Mala niektorá menzes na začiatku tehotenstva?

dudulienka
10. aug 2006

Ahojte.hccem sa spytat setkych ktore s tym mali skusenosti alebo o tom nieco poculi ci je mozne aby mala zena menzes pocas tehotenstva.Ja som mala cely mesiac pocit ze so v tom,robila som si aj test rapi preg ale neukazal mi ani jednu ciarku.tak ze pockam a za tyzden si spravym dalsi.lenze mrcha ma predbehla a dnes som dostala. ☹ tak neviem.chcem sa spytat ci ste mali menzes normalny alebo len taky slaby ,alebo ako to u vas prebiehalo ked ste uz boli tehu a dostali ste mrchu.

mtttt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hiva
28. dec 2009

Ahojte....tak pridavam aj ja svoju velmi cerstvu skusenost...kedze posledny cyklus mala aj chripku, neviem, presne, kedy som mala ovulaciu....ale ku koncu cyklus som mala pocit, ze by to mohlo byt tehu....tak som si spravila tehotensky test a vysiel negativny....hned na to som zacala spinit (2 dni) a potom sa mi rozbehlo krvacanie....bolo sice slabsie ako moja zvycajna menstruacia, ale bolo to krvacanie a trvalo dlhsie ako MS...krvacala som asi 8 dni....potom som este jeden den spinila a uz potom nic.....som to cele povazovala za menstruaciu....sice slabsiu a dlhsiu, ale predsa.....ale po jej skonceni som mala stale zvlastny pocit v bruchu, a nakolko si meriam aj bazalnu tepltou a ta bola na mna nezvycajne vysoka, urobila som si dalsi test a ten uz vysiel pozitivny....takze sa pridavam k malej skupinke zien, ktore su tehu aj napriek "menstruacii" ....co sa tyka tenj mojej menstruacie, dalsia zvlastnost alebo netyypickost bola v tom, ze pocas tejto MS nesli zo mna ziadne zhluky, vlakna a podobne....islo len o cistu krv 😉 ... ak mate na mna niektora nejaku otazku, napiste IP 😉

prdka1234
17. jan 2010

baby pocuvajte mala som chraneny sex a testy vysli negeativne ah kramy som mala len neviem ci som uz tak zblbnuta alebo co je mi to trapne ale nemozem byt tehotna ze ne??

xpetka1x
18. jan 2010

jasne ze nie neboj,,

prdka1234
18. jan 2010

dakujem 🙂

majusa602
18. feb 2010

Ahojte chcela by som sa spytat beriem antiku a stalo sa mi raz ze som si ju zabudla dat a dala som si ju az o 37hod.medzitym som vsak bola s mojim chalanom...mala som dostat mrchu ale meskala mi a ked som ju dostala tak len na 3 dni.Uz dlhsi cas ma vsak ale boli v podbrusku Beriem antiku aj nadalej a preto sa bojim ci nemozem byt nahodou v Tom...mam strach ist k lekarovi ☹

annddyxxl
3. mar 2010

ahojte..uz tyzden aj kusok ma bolia prsia myslim ze by to mohlo byt tym ze mam dostat menzes,aj som mala ten pocit ze mi to pride ale akosi ma to preslo..no a robila som si tehotensky test a ukazala sa mi tam jedna tmava a jedna trosku bledsia ciarka-cize dve..asik by som mala byt tehotna to je asi kazdemu jasne,nie som ten tip co nevie co to znamena som dost mudra na to aby som vedela o com to je ja len ze necitim sa nejako inak len ma bolia tie prsia..neviem ci to je menzesom al.tehotenstvom.v piatok idem na gyndu.

annddyxxl
9. mar 2010

caute baby som tehotna dobre som si aj myslela v kutiku duse len som to nemala overene..tesim sa..no veru uz nam skoncili pekne casy🙂)

trudinka
12. mar 2010

Ahojte baby, poraďte mi prosím. S manželom sa snažíme o bábo pomaly rok. Tento mesiac mi meškala menštruácia 3 dni, 3 tehotenské testy boli slabo pozitívne, ale na štvrtý deň som nakoniec dostala MS. Nebola slabšia. Už som sa začínala tešiť. Myslíte, že je to stratené?

zabka1124
12. mar 2010

Trudinka, nic nie je stratene. Ja som mala MS 22.01.10 a potom aj 18.02.10 a 1.3.10som bola tehu 🙂.Takze priblizne som otehotnela okolo 4.2.Tak este pockaj a po MS si sprav test a uvidis.Priroda je nevyspitatelna. 😉

trudinka
12. mar 2010

dakujem zabka

traktor
12. mar 2010

ahojte ja som mala menstruaciu normalne....isla som na preventivku a ze...cakate babo, ste v 4 mesiaci 😀 ...a teraz mame mateja 😵 😵 😵

divoska
19. mar 2010

baby a podla coho vam potom ratali termin? sorry ze sa pytam jak sprosta ale proste sa mi ten moj nezda /a to uz vraj koncim16tt, vyzerat na to nevyzeram, ale aj tak mam pocit ze to je o par dni -tyzden, dva viac. cela story. ja som mala menzes 2x este presne ako hodinky, aj ked inokedy som mala vykyvy 2-3 dni hore-dole. /to bolo v novembri a decembri/ a nejak som tusila ze uz som tehotna. v novembri prvy krat test negativny /akurat ze som nikdy predtym nevracala ked som mala menzes a v ten den som chela umriet jak mi bolo cudne, hned sa mi to nezdalo, ale ked negativny tak negativny/. na dalsi mesiac som takisto vracala v prvy den ocakavanej a aj pseudodostavenej sa menstr. /test uz bol potom jednoznacne pozitivny/. k doktorovi som dosla v januari ze tak teda v decembri sa nam podarilo a on na mna pozera ze no ale to vyzera na november. no a ak beriem ze som teda mala este 2x menzes, doktor zobral za datum poslednej menstruacie november a termin tympadom vychadza na koniec augusta. ale pocitovo sa mi to nezda... inymi slovami nemal sa brat ako datum poslednej menstruacie este oktobrovy kedy som mala urcite normalnu mrchu? aj ked to sice vyzera tak ze sme otehotneli v novembri tesne pred tou dalsou /alebo tou co sa len tak tvarila/, ale aj tak sa mi to s tym terminom furt nezda. len nikde neviem najst nejaku presnu kalkulacku podla datumu oplodnenia, vsade sa to zvrtne nakoniec na p.m.... a hlavne ked som mala cyklus 28, 30, 29 , 32 a tak vselijak tak sa to este viac komplikuje. vr. nechcem byt potom prekvapena 3 tyzdne pred terminom... ultrazvuk to zatial potvrdzuje vraj, ale ked som citala temu ako sa komu rozchadzali terminy tak chcel ratat s nejakym cca od -do 🙂 hlavne ked chcem rodit daleko mimo bydliska. nejake napady? 🙂

juliagregor
20. mar 2010

ahoj,
mne určili termín pôrodu a tt podľa utz, menzes nepravidelný aj napriek tomu, že som vedela dátum oplodnenia.

divoska
21. mar 2010

a vysiel ti teda ako tak presne?

juliagregor
21. mar 2010

ja som rodila skôr, plánovaná sekcia skor, ale podľa donosenosti detí to bolo skoro presne...

paula58
24. apr 2010

hojte baby som nova v tejto teme chcem sa opytat ako ten potrat vyzera ked potratis?ja uz jedno dietatko mam a snazime sa o druhe aj test mi vysiel ze som tehotna ale mam strach teraz som zacala mat menstruaciu tak neviem co si o tom mam mysliet ci je to potrat?a ze pri potrate su nejake hrudky krvy alebo ako v pondelk som objednana ku dr dakujem za skore odpovede ☹

stalezufala
19. júl 2010

Ahojte baby!Dufam ze mi tu niekto poradi lebo som uz zufala stoho ze sa nam nedari uz dva roky a vzdy ked to tak vyzera dostanem menzes.Hlavne posledne 3 mesiace je to vselijake....Najprv som dostala menzes skor o dva tyzdne....ale tie zacali po obrovskych krcoch ktore ma zrazili az na kolena.....potom mi zase pre zmenu meskali dva tyzdne.....ale boli slabsie a priznaky ktore som mala vzdy pred menzesom uz 3 mesiace vobec niesu to su bolestive prsia...tento mesiac ked sme sa sli kupat som zistila ze mi je mensi vrchny diel plaviek a aj priatel povedal ze ich mam vacsie uz dlhsiu dobu.... este tym ze som zase nedostala na cas kramy sme zacali zase verit ze sa to podarilo...po viac ako tyzdni meskania sa dostavili ale zase bez bolenia prsnikov a slabsie.....Ja uz aj prestavam verit ze sa nam to podari...test som si nerobila lebo ked dostanem menzes ma to odradi.Prosim vas stretol sa uz niekto s tymto????

stalezufala
19. júl 2010

a okrem toho mi je dost casto zle a som unavena viac ako pred tym

solinkarka
28. sep 2010

Cawte baby. niektore tu pisete ze ste alebo niekto z blizkych boli tehotne aj ked mali svoje dni...mne to vsak nejak nejde do hlavy a vsak pred troma dnami mi skoncil menzes a odvtedy ako mi skoncil ma boli brusko, nie stale ale aj par krat do dna- dokonca aj teraz..neviem co si mam o tom mysliet. nechuti mi moc jest a som vacsinou nafuknuta ☹

evita1233
28. okt 2010

ahojte ja mam taky problem chcela som babo tak sme to s priatelom skusili asi 2-3 krat ze sa do mna spravil... desat dni mi meskali krami potom mi prisli najskor take tmave spinenie co som doteraz vobec nemala a uz 5 den mam menzes ale stale je rovnaky-slaby je tam aj krv ale bez hrudiek.zvykla som ho mat fakt vzdy silny az som omdlievala ...pri tomto mi nebolo ani zle ani ma brucho nebolelo .chystam sa ku gynek.ale este ho stale mam...poradte mi prosim mozem byt tehotna ???? dakujem ps ?: dufam ze ano

riana12
28. okt 2010

@evita1233 urob tehu test 😉

feb13
28. okt 2010

@evita1233 Podla mna si urob tehotensky test. Ak bude pozitivny, urcite chod k lekarovi, lebo to krvacanie moze znamenat aj zle... ak bude negativny, asi mas len obycajny menzes. Ak si tehotna, 10 dni po termine by to uz ten test mal ukazat.

evita1233
29. okt 2010

dakujem za odpoved,dnes som si robila test ani neviem poriadne ci bol pozitivny bola tam taka velmi slabucka ciarka...neviem no som zmetena pretoze si babo velmi zelam....ale dakujem este raz ....

barborkach
29. okt 2010

@evita1233 aj slabucka znamena tehotenstvo.. 😉

evita1233
29. okt 2010

heh dakujem barborka tato stranka je velmi fajn pretoze ma vie povzbudit...velmi tuzime mat babo tak dufam ze mi pozitivne spravy povie aj na buduci tyzden gynekolog 😅

feb13
29. okt 2010

@evita1233 presne tak, aj slabucka znamena tehotenstvo... ale ja by som asi necakala s krvacanim na buduci tyzden ale radsej hned na pohotovost... naozaj nechcem strasit ale menzes pocas tehotenstva je dost zriedkava vec takze je ovela viac pravdepodobne ze krvacanie znamena zacinajuci potrat... ak si mala nepravidelny alebo dlhy cyklus a robila si taky super senzitivny test ktory ukazuje od 10 jednotiek tak moze ist o nidacne krvacanie, to je OK. Je o tom zvlast tema, prip. skus sa pozriet tam. Drzim palce a dufam ze bude vsetko v poriadku.

evita1233
30. okt 2010

dakujem velmi pekne za radu ... 😉

evita1233
1. nov 2010

@evita1233 ahojte vsetky este som u toho gynekologa nebola , lebo bol sviatok chystam sa zajtra ... mam strach ze povie -nieste tehotna ... po babu velmi tuzime a mam s toho depky , kedze okrem bolenia hlavy , casteho mocenia a unavy nemam hziadne priznaky a ani sama neviem ci toto vlastne nejake priznaky su...Chcem sa vas opytat na kolky raz sa vam podarilo otehotniet???ja viem ze u kazdej zeny je to individualne , ale ked som sa rozpravala s kamaratkou a ona povedala ze sa im to podarilo na prvy krat bola som s toho nestastna .... Dakujem vam za odpoved ... ☹

feb13
1. nov 2010

@evita1233 No u nas to bolo v podstate tiez na prvykrat, pridavam ze hormonalnu antikoncepciu som nikdy nebrala, dali sme veciam volny priebeh. Prve "priznaky" som pozorovala mozno okolo 7tt ked som uz davno mala tehotenstvo potrvdene od lekara. Ono to nie je tak, ako si to mozno vsetky na zaciatku myslime ktore chceme mat babatko, ze dva dni po oplodneni uz su "priznaky" a "citim" ze som tehotna... podla mna tie priznaky sa vobec neoplati sledovat, mozno mali vyznam v dobe ked este neboli rychlotesty a ani k lekarovi sa moc nechodilo ale moderne metody zistia tehotenstvo ovela skorej nez su priznaky. Potom napis ako to dopadlo, drzim palce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre