Mala niektorá menzes na začiatku tehotenstva?

dudulienka
10. aug 2006

Ahojte.hccem sa spytat setkych ktore s tym mali skusenosti alebo o tom nieco poculi ci je mozne aby mala zena menzes pocas tehotenstva.Ja som mala cely mesiac pocit ze so v tom,robila som si aj test rapi preg ale neukazal mi ani jednu ciarku.tak ze pockam a za tyzden si spravym dalsi.lenze mrcha ma predbehla a dnes som dostala. ☹ tak neviem.chcem sa spytat ci ste mali menzes normalny alebo len taky slaby ,alebo ako to u vas prebiehalo ked ste uz boli tehu a dostali ste mrchu.

agnessa1
8. apr 2017

Ahojte . mam taku otazku.. test mam pozitivny bola som aj u Dr ale nic na ultrazvuku este nevidel a ze o mimomaternicove sa nejedna..robil mi HCG ktore je nizke pohybuje sa okolo 19 ak si tak pamatam.... ale dostala som aj mrchu ...tak mi Dr nasadil Duphaston a picham si Fraxiparine bo som prekonala potrat v novembri lebo mam zlu zrazanlivost...mozem byt aj napriek mrche este stale tehotna? alebo je to nizka pravdebodobnost ... dakujem

simoncici
3. sep 2017

Dobrý deň tak ak môžem budem vám aj ja týkať som tu preto lebo či by mi vedel niekto poradít čakám s priateľom bábätko a ešte som možno len v 2 tyzdni a môže to byť že v prvom trimestri mám menštruáciu ? Bojim sa či to není potrat neviete mi poradiť?

madamzel123
7. feb 2018

@lusynka4444 ahoj,bola si vtedy tehu ked si dostala skor ms? Ďakujem

emilllll
30. júl 2019

Ahojte neviete mi poradiť pred 3 mesiacmi som mala pohlavný styk chránený.Menstruacia stále prišla a teraz tiež ale slabá prvý deň taká normálna a druhý len spinenie.Test som si robila bol negatívny.

emilllll
30. júl 2019

Môžte mi poradiť hrozne sa bojím.Pred 3 mesiacmi som mala pohlavný styk od vtedy žiaden sex.Menstruacia bola od vtedy pravidelná aj dosť silná.Vcera som dostala prvý deň bola silná a dnes je to iba špinenie.Testy negatívne.Robila som ich dáš 10.

kittykat22
30. júl 2019

@emilllll ak by z toho bolo dieta, tak to bude kuzelnik 😅 ako bez sance aby si bola tehotna v 3 mesiaci a nevedela o tom. Hlavne ked si si robila testy. Si paranoidna - urcite tehotna nebudes. Ale ked sa tak bojis tehotenstva tak by si mozno pouvazovat nad antikoncepciou - pokial mas pohlavny styk a vyslovene dieta nechces.

emilllll
30. júl 2019

@kittykat22 ďakujem za odpoveď vieš zmiatla má tá menštruácia takú slabú som ešte nikdy nemala.Citala som tu na fóre že niektoré ženy mali aj do 5 mesiaca menštruáciu a test negatívny.

kittykat22
30. júl 2019

@emilllll ja som mala do 10tt negativne testy - ale to nie je moc obvykle. Ale ako v 3 mesiaci by si na 100% vedela ze si tehotna. To su uz tyzdne kedy vracias alebo uz si vracala, citis ze si tehotna. Ak si chces byt ista, tak sa objednaj k lekarovi. Takto sa zbytocne trapis.

sonicka1306
24. júl 2020

Ahojte babulky, vidim, ze sa tu už dávno nepísalo...no chcela by som sa opýtať. Ms mi prišla vcera, o deň skôr. Neskutočne bolestiva...no uz v utorok som trolinku splnila...a dnes ráno toto na teste...máte s tym niektorá skúsenosti?

tulipanka30
9. dec 2020

@sonicka1306 ahoj no ako? Už si v 5mes , alebo to bol len klamlivy test 🙂

sonicka1306
2. jan 2021

@tulipanka30 Ahoj, prepáč, že až teraz malinko sem chodím 😊 veru bol to klamlivy testik... stale sa pracuje a stále nič , žiaľ, este neprišiel nás čas 🙂 každý mesiac sa na takýchto dusikov kukam a mam pocit, že to už robia naschvál 🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre