Mala niektorá menzes na začiatku tehotenstva?

dudulienka
10. aug 2006

Ahojte.hccem sa spytat setkych ktore s tym mali skusenosti alebo o tom nieco poculi ci je mozne aby mala zena menzes pocas tehotenstva.Ja som mala cely mesiac pocit ze so v tom,robila som si aj test rapi preg ale neukazal mi ani jednu ciarku.tak ze pockam a za tyzden si spravym dalsi.lenze mrcha ma predbehla a dnes som dostala. ☹ tak neviem.chcem sa spytat ci ste mali menzes normalny alebo len taky slaby ,alebo ako to u vas prebiehalo ked ste uz boli tehu a dostali ste mrchu.

sibalka21
14. júl 2016

@nail to je smutne, lebo si mala naozaj krasnych duchov :(

mikimi
15. júl 2016

To mi je velmi ľúto 😢

smilik1988
30. júl 2016

Ahojte prepacte ze tu otravujem ale mam taku otazku som beznadejna a som mimo slovenska momentane. .moja otazka je taka uz mesiaca mam tehotenske priznaky ale menstruacia mi dosla presny den ale na miesto 6dni ako zviknem mat som mala len 2 dni a potom som mala len hnedy vytok aj to malo 2dni asi ale priznaky este stale mam na tehotenstvo. .podla vas mozem byt tehotna... dopredu dakujem za odpovede 😊😊

henriett19
30. júl 2016

@smilik1988 skus si spravit tehotensky test ten ti povie. Mozes byt aj nemusis

smilik1988
30. júl 2016

No pockame do pondelka pojdem k doktorovy to je iste Tests klamu kamaratka spravila 4 a ukazalo ze nie je a pritom bola tehotna. ... 😕😕😕

smilik1988
30. júl 2016

No pockame do pondelka pojdem k doktorovy to je iste Tests klamu kamaratka spravila 4 a ukazalo ze nie je a pritom bola tehotna. ... 😕😕😕 henriett19

henriett19
30. júl 2016

@smilik1988 treba si kupit nejaky kvalitnejsi. Ale v kazdom pripade lekar ti urcite povie viac, drzim palce 🙂

smilik1988
30. júl 2016

@henriett19 dakujem pekne 😊😊😊uvidime Co povie lekar v pondelok ale mam priznaky kazde rano mi je zle aj zvraciam. .. 😞😞😞

baska26
1. aug 2016

Ahojte 17.7. som dostala MS, den predtym som to, ale prehnala s alkoholom. Tak prisla, ale bolestivejsie ako inokedy. Je mozne, ze by som bola aj tak tehu? Sice som teraz v obdobi plodnych dni, ale bolesti podbruska, krizov, nevolnosti, castejsie migreny mam uz dlhsie. Tak neviem.
PS: momentalne som aj dost pracovne vytazena, cize to moze byt aj stres? Dakujem

mbabika
1. aug 2016

Zeny pls, mrcha meska tydzen zatial som si robila jeden test asi ked MS meskala 3 dni, bol negativny, no tuto sobotu po styku som mala kusok krvy, stretlki ste sa s tym?? u Dokyho som este nebola ma dovolenku 🙂

marticka92
1. feb 2017

Ahojte chcem radu ci kpzem byt tehotna aj ked som mala kramy trvali 4 dni na 5 len spinenie a boli slabe ako zvycajne vcera mi skoncili a mna napriek tomu bolia prsia aj v podbrusku ma picha je mozne zeby som bola tehu? Pred ms som si test robila a bol negativny. Dakujem

dudka75
1. feb 2017

Dobrý večer, áno je to možné, že na začiatku tehotenstva má žena menštruáciu, aj mne sa to stalo na začiatku tehotenstva a potom som v ďalších mesiacoch iba mala pocit, že opäť príde.

marticka92
1. feb 2017

Tak to ma potesilo snazime sa o babetko ale ja som brala antikoncepciu je to aj napriek tomu mozne?

sibalka21
1. feb 2017

@marticka92 Stava sa to, ale skor vynimocne... A kedze si mala MS a aj negativne testy, tak je velmi nepravdepodobne ze by si bola tehotna.... A ak si prestala brat antiku len teraz, hocijaka horm. nerovnovaha (bolesti v podbrusku, krvave vytoky mimo MS alebo bolestive prsia) su normalne po vysadeni.... Skus spravit test ale ak bude negativny, tak tehotna niesi..

mily7
1. feb 2017

@marticka92 mozes byt tehu test vyjde neskor.

dada2312
6. feb 2017

Baby.. Mala som sex 2.1 a 15.1 s dostala menzes.... Bol normálny ako každý iný... Ale teraz sa bojim lebo mi z jedného prsníka po stlačení začalo tiecť niečo biele... Ale len keď si silno stlacim... Nedávaj žiadne nevoľnosti ani nič podobné.... Mám dostať ms teraz niekedy.... baby môžem byť tehotná? Prsníky má nebolia len bradavky čo má boleli aj pred tým...

sibalka21
6. feb 2017
marticka92
6. feb 2017

@dada2312 nie nebudes tehotna ja to mam tiez cim.skor za gynekologom mas zvyseny prolaktin to je hotmon kyory ptodukuje tvorbu mlieka cim skor na gyndu.

di_us
11. feb 2017

Ahojte .potrebovala by som vašu rada
Pred týždnom som.si robila test .a ukazalo mi 2 ciarky .. nechcela som tomu verit tak o par dni som si urobila znovu ..a znovu mi ukazoval 2 ciarky . Ale dnes som sa v noci zobudila na veĺké kŕče a dostala som Menštru. .. termin k Dr.mám až 20.2 skor bohužial nemala .. viete mi.prosím niekto poradiť .

pepka123
11. feb 2017

@di_us Hmmm a mas tie testy odfotene? Ak boli čiarky dostatočne viditeľné nie len duch tak potom môžeš byt tehotná...

sibalka21
11. feb 2017

@di_us Biochemicke tehotenstvo... Stava sa to dost casto... Ak si mala aj velke krce a krvacas ako pri normalnej MS, tehotna bohuzial s najvacsou pravdepodobnostou uz niesi....

borkatoth
16. feb 2017

Dobry vecer chcela by som sa opytat. Mala som dostat pred dvoma dnami menzes ale na miesto toho mam len taky hustejsi vytok bielej farbyvalebo taky do zelenkava a asi raz za den sa tam ukaze kvapocka krvi. Neviete niekto co to moze byt. Nemate s tym niekto skusenosti???

hortenzia85
5. mar 2017

@nail ahoj, ako teda? si tehotná alebo nie? lebo ti svieti že máš termín v apríli 2017?

nail
5. mar 2017

@hortenzia85 hej hej, za chvilu porod 😉

nail
5. mar 2017

@hortenzia85 ale na dalsi pokus az

ludka10
6. mar 2017

Ahojte babulky 🙂 S mužíčkom sme sa snažili od 11.2 do 14.2 v čase plodných dní ale menzes som dostala normálny 4 dňový ešte aj skôr o dva dni prišiel ako mal 😒 A teraz po ňom mi býva zle od žalúdka, prestali mi chutiť veci čo som inokedy ľúbila papať a dnes som skoro odpadla po ceste do roboty.Neviem čo sa deje somnou.Ak by to bolo tehotenstvo tak aké príznaky ste mali vy aj napriek menštruácii???

sibalka21
7. mar 2017

@ludka10 Ved sprav test, ale ak si mala normalnu MS a este aj prisla skor, pravdepodobne tehotna niesi.... Mozno nejaka viroza.... No skus test, na ten uz urcite nieje skoro, musis mas aspon ducha. Drzim palce

lenocka5685
7. mar 2017

Moja sestra mala menzes prvé tri mesiace tehotenstva čiže ani nevedela že je v tom až na štvrti mesiac keď nedostala šla k lekárovi a ten jej povedal že je tehu a to už bola štvrtý mesiac 😁

dada2312
10. mar 2017

Ahojte baterky... Mám na vás otázku... Ako zistím či som tehotna v prvom mesiaci.... Aké sú príznaky.... Ja neviem ci som tehotna a test som si nerobila.... Ani sa nechystám
... Neboli má v podbrušku ani nemám bolesti... Cítim sa normálne... Akurát mám citlivé bradavky a boli ma chrbtica... Som pred menštruáciou.... Poraďte mi prosím.... Sex som mala hneď po menštruácii čiže v ten deň keď mi skončila menštruácia tak som mala sex.... Mali sme kondom ale priateľ sa urobil a bol vo mne... Kondom sme nepozerali či je ale nie je prasknuty... Kedy začne bruško byť tvrdé alebo ako... Proste vysvetlite mi ten postup v prvom.mesiaci

marticka92
10. mar 2017

Chcem sa spytat s myzom sme mali sex normalne sa fo mna spravilenzes mi meska dva tyzdne kedy mi ukaze test ci som alebo niesom v tom a vi vobec som lebo cakam vysledky na rakovinu krvka maternice a dva mesiace neberiem ATk ci to nahodou nie je z yoho ze mi to meska. Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre