Mala niektorá menzes na začiatku tehotenstva?

dudulienka
10. aug 2006

Ahojte.hccem sa spytat setkych ktore s tym mali skusenosti alebo o tom nieco poculi ci je mozne aby mala zena menzes pocas tehotenstva.Ja som mala cely mesiac pocit ze so v tom,robila som si aj test rapi preg ale neukazal mi ani jednu ciarku.tak ze pockam a za tyzden si spravym dalsi.lenze mrcha ma predbehla a dnes som dostala. ☹ tak neviem.chcem sa spytat ci ste mali menzes normalny alebo len taky slaby ,alebo ako to u vas prebiehalo ked ste uz boli tehu a dostali ste mrchu.

monicka79
12. máj 2013

@marsellita7 to si cele tie týždne nevedela že si tehotná? viem že sa to stáva, ja som mala strašne slabé krvácanie a dlho tak preto som si robila test a tiež som bola tehotná, ale zistila som to hned prvý mesiac. Je to sranda že si žena myslí že nič, ved mám normál menzes a zrazu bum, štvrtý mesiac tehotná 😀 A kamoškina mama ked ju čakala tak to zistila v 7. mesiaci, dovtedy tiež mala menzes normálny 😀

marsellita7
12. máj 2013

monicka79 Nie,nie 🙂 až začiatkom štvrtého ked už mi začalo byť akosi dos ráno zle a to som si myslela,že mám vred na žalúdku 🙂)

19magdalienka8
12. máj 2013

Ahojte, s priateľom sa pokúšame o bábo. Mrchu mávam v rozpätí 26 - 28 dní a trvá tak 6 dní. Tento mesiac však prišla na 22 deň a trvala len tri dni a bola o dosť slabšia ako obvykle. Po skončení mrchy ma pobolieva v podbrušku a cítim napätie v prsiach, a už dva dni po sebe mi je na večer zle. Test som si robila a bol negatívny. Je aj napriek tomu možné, že by som mohla byť tehotná?

lusib24
13. máj 2013

ahojte, som 7DPO ... o včera ma pobolievajú prsia, nikdy ani pred MS ma nebolievali... pri včerajšom sexe ma pri vniknutý zapichalo a potom nič... ani krv všetko v poriadku. MS má prísť 19-20.05.2013... posledna MS bola taká zvláštna 22-25.04. trvala ledva jeden deň (taká nie silná), a potom len špinenie... čo si o tom myslite?

monicka79
13. máj 2013

@19magdalienka8 je, ja som to mala, test mi ukázal až ked mrcha meškala niekoľko dní, skús pár dní počkať a testuj znova

biba
13. máj 2013

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci je mozne, ze pri uhniezdovani nebude slabsie krvacanie? Od pravdepodobneho oplodnenia ubehlo 7 dni a ja uvazujem, ci uz skusit test, alebo nie, mam nafuknute prsia, zvlastne mravceky v podbrusku, chodim casto cikat, a oblieva ma horucava, ale snazim sa si to racionalne vysvetlit, ze je to PMS, no mozno. . . 🙂

happyfrog80
13. máj 2013

@monicka79 ja mam silnu ms a pred ms som mala ducha a aj teraz ,a maternica ma pobolieva uz par dni aj cez ms ,no zatial som nemala problemy s cistou ale dake zaujimave sa mi to vidi

erinka30
13. máj 2013

ahojte chcela som sa spytat ci je mozne ze dnes som bola u doktora a z ultrazvuku mi povedal ze som tehotna 🙂 , lenze mi bral aj krv a podla vysledkov mam malu hladinu HCG, cize moze byt ze nie som, tak sa vyjadril. Je to mozne alebo som este len na zacoatku tehu a preto je hladina taka nizka?

biba
14. máj 2013

Takze som to nevydrzala a spravila som si dnes test. .. . a nic. . . ale na druhej strane ani naznak mrchy . . . teda okrem priznakov . . . tak dufam, ze coskoro bude fazulka. . . bozeee ako velmi by som si to priala 😅

mia005
14. máj 2013

@biba Mala som podobné príznaky a veeľmi zvláštne motýliky či mravčeky v podbrušku 😀 A nemala som žiadne slabšie krvácanie. Len mi meškala mrcha, na tretí deň som si robila test a vyšli dve čiarky 😀

biba
14. máj 2013

no tak najblizsie si si test budem robit az o tyzden, ak to dovtedy vydrzim 😀

luca1986
3. júl 2013

@patka23 ahoj, prepac, ze ta otravujem. Ja mam tiez podobny problem ako ty. Meskala mi mrcha, tak som si spravila dva testy a boli tam // ale take slabucke. Vcera rano som si robila dalsi test a tiez tam boli // ale potom som dostala menzes, bolela ma brucho, proste presne ako ked dostanem mrchu. Vcera bolo krvacanie dost silne, ale dnes to uz slabne. Ty si este testla po a zasa tam bol duch? A co ako si nakonic dopadla? Bola si aj u dokiho? Ciiii?

kauai
3. júl 2013

Dievcata chcela som sa Vas spytat...🙂 Od marca sa snazime o babenko a zatial menstruciu dostavam bohuzial pravidelne -normalnu a silnu, v poslednych dvoch tyzdnoch vsak citim akoby bublinky v podbrusku. Mna ani nenapadlo si urobit test, ved som dostala mens. tak je to pase ale teraz som sa dostala k tejto teme a citam, ze je mozne byt tehotna i ked dostavam menstruciu.... dakujem Vam za Vas nazor.

tinki
3. júl 2013

@kauai môžeš mať..ale pocit bubliniek je slabý príznak tehotenstva..Sprav si test..Alebo počkaj do ďalšieho termínu..To bude najistejšie..Aj tak je najlepšie počkať..Akciu srdiečka na ultrazvuku vidieť až okolo 8.týždňa tehotnosti..

alchemilkazltozelena
3. júl 2013

@kauai urob test a uvidis

kauai
3. júl 2013

@tinki dakujem Ti, ked clovek chce byt tehu, tak vsetkemu priklada vyznam....

patka23
3. júl 2013

@luca1986 no ja som testla a duch tam bol....a dopadla som tak že čakáme mimi🙂

luca1986
3. júl 2013

@patka23 heej tak gratulujem, ja som mala vcera to krvacanie dost silne aj ma brucho dost bolelo, ale dnes uz je to take slabe. Pockam kym mi to prejde a skisim testnut, som sa uz tesila ze sa nam zadarilo, ale ten vcerajsok ma vystrasil, ale citala som, ze takto na zaciatku telo este nevie ze nema mat mrchu, tak uvidim, ale bojim sa aj ci to nemohol byt potrat, to hadam nie ☹ ale tak dakujem za odpoved 🙂

pietra22
5. júl 2013

ahojte baby aj mi zo snubencom pracujeme pol roka na babetku a v utorok mi prisla mrcha ale uplne slaba a vecer uz nic v stredu vobec vo stvrtok len taky hnedkasty hlien a uz je po mrche dufam som v tom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

emilia25
30. júl 2013

ahojte baby aj ja mam tento problem pred mesiacom sme potratili to som bola aj u doktora lenze ked som mala dostat prvu menstruaciu som citila ze som opet tehotna a tak som si urobila test ktory vysiel slabunko pozitivny.asi o dva dni som dostala zas mrchu ale uz mi skoncila testy stale pozitivne pri prvom som hned prestala citit prsia ze su naliate a teraz aj po menstruacii ich mam cele naliate a stale zilnate dokonca mam taku zahu i z kavy mam v krku jak keby som neviem co.krize ma stale bolia a sem tam ma tak dobne bolest na boku ze neviem ci je to vajecnik alebo len proste brucho.a bojim sa ist svojmu doktorovi ked on je taky divny ze mi bude nadavat.este asi pockam tyzden ci testy budu silnejsie.lebo sa mi aj zda aj nezda ze su teraz trosku silnejsie ako pred menstruaciou.

radka1303
31. júl 2013

@pietra22 ahoj uz vies ci ste tehotny??ja mam podobnu situaciu...24.7.mi prisla ms s 9 dnovym meskanim 27.7. uz nic skoncila...ale odvtedy mam stale take spinenie,pri sexe nam to neprekaza ale nosit intimku sa mi stale nechce...no musim...prsia mam stale napnute ako pred ms,bradavky ma nenormalne boleli,ale uz to ustupilo...beriem femi kvapky a neviem ci ich mozem brat stale...dokymu nemam ani kedy ist som stale v praci ☹ keby to neprestalo budem musiet ist.ale teraz to akosi nehrozi... ☹ robila som si test ked mi meskali 8mi den,ale bol negativny a potom prisla ta ms al ekratka a slabsia...ovela slabsia...odvtedy som netestovala(opat biely sneh netuzim vidiet...) ty si si uz robila test??ci este nie??

pietra22
31. júl 2013

@radka1303 ahojky tak mi este mimino necakame asi to bolo len s nervou. ale bola som u gynekologa a ten mi odporucil inofolic tak sa zas ideme dalej pokusat o miminko dufame ze to uz vinde.

mamina_25
31. júl 2013

@dudulienka Ahoj ..tak ja som mala tri mesiace menstruaciu pocas tehotenstva, ani som netusila ze som v tom 😅 hned po ukonceni menstruacie som bezala k lekarke lebo som vyzierala co sa dalo a som sa zacala gulatit,som ostala prekvapena ze uz som bola v 3 mesiaci tehotenstva kedze sa mi nejako nedarilo dlho otehotniet 😉

renessmee
5. aug 2013

Ahojte..ja mam takyto problem..beriem antikoncepciu asi 4 mesiace.zatial bolo vsetko ok..poslednu normalnu ms som mala od 6.7. do 11.7,ale bola trochu slabsia ako obvykle potom 19.7. som zabudla zobrat nacas 1 tabletku v 2. tyzdni balenia tak som sa riadila podla pokynov v pribalovom letaku ze treba zobrat 2 tabletky naraz a pokracovat v uzivani alo zvycajne.o par dni na to som mala mierne bolesti ako na ms asi 2-3 dni a mierne spinenie zacali ma boliet prsia,castejsie som musela cikat a bola som trochu unavena hned ma napadlo ze nieco podobne som citila ked sa mi uhniezdnovalo vajicko ked som uz raz predtym bola tehotna aj som sa trochu zlakla lebo som s priatelom len 3 mesiace a brala som dalej antikoncepciu..a ze ci to neublizi babu ak nahodou sa nieco stalo no ale neriesila som to dalej.no potom sa mi stalo nieco co mi neda doteraz pokoj.dole podbrusko sa mi zvacsilo a je to take zvlastne na dotyk..riadne si citim akoby maternicu tie vaziva akoby sa mi natahovali akoby som bola tehu..nikdy predtym som to nemala len vtedy eaz ked som bola tehu.tak som si spravila test a ten negat.som v zahranici takze neviem ist k doktorovi tu maju denilny system ale to s tym bruchom mam doteraz..tak tabletky som dobrala a 2.8.som bola za sestrickou tu robila mi test stale negat no ten pocit stale mam vracela ze si mam test spravit o tyzden ze je mozno skoro.ms mi meskala 2 dni a teraz mam len take slabe spinenie vcera fakt skoro nic len svetlohnedy vytok dnes trosku viac ale stale malo nepotrebujem ani vlozku mam to hlavne na papieri ked sa utrem a trochu ma pobolieva brucho..volala som s lekarom ten tvrdi ze je to tou zabudnutou tabletkou a hormonmi ale co to brucho???a citala som te obcas maju zeny ms aj ked su tehu..tak ja uz neviem som nervozna..nemate niekto podobnu skusenost??nemozem byt tehu napriek vsetkemu??mna matie to zvacsene a hmatalelne podbrusko..presne tak som to mala pri tehu predtym..mali by mi aspon sono spravit nie??mam sa znova testnut aj ked spinim??babo by sme si uz aj zelali a sme zmateni...napiste prosim dakujem😊

misiacka
12. aug 2013

ahojte. Mam jeden problem, na zaciatku jula konkr.5 som dostala menzes. na konci jula som dostala opat aj ked zacalo to v pondelok ako spinenie dalsie dva dni nic a potom sa to rozbehlo v prvy den som mala strasne krce vo vajecniku. ( inac cyklus mavam 34 az 36 dnovy ) preto ma prekvapilo ze mi to prislo druhy krat v mesiaci. test som si robila este pred prichodom druhej lebo ma strasne boleli prsia co u mna tiez nie je zvykom pretoze bolestive prsia u mna nikdy neboli pocas menstruacie. negativny.... prsia uz nebolia ale mam divne pocity v oblasti podbruska a pobolievaju ma krize.... mate s niecim takym skusenost???? gynekolog ako vzdy ma dovolenku.... dakujem

winka99
12. aug 2013

@misiacka lepsie je zalozit novu temu, ak v temach nenajdes odpoved na svoje otazky
tvoj lekar ma dovolenku a co zastupujuci? moze to byt zapal, cysta, nieco hormonalne...bez vysetrenia tazko uhadnut

eminka7
16. aug 2013

baby,mala ste niektora namiesto mrchy spinenie? ja ho mam uz 10ty den :/ hnede, par dni bolo aj s krvou...prislo cca v case ms ( neviem naisto,elbo ju nemavam pravidelnu)...

zuzuliak1981
16. aug 2013

@eminka7 ja som dostala presne v den, kedy mi mala prist MS spinenie, ale uplne jemne, trvalo 6 dni, TT negativny, BT nizka, koncim druhe balenie inofolicu, ktory beriem 2x denne, tak neviem, ci to nebolo sposobene tym, ked som ho brala 1 x denne, MS bola ok

eminka7
16. aug 2013

no pisala som akurat mail mojmu doktorovi,lebo nie som teraz v meste,takze j to take...na nervy, ze co to 😀 som zvedava,co to nakoniec bude,len dufam,ze nie cosi zle 😢

zuzuliak1981
16. aug 2013

@eminka7 TT si si uz robila? Mozno si nachladla. Ja chodim casto curat, ale to ja vzdy, len teraz sa musim fakt snazit, ale nemam pri tom ziadne bolesti alebo palenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre