Mala niektorá menzes na začiatku tehotenstva?

dudulienka
10. aug 2006

Ahojte.hccem sa spytat setkych ktore s tym mali skusenosti alebo o tom nieco poculi ci je mozne aby mala zena menzes pocas tehotenstva.Ja som mala cely mesiac pocit ze so v tom,robila som si aj test rapi preg ale neukazal mi ani jednu ciarku.tak ze pockam a za tyzden si spravym dalsi.lenze mrcha ma predbehla a dnes som dostala. ☹ tak neviem.chcem sa spytat ci ste mali menzes normalny alebo len taky slaby ,alebo ako to u vas prebiehalo ked ste uz boli tehu a dostali ste mrchu.

evita1233
1. nov 2010

@feb13 aha no dakujem za odpoved ... ja si tiez myslim ze priznaky netreba nejako extra sledovat ... jasne ze dam vediet ... a ak sa mozem spytat uz vies co budete mat ???

feb13
1. nov 2010

udajne chlapceka 🙂

evita1233
2. nov 2010

aha no tak to gratulujem ... 🙂

jennika13
9. nov 2010

Caute chcela by som sa opytat mam 14 rokov ale menzes mi trva niekedy vyse dvoch tyzdnov je to normalne?

latvia
9. nov 2010

@jennika13 mas 14 rokov? 😕

viktorka100
9. nov 2010

@jennika13 mas len 14rokov a si v 18tyzdni,to je sila,co na to tvoja mama,

tehula
9. nov 2010

@jeninnika13, mas peknu fotku v profile, skoro ako vystrihnutu z Bravicka. 😉

bambulkabambulkova
9. nov 2010

moja teta mala 3mesiace menzes a ma zdraveho syna

jennika13
10. nov 2010

Neee..18 to som nepisala sa vam ospravedlnujem mladsia sestra si robila srandu zatial co som bola v kuchyni fakt pardon keby ze otehotniem v 14 mama by ma zaskrtila 😉

evita1233
10. nov 2010

hmm ked si tak citam vase prispevky je mi do placu ... fakt vam zavidim ze cakate babo alebo ho uz mate .... strasne tuzim po babetku ale nedari sa :( s priatelom sme si najskor davali pozor a teraz ked ho chceme tak to nejde .... drzim vam vsetkym prsty aby vsetko dobre dopadlo ....

evita1233
11. nov 2010

@feb13 ahoj no ako mas uz len nejakych 27 dni do porodu ako sa citis ???

feb13
11. nov 2010

@evita1233 Diky, no neviem ci 27... v utorok mi dr povedal ze mam nadalej lezat aby som este aspon tyzden vydrzala... tak neviem ci sa mam tesit alebo stresovat... 😒 Tak ty si mala nakoniec negativny test? Neboj sa, si mlada, este mas dost casu, ono to pride v spravny cas, hlavne sa prestan stresovat. Prip. skus si kuknut do tem snaziliek.

evita1233
12. nov 2010

no ono ja ani sama neviem ci bol negativny nejaky ten odtien druhej ciarky tam bol...ale horsie je ze sa ani za svet neviem dostat k doktorovi s prace ma neuvolnia 😒

feb13
12. nov 2010

ale na priepustku predsa mas narok, dokonca aj na cely den 7x do roka

kubkomatko
18. nov 2010

je možné aby som bola tehotná, ked poslednú ms som mala 9.novembra, rastie mi brucho aj napriek tomu že sa stravujem normálne, a pri sedení viac v predklone mám bolesti v podbrušku?

feb13
19. nov 2010

@kubkomatko To co popisujes nie su priznaky tehotenstva.

evita1233
19. nov 2010

ahojte,mam taky ...znova...problem...ako som tu uz spominala snazime sa o babo no a dostala som pred dvoma tyzdnami taku menstruaciu ktrora nestala ani za rec-bez bolesti uplne slaba....no teraz pred voma dnami som dostala neviem ci to mozem nazvat menstruacia take strasne tmave spinenie ...myslela som si ze to bude menstruacia no uz treti den je len toto...pred tym asi dva dni ako som toto spinenie dostala som si robila test...aj jeden aj druhy vysiel pozitivne aj ked to boli velmi slabucke ciarky no boli tam ...videli sme ich 😉 ...ma niekto s tymto skusenost alebo aspon s tim tmavym spinenim..dakujem

feb13
19. nov 2010

@evita1233 Ak si mala pozitivny test a spinis, chod k lekarovi a nevahaj. 😲 Este dnes lebo pride vikend.

majina78
22. nov 2010

prosím o radu....menzes mávam pravidelne ako hodinky....v piatok som mala dostať menzes a mala som len také ružové špinenie na papiery, nepoužívala som ani vložku. V sobotu stále tak isto, počas dní pred očakávanou menšturáciou aj ostatné dni som mala bolesti v podbrušku, v nedeľu boli dosť silné, mala som pocit akoby skôr na ľavej strane....v nedeľu som si dávala už aj intímku, ale stále to bolo slabé, nie ako riadny menzes...v pondelok, teda dnes mám stále len intímku....môže to byť tehotenstvo....uť raz som prišla o bábo a bojím sa urobiť test, nechcem byť sklamaná....

feb13
22. nov 2010

@majina78 moze byt a nemusi byt... s testom radsej pockaj este 1-2 dni potom ako prestanes krvacat... a potom si ho sprav, inak to nezistis... drzim palce 🙂

zumbacka
22. nov 2010

Ja som mala menzes do 4 mesiaca-vrátane,ale slabý,tak 3-4 dni,vtedy som čakala moje prvé dieťa a vôbec som tak nevedela,že som vtom,lebo okrem toho som nemala žiadne tehotenské príznaky.A dokonca ani pri druhom,ani som nevedela,ale tu som pre pracovnú vyťaženosť ani nevedela,že som zase menzes nemala a až u lekára som dsa dozvedela že som vo 4 mesiaci.

evita1233
29. nov 2010

Ahojte .... mam taky problem -znova...pred dvoma tyzdnami som dostala menzes , ktory mi prisiel o dva tyzdne skor .TRval asi 4 dni a vyzeralo to ako strasne cierny vytok.... moj problem je v tom ze 28 tento mesiec som normalne mala menzes dostat keby mi neprisiel ten skor ...nedostala som ho , ale mam vecsie prsia a dost ma bolia su citlive najme bradavky... ja uz neviem ani co si mam mysliet kedze jeden test vysiel pozitivne asi pred mesiacom aj ked to bola slaba ciarka druhy zas negativne.... konecne vo strvtok idem ku gynekol. len moj problem je asi v tom ze sa bojim ak mi povie ze tehotna niesom...viem ze tato moja vec je dost konplikovana ale vie mi niekto na nu odpovedat a porADIT?? dakujem
😖

evita1233
2. dec 2010

no tak teda pisem....dnes som bola u gynekologa , vysetirl ma zobral krv vravi . o pol tretej zavolajte budu vysledky...cely den som bola nervozna v praci- inak som ucitelka v materskej skole a mam najmensie deticky o to to bolo tazsie . o pol tretek volam a sestricka vravi.: nie je to tehotenstvo ..placem uz 4hodiny..tak drzim vam tehulkam palceky papap

evita1233
2. dec 2010

☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ..........

evita1233
3. dec 2010

@feb13 ahoj no ako sa mas uz ti vela nezostava a konecne budes v naruci drzat svoje babetko ... veeeelmi ti zavidim a drzim ti palce ja som take stastie nemala...dufam ze to zazijem vsetko aj ja ...raz 😔 😢

rajce
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
feb13
3. dec 2010

@evita1233 Neboj sa, raz sa ti to podari, vsak ste to skusali len raz ak si dobre pamatam. Skus sa uvolnit, prip. ak velmi chces mozes sledovat ovulaciu napr. Billingsovou metodou a ono to pojde uvidis. 😉

evita1233
4. dec 2010

@feb13 aha dakujem za radu ak sa mozem spytat aka je to metoda alebo kde by som ju mohla najst ...a ako sa tebe dari

feb13
4. dec 2010

@evita1233 napr. www.billings.sk je to o sledovani cervikalneho hlienu, na zaciatku sa to zda byt narocne ale da sa to naucit. ale existuju aj specialne ovulacne testy ktore sa daju kupit v lekarni ale mozno viacej ti vedia poradit baby v teme Snazilky
diky no pripravujem sa ale zatial nic ☹

evita1233
4. dec 2010

@feb13 tak sa len drz neboj urcite to dobre dopadne....ja viem mozno sa mi to lahko hovori ale nemas sa coho bat tak velmi velmi drzim palce a dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre