Mala niektorá menzes na začiatku tehotenstva?

dudulienka
10. aug 2006

Ahojte.hccem sa spytat setkych ktore s tym mali skusenosti alebo o tom nieco poculi ci je mozne aby mala zena menzes pocas tehotenstva.Ja som mala cely mesiac pocit ze so v tom,robila som si aj test rapi preg ale neukazal mi ani jednu ciarku.tak ze pockam a za tyzden si spravym dalsi.lenze mrcha ma predbehla a dnes som dostala. ☹ tak neviem.chcem sa spytat ci ste mali menzes normalny alebo len taky slaby ,alebo ako to u vas prebiehalo ked ste uz boli tehu a dostali ste mrchu.

h.a.i.n.y
17. apr 2009

Ahojte baby. Viete mi poradit ????
V case ovulacie sme mali nechraneny pohlavny styk (co uz praktizujeme 4 roky ale bez toho aby sa do mna partner spravil) ale v pondelok som dostala mrchu a je ovela slabsia ako inokedy. Este nikdy nebola taka ! Je taka zeby mi na cely den stacila 1 vlozka ale z hygienickych dovodov si ju samozrejme menim .. Teraz to je 5. den co mam mrchu a stale je to rovanko slabe.
Mate s tym nejaku skusenost ? Moze to nejako suvisiet aj s tehotenstvom ? Dakujem

zzuzzu
17. apr 2009

Ahoj hainy... Ja mam tiez podobny problem... len s tym rozdielom, ze mimi este neplanujem a mam antikoncepcie Nuvaring... a po vybrati kruzku dostanem vzdy MS na 4 den... dnes uz je to 7 a stale nic... len take slabe spinenie... test vysiel negativne... vies, minuly rok sa mi stalo, ze som otehotnela aj pocas brania HAK... ale skoncilo to MA :(.... nemam zatial ani citlive prsia... len ma troska pobolieva podbrusko... ty mas nejake príznaky?

h.a.i.n.y
17. apr 2009

zzuzzu
Ja som este nikdy nebrala ziadnu antikoncepciu takze neviem ako to je s krvacanim resp. nekrvacanim. My mame mimi v plane az o 2 roky ked dokoncim skolu ale chcela by som uz teraz 🙂 Takze ty si si uz aj robila testik ??? Co je to MA ? Nie ani ja nemam priznaky ale po ovulacii som mala strasne citlive prsia a nechutilo mi asi 2 tyzdne vobec jest. Ale uz sa to stratilo. Tak neviem ci mozem vobec spajat moju situaciu s tehotenstvom .. Ale tie slabe kramy som este nikdy take nemala tak neviem ...

zzuzzu
17. apr 2009

hainy... pri antikoncepcii mi mS chodi vzdy pesne na den... hej, test bol negativny... MA-missed abortion... potratila som pred rokom, bola som v 8tt.... a to som otehotnela pocas brania tehu... ja som tiez este nemala taku slbu MS, resp. len slabe spinenie... ty si si uz robila testik?

zzuzzu
17. apr 2009

pocas brania antikoncepsie 🙂, nie tehu ..... preklep

h.a.i.n.y
17. apr 2009

Tak to mi je luto ze si potratila ☹ Ale tiez je zvlastne ze si brala HA a si otehotnela .. Vtedy ti tiez takto meskala ME ? No mozno ze si zasa tehot. len testik to este neukazal. Nie ja som si nerobila test.. Zatial nemam preco aj ked bola ME slaba.. Ale laka ma si ho spravit. A tebe co brani mat mimi ?

zzuzzu
17. apr 2009

hainy poslala som ti internu postu....

michala.l
17. apr 2009

Ahojte, mne sa to stalo teraz 🙂
Vo februari som mala menzes, ale slabsi a kratsi ako bezne. Dalsi menzes uz neprisiel 😀 ...K lekarke som isla s tym, ze som asi v 8tt, no podla UZV to bol uz 12 tt, takze ten februarovy "menzes" uz nebol menzes 😅

h.a.i.n.y
17. apr 2009

michala.l
Poslala som ti internu postu

matusik111
27. apr 2009

Neviem ci tu teraz niekto je, ale predsa skusim 🙂
Nieco by som sa vas chcela opytat,... teda na vas nazor. Vcera som dostala mrchu na 25 den , ale ono to trvalo iba den. Dnes uz nic. Sem - tam dake zaspinenie papieru.
Vobec neviem kedy a ci som mala ovulku a sexik sme mali 2 x na 9DC a 13DC Na 13DC som si robila ovulacny test , ale bola tam iba /
Takuto mrchu 1 dnovu som este nemala a je mi to cudne a neverim, ze by sa stal zazrak.
Citala som , ze su babulky , ktore boli tehotne pri takomto stave, ale sa mi to nezda. Nemam ziadne priznaky, ani ma prsia nebolia, ani chute nemam, ani mi nic nesmrdi 😀 😀

nefertitka
27. apr 2009

ahoj matusik,ja som mala 1 dnovy menzes,nedalo mi to,spravila som test a bol pozitivny🙂

h.a.i.n.y
27. apr 2009

Ahojte. Tak moja posledna menstruacia bola ovela slabsia ako zvycajne hoci dlzku trvania mala ako obycajne 7 dni. Testik som si zatial nerobila lebo nemam ziadne priznaky. Nablizsi menzes mam dostat o 2 tyzdne. Ked sa nedostavi alebo bude podobne slaby potom sa budem testovat. Myslite ze mozem byt tehu? Ma niekto prosim s tymto skusenost ?

h.a.i.n.y
27. apr 2009

Myslite zeby sa mi uz objavili prve priznaky ?

renuska11
28. jún 2009

Ahojte chcem sa spitat.Ukazali mi 4 testy su pozitivne sice slabe ciarky ale su menzes mi meskal 2 dni a tereaz som dostala ale je velmi slaby.Vzdy so mna isla zrazena krv a trval 6 dni a teraz som mala 1 den 2 dni nic a teraz mam len vodovu cervenu krv.Zatial je iba 2 den ale akokeby koncil.Bolia ma aj prsia a pobruskom ma bolelo vcera alke dnes uz iba trosku.Pracovali sme na tom pred 7 dnami aj pred 5 dnami.Poradte mi!Dakujem

hathor1231
28. jún 2009

ahoj renus,
tak ja som to mala podobne... citila som,ze som tehu a to bez testu, mala som takeho tusaka 😎 a ked som dostala,bola som zmatena,lebo som sa stale citila tehu... tiez to bolo viac menej spinenie,ale ja som celkovo nikdy nemala silne... urobil som si test a bol pozitiv. isla som ku gynke a povedala jej den posledneho menzesu a ona mi urobila scan, tam jej vysla velkost plodu ako v 11tt a podla menzesu to bol cca 8tt,takze sa ma spytala,aky bol ten posledny, ci bol slabsi alebo normalny... vies,my to mame 'v rodine' moja mamina mala tiez menzes ako tehu,takze ma to neprekvapilo...
kazdopadne chod ku svojej gynke,ona na sone zisti v ktoron tt si a podla toho ti povie...
drzim palce a blahozelam k mimi 😀 😀 😀 😀

mia336
6. júl 2009

Ahojte baby, zaujimal by ma vas nazor. Minuly tyzden vo stvrtok som bola u doktorky a potvrdila mi, ze som tehu (z krvi). V ten isty den som ale zacala slabo spinit a trva to az do teraz. Dnes som mala rano dokonca normalnu krv, ale uz to pomaly ustupuje a je to opat len take slabe spinenie. Ked som doktorke povedala, ze spinim, poslala ma hned na ultrazvuk, kde mi ale povedali, ze nic nevidia, kedze je to asi este skoro a poslali ma na dalsie vysetrenie k inemu doktorovi, ktory mi ale povedal, ze tiez mi nevie nic blizsie povedat a ze musime pockat. Tak som bola v piatok znovu na krvi a tento tyzden v piatok mam ist na dalsi ultrazvuk a pre vysledky z krvi. Ale strasne sa bojim, ze sme prisli o babo. Neviem co to krvacanie (spinenie) znamena. Dufam, ze je to len nejaka omeskana menstruacia, ale aj tak som stale v strese a neviem co si o tom mysliet...

cicimon
13. júl 2009

ahojte, vy ktore ste boli tehu aj s mens,, kedy ste si robili test a vysiel vam pozit.? ja som dostala menzes o 5 dni skor,a 2 dni predtym som ma bolelo podbrusko a aj v 1 den menz., co ma predtym este nikdy nebolelo a ani tak skoro som este nedostala.. a snazili sme sa v plodne dni..

maja177
13. júl 2009

poda mna len nejaka zmena hormonov...

lumimi
31. aug 2009

Ahoj, ja by som chcela dieta ale az najskor od oktobra, a zacala som brat vitaminy - kyselinu list, ale este som brala aj antikoncepciu, dostala som menses normalne, bol sice trosku kratsi ale normal, a teraz mi furt pride nejaky smrad pod nos skoro vsade kde sa pohnem- mohla by som byt tehotná? kamaratka zistila ze je tehotna len preto ze jej vsetko smrdelo. ja teraz neviem mam sice nejake pocity v podbrusku ale asi si to uz namyslam....

majkoalucka
31. aug 2009

ahoj lumini- mozes byt tehotna ani o tom nemusis vediet.....vela stastia.... 🙂

majkoalucka
31. aug 2009

ahoj h.a.i.n.y.......ja som mala v juli strasne slabu menzes a v auguste mi uz neprisla tak som si spravila test a bola som tehu.... mozes byt tehu a nemusis mat ziadne priznaky....tak nezufaj,,,hlavu hore a uvidis ze to bude dobre.... 🙂

klara87
22. okt 2009

Ahojte baby!
Ja mam taky problem, ze sme mali nechr. pohl. styk asi pred 2 tyzdn. Citila som bolesti v podbrusku, velakrat som chodila na toaletu. Potom som zacala mat hnedy vytok a teraz keby som mala aj vytok do hneda a slabucky menzes. Test som robila, zatial negativny.

Mozem byt tehotna? Buduci tyzden idem ku gynekologovi, musim.
Dakujem za opd. 😉

aktak4444
26. okt 2009

Ahojte, mrchu som dostala 2 dni po meskani, ale bola velmi silna a vypavovali sa mi aj akoby kusky maternice....a teraz mi je uz 2 tyzdne zleo d zaludka, velmi ma bolia nohy akoby som rastla....co to moze byt? diky

fecova
26. okt 2009

klara87 ahoj,aj ja mam taky isty problem,stale chodim na toaletu, strasne ma boli brucho ako keby som mala dostat menstruaciu,hoci mi teraz skoncila,mam hnusny hnedy vytok,test som si este nerobila,lebo si myslim, ze je este skoro,ale aj tak bud je neico vo vzduchu alebo potom uz neviem,ale nie je to prijemne, to ako moze byt tehotenstvo?ja uz mam syna,len tomu su tri roky,tak ja som take priznaky nemala, cize ja neviem co to je, ja som pri prvom zistila az vo stvrtom mesiaci,nemala som zaidne priznaky.tak fakt neviem, nema s tym niekto skusenost?

klara87
27. okt 2009

fecova, toto som čítala na jednej stránke:
Tehotenstvo - bolesti

Obvyklé príznaky tehotenstva sú bolesti v podbruší a časté pomočievanie. Stále bolesti v podbruší môžu byť sprevádzané krvácaním. Bolesti sú zapríčinené rastom maternice a neustálou fyzickou námahou. Časté močenie je spôsobené zvýšným výkonom obličiek kvôli vylúčeným odpadovým látkam.

Neviem čo to je, špinenie som mala 3 dni, zajtra idem ku gynekologovi, dam vediet co bolo.

fecova
28. okt 2009

ok klara budem čakať, či pôjdeš vytešená od lekára. mne je už aj zle od žalúdka,ale nie a nie sa vyzvracať, tak neviem, no som veľmi zvedavá čo ti povie doktor. držím palce.

choraaaa
28. okt 2009

ahojte, baby poraďte ja som zúfalá.. kamošky zo skúseností vravia tak a doktor inak.... 22.9.09 som mala poslednú menštruáciu... 1.10 som mala nechránený pohlavný styk a 9-10-11 som mala hnedý výtok s trochou krvi... Klasický menzes mi mal prísť okolo 20.10 a prišiel až dnes,teda asi je to menzes aspon si to dr myslí, že je to menštruačná krv... Tehotenský test bol negatívny a tak isto aj dnes u lekára bol moč negatívny. K lekárovi som šla nakoľko som včera v práci zdvihla ťažkú krabicu s papiermi,vlastne až do poobedia sa upratovala kancelária, stále som mala dačo v rukách a zohýbala sa, inokedy len sedím na zadku...a keď som bola na malej tak som mala na toaleťáku hnedé, potom zasa, ale na nohavičkách nič až ráno som mala na vložke ako keby za štamprlík ale už aj s krvou a po vyšetrení sa to spustilo rýchlejšie... Cítim sa divne 5-6-7-8.10 som len spala a odvtedy mám divné tlaky na vaječníkoch a akoby praskanie v krížoch, nechutí mi káva a to som ich vypila predtým okolo 8 za deň... Dr mi robil aj sono ale nič nevidel aj videl,tak sa vyjadril, nasadil mi antikoncepciu čo nechápem prečo...mám ju brať už od zajtra a keby dačo mám prísť... nebral mi ani krv.
Je možné aby som bola tehotná? priateľa i mňa by to potešilo Úsmev

klara87
28. okt 2009

Ahojky, bola som dneska u doktora..no tehu nie som.Povedal, ze mozno tam bolo nieco, ale sam od seba aj odislo, alebo to bola malicka cysta. Takze tak:(

fecova
29. okt 2009

ahoj klara tak to je cudne ze mas take priznaky a nic,no uvidis snad sa pomylili,lebo mne pri prvom nevedeli 3 mesiace zistit,ze som tehozna,lenze to som nemala ziadne priznaky,ani z krvi si predstav ze som mala vsetko negativne,az na ultrazvuku mi potvrdili, ze som tehotna, tak neviem ci sa da aj verit testom a tym lekarom, no uvidis

klara87
31. okt 2009

No to je teda cudne...No uvidim, ale myslis, ze by to lekar nevidel? Ja som bola celkom v tom, ze ke
d mi on povie, ze nie som, tak to je tak... Menzes som riadny nedostala, len to 3 dnove spinenie....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre