.. takze som nebola a teda nerada to pisem ale meskanie 1den to predsa nic nie je 😕

martinano
30. júl 2012

@seeweed zbehni k dr nech ta pozrie,ale ja som napriklad dostala na cas a o dva dni zrazu nic,ani ma nenapadlo,ze som tehu o tyzden som bola u dr.a uz sme krasne na sone vsetko videli aj srdiecko

seeweed
30. júl 2012

@martinano Ďakujem. Určite zájdem!

slavka1981
30. júl 2012

@majusa4444 ahoj, tak nakoniec z toho nič nebolo ale skúšame ďalej, asi sa netreba tak pozorovať, potom si človek namýšľa a vopred sa teší. A vy ako? Je niečo na ceste ? 😉

majusa4444
30. júl 2012

@slavka1981 ale kdeze nic este 🙂) buduci tyzden mam dostat tak uvidime ci sa zadarilo alebo nic 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre