Mala niektorá menzes na začiatku tehotenstva?

dudulienka
10. aug 2006

Ahojte.hccem sa spytat setkych ktore s tym mali skusenosti alebo o tom nieco poculi ci je mozne aby mala zena menzes pocas tehotenstva.Ja som mala cely mesiac pocit ze so v tom,robila som si aj test rapi preg ale neukazal mi ani jednu ciarku.tak ze pockam a za tyzden si spravym dalsi.lenze mrcha ma predbehla a dnes som dostala. ☹ tak neviem.chcem sa spytat ci ste mali menzes normalny alebo len taky slaby ,alebo ako to u vas prebiehalo ked ste uz boli tehu a dostali ste mrchu.

monika676
29. feb 2008

Ahojte...aj ja som dnes dostala menzes ale mam taky iny ako inokedy a mam aj divny pocit....dnes si robim TT tak som zvedava.... 😕

dicinka1
2. mar 2008

no jasom krvacala aj take hrudky...asi sliznica maternice,tak asi tehu byt nemozem...ale maternicu si stale citim...bolest sa da zniest...bojim sa,aby to nebolo nieco vazne...napr.zapal....

monika676
2. mar 2008

dicinka1 nechcem ta strasit ale chod radsej k lekarovi bo aj jedna znama to mala a vravela ze potratila.... dufam ze to nebude tvoj pripad.... 😨

dicinka1
2. mar 2008

dakujem...zajtras ranko bezim ku gynekologycke....

shela
2. mar 2008

dievacata ja som mala menstruaciu prve 3 mesiace tehotnstva...bolo to ako normalne este aj dlzka cyklu bola ako pred tehu... 😅 akurat co som spozorovala boli moje prsia ...tie sa zvacsili o 2 cisla...a dost boleli

dicinka1
3. mar 2008

dnes som bola na sono a nic tam nevidela....tak nie som tehu.... ☹

perla200
3. mar 2008

ahojte dievčatá. no ja som mala príznaky, zväčšili sa mi prsia(manžel hovoril) a hlavne jedna stará ženská mi povedala, že som tehu, lebo mám to v očiach(že vraj staré ženské to vedia vycítiť) a v sobotu som dostala špinenie...tak si hovorím ok, nevyšlo to v nedeľu som čakala vodopády ja mávam silný menzes a na druhý den vždy sa to spustí, už je pondelok a len špinenie...ale slabunké akokeby ni nič....čo s tým? poradte mi

m1528
3. mar 2008

ahoj perla.ja ta nechcem strasit,ja som mala presne to iste ako pises.bolo mi zle.citlive prsia a spinenie na 3 dni,ani krvicka tam poriadne nebola.tak som sa tesila uz.bolieval ma zaludok bolo na vracanie.bola som u lekara,povedal ze mam zvecsenu maternicu.strasne som sa tesila.no s krvnych testov mi vyslo ze som babatko cakala ale som ho stratila. ☹ neviem,nechcem ta strasit no zajdi radsej za doktorom ten ti urcite poradi,pomoze a budes vediet na com si.prajem ti vela stastia nech vam to vijde.

perla200
3. mar 2008

dakujem m1528...ale ja som aj čítala na internete, že to sa ešte snaží bábätko uhniezdiť...teda bojuje🙂)) keby tak zabojovalo...ale nikdy sa mi to nestalo

m1528
3. mar 2008

no to mas pravdu,moze to byt aj takato moznost.sam mi to povedal aj doktor,ked som bola na prvom vysetreni.ze sa babatko uhniezduje.a popri tom mas potom aj vecsiu maternicu lebo sa ti roztahuje.neboj sa,ja ti drzim pevne prsteky ze mas uz toho malickeho tvoricka v sebe a hlada si miesto. 🙂

perla200
3. mar 2008

dakujem si zlatunká, počkám do zajtra a kúpim si test asi....neviem, čo mi moje telo dáva najavo....

m1528
3. mar 2008

no nebojkaj sa,skus si testik a uvidis.verim ze ta caka skvela novinka.a hlavne v to musis verit aj ty. 😉

perla200
3. mar 2008

a je mi veľmi zle...napína ma a strašne mi smrdí môj milovaný parfém.....

m1528
3. mar 2008

perla preco nezajdes radsej k doktorovi?hm?budes si ista potom co sa stebou vlastne deje. 🙂

perla200
3. mar 2008

myslíš? rozmýšľam inak nad tým intenzívne...uvidím do rána čo so mnou bude ak sa nespustí mrcha tak pôjdem zajtra k dokimu....

m1528
3. mar 2008

podla mna je to tak.ja som sem tiez najprv pisavala s pocitom ze som alebo ze neviem co sa deje somnou.no stale som vahala,sledovala sa az mi stoho zasibkavalo.nedokazala som mysliet na nic ine.a ten pocit ked som vysla po prvej prehliadke od doktora bol strasne skvely.no na druhy radsej nechcem mysliet.no nemusi to vzdy dopadnut u kazdej zeny jak u mna.kazda sme ina.ja by som osobne isla k doktorovi on ti povie naisto v com to bude.ver mi...

perla200
4. mar 2008

no m1528 tak mrchy sa rozhodli naplno sa mi venovať..svine ☹

marissa
6. mar 2008

Ahojte babenky,chcem sa spytat na Vas nazor.Co si myslite mozem byt tehotna,ked 5 dni mi meskala mrcha a na siesty som ani nie ze zacala spinit,lebo ked som WCku tak je toho len trosicku na papieri ale nieje to krv,je to take slabo hnede,no je to strasne slabucke??? dakujem za odpoved

perla200
6. mar 2008

ahoj marissa...aj ja som to tak mala tento cyklus...a nakoniec som dostala...ale nemeškala mi ako tebe, skús testnúť...to ti asi ukáže ked si tehu....a ozvi sa

marissa
6. mar 2008

perla200 - skusim,ale este pockam do zajtrajsieho rana co bude.Potom sa ozvem.Zatial pekny dnik Ti zelam

kukucka26
5. sep 2008

caute kocky moj tehu testik bol pozitivny aj ked ta druha ciarocka bola slabsia ale dobre viditelna no v ten den som dostatala menzes mala som ho tri dni so tehulka ci nie?

lydka12
8. sep 2008

ahojte, prečítala som si všetky Vaše príspevky a prosím Vás o radu. Na 21 DC som mala asi implantačné špinenie ( trochu červenej krvi na spodnom prádle) potom už nič. V poslednej dobe mávam 25dňový cyklus a vždy od ovulácie bolestivé prsia, teraz som nemala žiadne bolesti, len na 25DC som mala menštruačné bolesti a na 29DC som začala nie špiniť ale krvácať, síce nie intenzívne ale predsa, M trvala 2 dni a 2dni som len špinila. Dva dni som mala bolesti - tlaky v podbrušku. M už nemám, ale prsia mám nejaké bolestive, dokonca sem tam aj M bolesti.BT si nemeriam, ja ju mám skoro celý mesiac 36,9-37,0. Aj teraz mám 37C. Poradte, koľko dní od M si mám urobiť test. Tajne som dúfala, že ak to implantačné špinenie bolo, že sa zadarilo, ale teraz má tá M zmiatla.
Tiež ste mali implantačné špinenie? a potom mrcha došla? Kdesi som čítala, že ak sa to implantačné špinenie objaví, to značí uhniezdnenie a maternica je dobre prekrvená, avšak moja M neznačila,že by som bola dobre prekrvená. Ďakujem za radu

nicky312
8. sep 2008

caute..ja by som sa chcela opytat ci mozem byt teho aj ked som uz dostala kramy druhy mesiac....ale v podbrusku mam divne tlaky....skusala som si tlacit na brucho, neni ani tvrde a nic ma pri tom neboli a dokonca ho stlacim uplne dnu a neboli to....myslim ze sa do mna ani chlap nevystriekal, ale niekedy staci malo...inak nemam ziadne priznaky....a predpokladam ze keby som aj bola teho tak by som mohla byt v prvom mesiaci ked nie uz v druhom..to by som uz nejake priznaky dostavili vsak? diki za odpoved

sara333
8. sep 2008

Ahojte.Ja som mala prvy mesiac menzes, hoci som uz bola tehotna. No vtedy prisiel par dni skor a trvalo to asi 3-4 dni..No bol normalny s bolestami ako stale 😒

lydka12
9. sep 2008

sara333. môžeš nám napísať, kedy si zistila, že si tehu? ja som už po menštruácií, prsia mám napäté, dokonca cítim sem tam tlaky v podbrušku, ale dnes som si robila test a neg. t j. 2 dni po Menšt.Aké si mala príznaky? Vďaka za odpoved

fenrirka
9. sep 2008

ahojte baby
chcela by som sa spytat menzes mi minuly mesiac meskal 2tyzdne potom som dostala a bol uplne normalny ale mam pocit ze mam vacsie brucho a teraz uz som mala dostat6 a nic ☹ ....robila som si aj testy a tie vxsli negatxvne .mam maleho ma 8mesiacov a som po cisarskom reze...dalsie babatko si aj kooly bytovej a financnej situacii nemozme dovolxt ...a aj koly tomu cisarskemu...ku svojmu doktorovx som sa chcela objednat no prave v ten den som dostala to bolo minuly mesiac...a myslela som ze bude vsetko ok...

kokaunivers
11. sep 2008

Ahojte.Neviem ci si namyslam,alebo som fakt tehotna.Robila som si test ale bol negativ.No je mi casto zle,hlavne poobede,nechuti mi vobec nic jest uz 2 tyzdne a menzes som dostala z omeskanim 6 dni,co je u mna nenormalne,kedze ja mam vzdy presne(max.1-2 dni neskor).V hlave mam dost stresu aj z prace,takze to meskanie mohlo zapricitit aj to.

petronela7
25. sep 2008

Ahojte, som po IVF a v utorok mi sestricka po odbere krve oznamila, ze ~som tehotna~ ...
Bol to velky sok, kedze som si doma robila 2tehu testy, ktore vysli negativne + den pred odberom krve som dostala menzes, takze to tehotenstvo bol velky krasny sok!!!
zajtra idem opat na krv - 2 potvrdenie tehotenstva...
Ale chcela by som vas poprosit o radu... mam menzes a doteraz bolo len spinenie, ale dnes od poobedia ma nesmierne boli cele podbrusie az mi to vraza do noh - su to priznaky presne ako pri menzese... ale ja ho mam uz od pondelka vecera a az dnes som chytila taketo velke priznaky, je to normalne? stretli ste sa s tym? dakujem

lucinka1104
4. okt 2008

Ahojte chcem sa optať tých čomali menzes počas tehu čimali klasickémenštruačné bolesti?
Ja osm mala mrchu dva dni , dnes už len hnedé špinenie a uplne bez bolestí 😒

adal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre