• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mala niektorá menzes na začiatku tehotenstva?

1. augusta 2016 
@nail to je smutne, lebo si mala naozaj krasnych duchov :(
14. júl 2016 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To mi je velmi ľúto :cry:
15. júl 2016 o 02:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prepacte ze tu otravujem ale mam taku otazku som beznadejna a som mimo slovenska momentane. .moja otazka je taka uz mesiaca mam tehotenske priznaky ale menstruacia mi dosla presny den ale na miesto 6dni ako zviknem mat som mala len 2 dni a potom som mala len hnedy vytok aj to malo 2dni asi ale priznaky este stale mam na tehotenstvo. .podla vas mozem byt tehotna... dopredu dakujem za odpovede :blush::blush:
30. júl 2016 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smilik1988 skus si spravit tehotensky test ten ti povie. Mozes byt aj nemusis
30. júl 2016 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pockame do pondelka pojdem k doktorovy to je iste Tests klamu kamaratka spravila 4 a ukazalo ze nie je a pritom bola tehotna. ... :confused::confused::confused:
30. júl 2016 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pockame do pondelka pojdem k doktorovy to je iste Tests klamu kamaratka spravila 4 a ukazalo ze nie je a pritom bola tehotna. ... :confused::confused::confused: henriett19
30. júl 2016 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smilik1988 treba si kupit nejaky kvalitnejsi. Ale v kazdom pripade lekar ti urcite povie viac, drzim palce :slight_smile:
30. júl 2016 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henriett19 dakujem pekne :blush::blush::blush:uvidime Co povie lekar v pondelok ale mam priznaky kazde rano mi je zle aj zvraciam. .. :disappointed::disappointed::disappointed:
30. júl 2016 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte 17.7. som dostala MS, den predtym som to, ale prehnala s alkoholom. Tak prisla, ale bolestivejsie ako inokedy. Je mozne, ze by som bola aj tak tehu? Sice som teraz v obdobi plodnych dni, ale bolesti podbruska, krizov, nevolnosti, castejsie migreny mam uz dlhsie. Tak neviem.
PS: momentalne som aj dost pracovne vytazena, cize to moze byt aj stres? Dakujem
1. aug 2016 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeny pls, mrcha meska tydzen zatial som si robila jeden test asi ked MS meskala 3 dni, bol negativny, no tuto sobotu po styku som mala kusok krvy, stretlki ste sa s tym?? u Dokyho som este nebola ma dovolenku :slight_smile:
1. aug 2016 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok