Mala niektorá menzes na začiatku tehotenstva?

dudulienka
10. aug 2006

Ahojte.hccem sa spytat setkych ktore s tym mali skusenosti alebo o tom nieco poculi ci je mozne aby mala zena menzes pocas tehotenstva.Ja som mala cely mesiac pocit ze so v tom,robila som si aj test rapi preg ale neukazal mi ani jednu ciarku.tak ze pockam a za tyzden si spravym dalsi.lenze mrcha ma predbehla a dnes som dostala. ☹ tak neviem.chcem sa spytat ci ste mali menzes normalny alebo len taky slaby ,alebo ako to u vas prebiehalo ked ste uz boli tehu a dostali ste mrchu.

eminka7
16. aug 2013

@zuzuliak1981 robila som si v pondelok-negativny 😒 nachdla neviem,nemam pocit,hlavne kedze bolo dost teplo vsade...ja som len nafuknuta ako balon,inak tiez nic

zuzuliak1981
16. aug 2013

@eminka7 daj potom vediet, co ti odpisal dr a ako si dopadla, 10 dni je dost vela, dufam, ze to nie je nic vazne

eminka7
16. aug 2013

@zuzuliak1981 dam 🙂 Ja dufam fakt,ze mi cosi neni....mam normalne uz strach ...ale snad to dobre dopadne

zuzuliak1981
16. aug 2013

@eminka7 mozno si v tom 😉

eminka7
16. aug 2013

@zuzuliak1981 no to by bolo uplne perfektne,ale radsej v to moc neverim.... 🙂

zuzuliak1981
16. aug 2013

@eminka7 ja si tu citam kadeco o spineni, negativnych testoch a priznakoch tehotenstva a snazim sa tomu nepodlahnut, uz mi z toho snazilkovania zacina zasibavat, idem radsej spat

eminka7
16. aug 2013

@zuzuliak1981 ja to iste :D tak dobru noc.... :P

zuzuliak1981
17. aug 2013

@eminka7 tak ako, este ta trapi spinenie, alebo uz prestalo?

eminka7
17. aug 2013

@zuzuliak1981 no veru este aj dnes 😒

hameeda
17. aug 2013

@dudulienka: ano ja, počas prvého tehotenstva som mala menzes prve tri mesiace, takže som vôbec nevedela že som tehotná 😀 , prišla som na to len tak že som sa cítila slabá takže som navštívila svoju obvodnú lekárku, tá mi oznamila že som tehotná 😀, teraz je tomu už cez 11 rokov a mám krásnu zdravú dceru, tehotenstvo som mala úplne bez problémov

zuzuliak1981
18. aug 2013

@eminka7 to mi je luto, mala by si ist co najskor k dr

eminka7
18. aug 2013

@zuzuliak1981 myslis? ak mi dnes neodpise,asi za nim zajtra skocim ☹ a ty ako teraz?

zuzuliak1981
18. aug 2013

@eminka7 radsej sa daj skontrolovat, predsa len uz to mas dlhsie, ja som este nikdy taketo spinenie nemala, ak neratam posledne dni MS, takze ma to dost zaskocilo, ale kedze u mna to prislo presne v den MS a trvalo 6 dni, tak to asi bola MS, ja teraz beriem aj Inofolic 2xdenne, uz mam za sebou 2 balenia, tak mozno aj to malo na MS nejaky vplyv, niektore zeny zacali spinit pri Inofolicu v strede cyklu, kazdopadne, ja sa chystam k dr buduci tyzden, chcem, aby mi urobila nejake vysetrenia a rada by som zacala folikulometriu a zacala som si merat BT, lebo zbytocne sa budeme snazit, ak nemam ovulaciu

eminka7
19. aug 2013

@zuzuliak1981 ahoj, tak dnes ma vzal, krv bude zajtra, ale ze to vidi na hormonalnu poruchu, takze (zrejme bude krv negativna) ak sa mi to samo do konca mesiaca nestiahne, tak mi da nejake tabletky na hormony a budeme cakat na dalsiu normalnu ms 😒 tak som zvedava...este aby som nakoniec nemala problem otehotniet ☹

zuzuliak1981
19. aug 2013

@eminka7 drzim palceky, aby to dobre dopadlo, a ako dlho sa snazite?

eminka7
19. aug 2013

@zuzuliak1981 dikes 🙂 no my sa este oficialne nesnazime, ale ani sa tomu nebranime...tento rok to nechavame este take...ale aj tak ma netesia taketo veci, co sa mi prihodili, lebo to moze znizit schopnost otehotniet....

zuzuliak1981
19. aug 2013

@eminka7 neboj sa, vsetko bude ok, ak by mal byt nejaky problem, je lepsie to hned podchytit

zuzuliak1981
21. aug 2013

@eminka7 ahoj, ako si dopadla?

eminka7
1. sep 2013

@zuzuliak1981 idem si zajtra po tabletky na zastavenie spinenia, potom by som hned po ich dobrati mala dostat ms a potok tam pojdem zase a zase bude kukat,ze co to...ale zrejme hormony 😒

zuzuliak1981
1. sep 2013

@eminka7 ahoj, tak to mi je luto, dufam, ze sa ti to coskoro da do poriadku, ja som prave dostala na 23 DC, aj moje hormony blnu ☹

eminka7
1. sep 2013

@zuzuliak1981 no tak aj tebe prajem upokojenie hormonov 🙂 snad nabuduci mesiac to uz bude ok

majulienkadobra
30. sep 2013

Ahojte kočy. 🙂 Chcem sa spýtať. Mne mrška meškala 4 dni, ...až teraz mám bolesť v podbrušku a mierne ma bolia kríže. Vyzerá to tak, že som ju dostala,..ale je čudná, ... totálne nič. riedka, a nenormálne slabá, proste...čudná. Nemávam takú..a ani taký priebeh nemávam..Prsia sú síce citlivé,ale nebolia tak výrazne ako popisujete vy....nemám pocit žeby mi narástli...no pred 5timi dňami, ma prsia tak boleli, že som sa v noci zobudila na to, že ma bolia, a nemohla som si nájsť správnu polohu. A toto sa mi ešte nestalo... mám zv. teplotu, asi 4 dni ,ale nie bazálnu,..a tie príznaky tehotenstva, mám asi všetky...som trošku prekvapená,..chcem sa spýtať,.. je to tak, že tie prsia sa vám výrazne zväčšia hneď po vynechaní ms? alebo pred ms? alebo sú iné, ? lebo ja nič nepozorujem, okrem toho, že tak výrazne v noci boleli....musia sa zväčšiť hneď? alebo môžu aj po niekoľkých týždňoch...je to tak,že tie prsia sú jedným z najskorších príznakov? alebo môžu začať rásť aj neskôr...ako to bolo u vás ženy,? poradte...🙂

larouxx
12. jan 2014

@dorotka a ako ti to dopadlo?

drobec1990
11. apr 2014

Baby, potrebujem poradit...pred terminom ms strasne bolesti prs, nevolnost,....na teste dusik, na dalsom zas....potom v den ocakavanej ms jednodnove spineni, dva dni potom nic a dnes slabulinke krvacanie pol dna a teraz spinenie ☹ pocas spinenia som teraz netestovala, kedze bolesti prs prestali, nie su ani take naliate ako pred ms....uz som si myslela, ze sa mi ms rozbehla, ale teraz zas spinenie....mate s tym niektora skusenosti?

kristinka28
11. apr 2014

@drobec1990 ak mas dusik mozno si tehu,,mas foto ,to spinenie moze bit vraj aj uhnezdovanie myslim 🙂

kristinka28
11. apr 2014

@drobec1990 skus si este o 2 dni urobit testik daj vediet

drobec1990
11. apr 2014

@kristinka28 jeden z dusikov, este na dvoch su, ale nemam ich nafotene....

kristinka28
11. apr 2014

@drobec1990 no dusik veru je tam ale je ruzovy alebo sivy,,,skus si o 2 dnialebo ak nevydrzis zajtra testik a uvidis ci bede silniet drzim palce

drobec1990
11. apr 2014

@kristinka28 no skusim asi pockat, co z toho bude, ci sa pusti ms, ci nie...je to do ruzova...a na troch roznych znackach.....

kristinka28
11. apr 2014

@drobec1990 v negative sa nieco vidi tie 2 testiky su silnejsie alebo rovnake

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre