Mala niektorá menzes na začiatku tehotenstva?

dudulienka
10. aug 2006

Ahojte.hccem sa spytat setkych ktore s tym mali skusenosti alebo o tom nieco poculi ci je mozne aby mala zena menzes pocas tehotenstva.Ja som mala cely mesiac pocit ze so v tom,robila som si aj test rapi preg ale neukazal mi ani jednu ciarku.tak ze pockam a za tyzden si spravym dalsi.lenze mrcha ma predbehla a dnes som dostala. ☹ tak neviem.chcem sa spytat ci ste mali menzes normalny alebo len taky slaby ,alebo ako to u vas prebiehalo ked ste uz boli tehu a dostali ste mrchu.

kristinka28
11. apr 2014

@drobec1990 tak potichu ti gratulujem nech silnie a mrcha nech si da pavzu na 9 m,,daj potom vediet

pakumi
24. apr 2014

Ahooojte, chcela som sa spýtať, mala som pred mesiacom podozrenie ze som tehotna robila som si test a mala som tam slabunku ciarku, tak som isla doktorovi ten mi povedal ze mi to potvrdit nemoze lebo na ultrazvuku nevidi nic. Lenze menstruaciu som dostala, bola normalana ale kratsia. teraz mi zasa meskala mrcha 10 dni urobila som si tes ta zasa som mala slabu ciarku. ale nakoniec som menštruaciu dostala, co si o tom myslite??... Okrem toho padaju mi strasne vlasy co mi vobec nepadali, a som unavena stale.

ludka1340
21. máj 2014

Ahojte mozem sa spytat je mozne ze by som bola tehotna aj ked som mala menzes ale nemala som ho ako ho mavam ale iba 3 dni ale za to 1 den som mala dost silne. Normalne ich mavam az 6 dni a pocitujem aj bolesti v podbrusku. a tie som citila aj este pred tym ako som mala dostat menzes. ak mi budete vedeit poradit tak mi odpiste dakujem 🙂

beyonce69
28. júl 2014

Ahojte mam otazku .... pred dvoma tyzdnami som si robila test lebo mi meskala MS a test bol poz. a dnes som to dostala ... tak teraz neviem ci som alebo niesom v tom ... ? test nebol 100% poz. pretoze jedna ciarka bola nie velmi vyditelna a u lekara som nebola dva mesiace dozadu som prestala brat tabletki moze to byt aj tym ? 😖 ... moze to znamenat ze test sa mylil ?

anavi951
9. sep 2014

Ahojte..mozem byť tehotna ked mam mat menzes tak nam strasbe kŕče a bolesti a potom dva tri dni spinim a potom mam slabe kramy tak 4dni a potom nic..obycajne mavam kramy 7 dni a balik vloziek mam malo..takto to mam uz dva mesiace

zuzannaaa
17. nov 2014

Caute baby .... Ja ked pocitam tak by som mala byt v 20 dni.. Robila som si zopar testou a kazdym dnom som mala ciarocku silnejsiu. Menzes mi meškal Pár dní teda aspon podla kalendára asi 3 dni . Teraz je druhy den co mam a take normalne.... Mozem byt tehotna?

danusa21
17. nov 2014

@zuzannaaa Ahoj, viem, ze by si rada pocula, ze ano, mozes. My zeny, sa v tomto vieme aj slamky chytat 🙂 Testy si mala ppozitivne este pred MS, ale MS dosla. Tak teraz zvazujes, ci by to aj tak nemohla byt pravda, ved niektore zeny maju MS a su v tom... Ja som rozmyslala podobne. Mas pravidelny cyklus? Najlepsia je aplikacia v telefone, ak nemas. Ja odkedy mam v telefone a nepravidelny cyklus, nejak mi to ta aplikacia tak vypocitala, ze sa pomyli max o den skor/neskor. Niekedy, ked meska, mozu za to aj hormony a priznaky tehotnosti su viacmenej len predmenstruacny syndrom alebo psychika. Alebo sa ti tam aj nieco uhniezdilo, ale uz neudrzalo. Ak si chces byt uplne ista, tak si po skonceni MS este urob test a uvidis.

zuzannaaa
17. nov 2014

danusa21. Ja si tiez skor myslim ze niesom , ked som dostala menzes, len ma mylia tie testy tam ukazuje ze ano.. Zajtra mam termin u Dr tak budem vediet ...

danusa21
18. nov 2014

@zuzannaaa Ahoj, tak ako si dopadla u dokiho? Drzala som prsty, tak daj vediet, ci dobre.

verka277
1. feb 2015

Ahojte babenky,poprosila by som vas o váš názor...
V novembri som potratila,takze kyretáž 11.11 :(
V decembri menzes 15.12 , po kyrete a 30.12 svoj cyklus
Teraz v januari 29. sme mali sexík "naplno" ,ale 30. som dostala mrchu .
Je oveľa silnejšia ako obvykle.
Čo si o tom myslíte?
Dakujem za odpovede

verka277
1. feb 2015

Mohlo by sa stať,že sa aj zadarilo?
Či asi je aj zbytočné nad takým niečim rozmýšľať,ked mám silný menzes,že?! :(

verka277
1. feb 2015

@aktak4444 ako si dopadla,bola si tehu?

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurencikova
10. sep 2015

Ahojte chcem sa spitat.Menzes mavam pravidelni.Len tento mesiac po stiku mi meskal tricat dni.Poslednu son mala 2.8.2015 a dostala som 8.9.2015.A strasne som mala krce prvi den boli slabe a na druhi trocha silnejsie a treti den slabe.Mozem byt tehotna bola by som rada ak je to normalne.Poradte.

ivet37
10. sep 2015

@laurencikova urob si test mozes byt aj prechladnuta ja som mala menzes do tretieho mesiaca le vzdy som navstivila gyndu

laurencikova
10. sep 2015

@ivet37 Dakujem pockam kim skoncia a spravim si a nastivim gyndu.

ivet37
10. sep 2015

@laurencikova niet zaco🙂🙂

sibalka21
10. sep 2015

@laurencikova mala si normalne kramy, niesi tehotna

lendulienka
10. nov 2015

Ahojte babule prosim pomôžte mi mala som ovulácie dni a z manželom sme išli na plno všetko som mala dobre rozpocitane a nechápem to lebo mala som dostať menz 13 ho a dostala som o 5 dni skôr ale nič ma nebolelo ani bradavky ma nebolelo ani kríze Jak vzdy neviem co to môže byt či som tehotná alebo neni ale mna fakt nič neboli a mam menz možem byt tehotná a mat aj menz tehotenský som si nestihla spravit

lusynka4444
30. dec 2015

Prosim dievcata poradteee...ma niektora skusenost ze dostala ms o tyzden skor? Uplne bez bolesti? Trvala len 3 dni...co to moze znamenat? Moze to byt tehotenstvo?

lienkaaaaaaaa
22. feb 2016

Ahojte...chcem sa spytat menštruaciu som mala mat 15.2 a dostala som ju az dneska.Tehotensky test som si ešte nerobila bojim sa ,že bude neg.

gabika_tkacikova
22. feb 2016

@dudulienka Moja bývalá kolegyňa mala menzes prvé 3 mesiace. bolo jej zle, posielali ju na gastro, robili jej vysetrenie s tou trubickou do zaludka. uz nevedeli co jej maju povedat, tak mali podozrenie na stitnu zlazu a nakonec v stvrtom mesiaci - nemala brucho - isla nahodou na preventivku na gyndu......

sexizabiatko
24. mar 2016

Ahojte baby ja sa k vam zapajam ohladne tehotenstva. V utorok som bola na krvi a potom mi sestricka povedala do telefonu ze som tehotna. A na druhy test idem v utorok rano. Ale dostala som menzes ale taky slaby. Prosim pomozte mi ci to moze byt. Dakujem. Gabika petrasova.

gabika_tkacikova
24. mar 2016

@sexizabiatko menzes môžeš mať aj na začiatku tehotenstva, moja kamoška ho mala prvé tri mesiace 🙂 držím palce 🙂

pepka123
31. mar 2016

@sexizabiatko dostala si menzes? A vidíš tam aj časti vajíčka alebo iba krv bez ničoho???

mimi410
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi410
22. apr 2016

Ahojte babenky, prosím vás máte niekto takúto skúsenosť...cca 7 dní čo si priateľ prvý všimol, že mám väčšie prsia, už pred tým som v nich cítila také napätie, a zväčšili sa mi teda podstatne, inak ich mám dosť malé, a po jednom dieťatku no proste už to nie je ono...ale teraz sú ako keby naliate, mám citlivé bradavky a hlavne ked nemám podprsenku cítim že ma bolia...do ms mi ostávajú 3 dni robili sme si aj test, negatívny, mám aj príznaky, nechutenstvo, potom by som iba maškrtila, rozplačem sa ani neviem prečo, taká som podráždená a to ja nezvyknem ani pred ms....ale včera som začala krvácať a krvácam už druhý deň tak slabšie ale potrebujem už vložku...dr mi povedala, že zatiaľ nevie nič potvrdiť, že zbytočne by mi brali aj krv...ak som tehu, tak cca v nejakom 4týždni...môže byť že som tehotná, test mi to ešte neukáže lebo je skoro a dostala som menzes??

nail
25. máj 2016

Mne vysli takto 2 testy a teraz som dostala MS, tak neviem, ci ano, ci nie ☹

mikimi
14. júl 2016

@nail ahoj nail chcela by som sa opytať ako si dopadla pretože ja mam teraz ten istý problém na teste duch a prišla menštruácia

nail
14. júl 2016

@mikimi nic z toho ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre