Mala niektorá menzes na začiatku tehotenstva?

dudulienka
10. aug 2006

Ahojte.hccem sa spytat setkych ktore s tym mali skusenosti alebo o tom nieco poculi ci je mozne aby mala zena menzes pocas tehotenstva.Ja som mala cely mesiac pocit ze so v tom,robila som si aj test rapi preg ale neukazal mi ani jednu ciarku.tak ze pockam a za tyzden si spravym dalsi.lenze mrcha ma predbehla a dnes som dostala. ☹ tak neviem.chcem sa spytat ci ste mali menzes normalny alebo len taky slaby ,alebo ako to u vas prebiehalo ked ste uz boli tehu a dostali ste mrchu.

lucinka1104
9. mar 2012

@terez24 ahoj chcem sa ťa opýtať vidím že si tehu gratulujem bola si už počas tej tvojej dvojdnovej mrchy ? alebo až po nej z tej najbližšej ovu pýtam sa lebo ja som teraz male presne ako ty
teda 1 den som potrebovala 3 vložky na celý den ale zato som mala neskutočné silné bolesti,druhý den mi stačila už len jedna vložka bolesti také miernejšie a dnes už len kusok špiním ......ako ja som čakala že som tehu takže príchod ms ma sklamal ale takáto divná mrcha a od včera ma bolia prsia na včerajšom teste len šedý duch.....neviem

terez24
9. mar 2012

@lucinka1104 Ahoj, dakujem 🙂. Nie, nebola som tehu, az po dalsej ovulke som otehotnela ;). ale Ty nestracaj nadej 🙂. A na tehotenskom teste mi bol vidno dusik 30DC. Niekomu je vidno skorej, niekomu neskorej ;)

haribo322
2. jún 2012

Ahojte, podelím sa aj ja so svojou skúsenosťou. Minulý mesiac som si vypočítala plodné dni, s manželom sme sa snažili s sto šesť. Keď mi mrcha meškala jeden deň ta som si zo zvedavosti urobila test, bol tam taký slabučký duch. Ukázala som kamoške videla ho tam tiež, ale musela veľmi dobre pozerať, ked som to ukázala manželovy on tam tiež videl slabulinkúúúúúúú čiaročku, ale hned ma schladil, že to taká čiarka tam musí byť, že ked je žena tehotná tak aby sa tam malo čo sfarbiť a teraz ju vidno lebo je to len mokré 😖 Tak som to hodila do koša 😒 Na druhý deň prišla mrcha 😠 😠 😠 Bola normálna, pré dni silné, potom slabšie. Mrcha skončila, ale ja mám stále pocit akoby som bola tehotná. Pobolieva ma hlava, pocit taký akoby sa mi chcela každú chvíľu roztočiť, sem tam nevolnosť z ničoho nič, už dva dni pijem jednu kávu celý deň, inokedy v pohode 😉 , strašne mám chuť na zmrzlinu 😎 a smrdí mi voňavka... Viem teraz by ste mi oporučíli urobiť si test. Len ma zavádza, že som pred mrchou urobila cca 4 testy a všetky negatívne iba ten posledný slabučký DUCH... Ešet počkám a uvidíme čo bude dalej... Všetkým držím palčeky.... 😵

csina
2. jún 2012

@haribo322 aj slabučký duch môže byť to pravé.. 😉 ja som mala prvé náznaky na teste také slabé, že ledva bola ta čiaročka vidno, len z niektorého uhla..o pár dní som opakovala a zosilnela... 🙂 už sa pridružili aj iné príznaky, takže držím palce.. 😉

haribo322
3. jún 2012

@csina ahoj, presne tak som mala ducha aj ja, tiež ho bolo vidno iba pri dennom svetle, pri okne a ked som nahla test, ja som to tam síce videla aj rovno, ale ked bolo nahnuté bolo to vidno lepšie 😀 na druhý deň prišla mrcha 🙄 , obrovské sklamanie, ale po mrche už týždeň, prišli bolesti v podbrušku a vaječníky isto ovulka, tretí deň ma pobolieva hlava, smrdí mi voňavka, káva, som unavená a niekedy z ničoho nič znervozniem 😝 , tak veľmi to chcem, že už mi hrabe... Ale som si povedala, že už to prestanem riešiť a ked má byť bude, ked nie tak už jednu slečnu mám 😵

lusi636
21. jún 2012

ahoj tak zajtra idem na vysetrenie k doktorke drze mi palce aby to dobre dopadlo uvidim ci to tehotenstvo uz potvrdi alebo nie ☹

lusi636
21. jún 2012

@haribo322 presne aj mne je ta jedna ciarocka tak vidiet apriznaky mam uz dlhsiu dobu

merinka
12. júl 2012

Ahojte chcem sa opytat....Menzes mi meskal 10 dni a potom som mala 2 dni len ruzove spinenie a na treti den som dostala uz normalny menzes. Zo zaciatku som mala priznaky na tehu ako pri prvom synovi. Testy som si robila a negativne. Tak teraz neviem ci by som predsa len mohla byt tehu alebo nie. Menzes mi nezvykol meskat. Dakujem

lucinka1104
13. júl 2012

@haribo322 aoj tak ako si dopadla bola to ovulka či tehu ? ja som to mala uplne rovnako ako ty 😝

kattuska25
14. júl 2012

Ahojte ja sa chem opýtať... meška mi ms týždeň robila som si dva testy ktore mi vyšli pozitívne hoci ta druha ciarka bola slaba ale bola tam... ale vcera som zacala mať hnedý výtok a dnes je už červený ako krby ms ale slaba nez mam normalne neviem ma niektora s tým skusenosti?možem byť tehotna a mať ms? všetci mi hovoria že je to normalne kým si telo zvykne ale ja sa velmi bojim prosim poradte mi niektora.... Ďakujem.

lucia2505
15. júl 2012

@kattuska25 Môže byť menzes a plod môže naďalej ostať v maternici, ale veľmi pravdepodobný je aj včasný potrat. Moja kamoška mala menzes dva mesiace, takže zistila, že je tehotná až v treťom a moja mama mala tiež menzes a už bola tehotná, ale keď píšeš, že tá čiarka bola taká slabá, tak to vyzerá, že plod začal odumierať hneď na začiatku, neujal sa. Veľa žien takto ani nevie, že vlastne otehotneli, lebo keď si neurobia test a dostanú potom menzes, tak si vlastne myslia, že sa im to len oneskorilo. Skús urobiť test o pár dní, keď budeš mať silnú čiarku, tak si ten šťastný prípad, ale keď bude veľmi slabučká, alebo tam vôbec nebude, tak to znamená, že už tehotná nie si. Držím palce.

wikicinka
18. júl 2012

Ahojte baby,potrebujem vas nazor neviem si rady. Mam menzes ale mam aj priznaky tehu nechapem to,toci sa mi hlava cely den je mi na zvracanie vkuse ma napina,nemam chut na jedlo len strasne vela pijem co u mna je velmi zvlastne ze tolko pijem.test si urobim len zajtra alebo potom lebo este mam ms. pres mesiacom som mala po ms nato tyzden sppinenie a pred 3 dnami sa mi totó zacalo myslite ze som vtom?

melanka21
18. júl 2012

@wikicinka ahoj, no ja mam momentlane ten isty problem. 14 som dostala menstruaciu ale testy pred tym aj teraz mi ukazuju 2 ciarocky, tiez to nechapem a stale cakam, ale lekar mi do telefonu povedal, ze si mam odsledovat krvacanie a mam mu zavolat. Robila som si test aj pocas ms a tiez boli 2 ciarocky aj ked jedna bola uplne slabulinka. Vcera som si ale test robila znova a ta druha ciarocka je znovu slabsia, takze predpokladam, ze tehu niesom, alebo mi plod odumrel skor ako sa uchytil. Ale budem mudrejsia az po vysetreni lekarom. Nezufaj, skus si spravit aj pocas ms test a uvidis, kazdym dnom ma zena hladinu hcg v moci silnejiu. Drzim prsty 🙂

wikicinka
18. júl 2012

@melanka21 dakujem ti..a ty si mala nejake priznaky?lebo ja uz fakt neviem co si mam mysliet a dnes som si vsimla ze sa mikus zvetsili prsia alebo uz si to len nahovaram?uz mi stoho sibe :|

melanka21
18. júl 2012

@wikicinka no mala som take slabsie, unava trosku ma pobolievalo brusko ako pri prvej dcerke ked som ju cakala, boleli ma prsia, obcas ma naplo ked som si umyla zubky, take bezne, ale tiez neviem stale na com som lebo testy mi stale ukazuju slabu ciarocku a pritom uz 5 den krvacam, musim ale pockat kym mi neskonci a az potom mozem lekarovi volat. Pravdepodobne mi spravi sono, lebo uz som po 3 potratoch a dost ma teraz daval dokopy, kedze sa s manzelom snazime o dalsie babo, tak ma velmi kontroluje lekar. Ale uz ty sama musis vediet , ze ako sa citis, ked si myslis ze si tehtona tak si skus spravit testik aj pocas ms, mozno si to len nahovaras a preto tie priznaky, ale ako hovori kazdy 🙂 kazde tehotenstvo je ine 🙂 a mozno prave to tvoje je ine. Skus spravit testik a daj vediet ako si dopadla 🙂 ale urcite nestracaj nadej 🙂 my s manzelom sa tiez snazime, no zatial marne 🙂 stale cakam ze to krvacanie nic neznamena 🙂 ja som cakala prve babo a do 4 mesiaca som krvacala pravidelne kazdy mesiac tak ako mi mala prist menstruacia, ale bohuzila v 6 mesiaci som o babo prisla. Takze hlavu hore 🙂 otestuj sa uvidis a potom navstiv alebo zavolaj lekarovi 🙂 su aj lieky na zastavenie krvacania pocas tehotenstva 🙂 ja som potom brala aj duphaston 🙂 drzaj sa 🙂

misselin
19. júl 2012

ahojte zienky neviem co robit dostala som MS o 4 dni skor ale len take ze jedna vlozka denne staci lenze vzdy v prvy den ma bolelo brucho a krize len vajecniky a krize ma uz bolia cely tyzden tak neviem ci mam testovat alebo nie 😒

stanislavao
19. júl 2012

moja sesternica mala menzes asi do 5 mesiaca tehotenstva.

melanka21
19. júl 2012

@misselin skus sa otestovat, ved za to nic nedas tak co, ked ti vyjde pozitivny test tak zbehni k lekarovi, on ti z krvi zisti hned. 🙂

wikicinka
20. júl 2012

@melanka21 to mi je luto ze sa ti totó stalo ale dobre ze ides dalej 🙂 a ja si myslim ze ta ciarka ő pár dni bude silna uvidis drzim palce 🙂 mno tak umna je to tak ze moja kolegina je v 2mesiaci a tiez je fúrt unavena a je jej na zvracanie a vela pije a ja som si vsimla ze mam take iste priznaky ako ona len nie som unavena. Robila som si test vcera ale bola tam len jedna ciarka. :|tak teraz neviem nacom som fakt.tak inak sa citim posledne 4dni inak neviem to opisat.

wikicinka
20. júl 2012

@misselin mno ja si myslim ze sa otestuj a uvidis. Ja mam totó iste co ty ze ma dnes boleli krize a vajecniky ovulacia nemyslim ze to je lebo teraz mi skoncilo ms.takze ani ja neviem nacom som.

melanka21
20. júl 2012

@wikicinka nooo u mna tiez vidiet len jednu ciarocku, ale ked sa pozriem z ineho uhla vidiet aj druhu :D len bohuzial uz je slabsia ako predtym tie testy co som si robila. Takze tam asi nieco nebude ok, osobne si myslim ze mi lekar v stredu neoznami dobru spravu. Bud som bola tehu co mozne je, ale plod sa vyplavil pocas krvacania alebo mam mimomaternicove. Zistime v stredu , uvidime kam sa posunieme. Dnes krvacam uz 7 den, co u mna nieje zvykom. Nieco sa so mnou deje tieito dni, len co to neviem. Ty este krvacas?

misselin
20. júl 2012

@wikicinka ahojkaj uz my skoncil menzes a merala som si teplotu ale neviem preco ju mam 37.1 ved vzdy po MS mam 36.2 a teraz takto no skusim testnut v nedelu lebo nemam test a ty si neskusala testovat?

wikicinka
21. júl 2012

@melanka21 mno to néni dobre ked ti uz ledvaze vidno tu ciarku citala som vela for a tiez mali taketo situacie a to bolo to ze uz potratila takze dufam ze to tvojom pripade nebude to drzim palce aby bolo vsetko dobre. Tak jamne trvala menstruacia trvala 6 dni a 2 dni som potom mala spinenie ale vcera ma zacali boliet vajecniky raz pravy raz lavy a myslim ze to néni ovulacia lebo ta nezvykne byt po ms vsak?a to som si este vsimla ze uz mam viac chut na jedlo. A uz mam viac chut na jedlo len este nie na vsetko lebo nieco ovonam tak mi to smrdí.

wikicinka
21. júl 2012

@misselin hej hej robila som si test ale ukazuje len 1 čiarku takze nic ale to je natom ze mala som ms a predsa mam taketo priznaky.nechapem.skúsim o tyzden testovať zas.tak ked si si urobila test tak daj vedieť ako si dopadla. A máš nejake priznaky?

slavka1981
21. júl 2012

Ahojte baby, ja som tiež mala menzes a cítim sa inak, možno si to len namýšľam 😒 No robila som si test ešte počas menzesu a bola tam slabá druhá čiarka ale len oproti svetlu. Zajtra budem zas testovať ale zaujíma ma Váš názor. Pozerala som aj na nepoužitý test a tam oproti svetlu nebolo nič. Neviem či to len bolo mokré ale zas nesfarbilo by sa to vôbec ak by to nebolo to od čoho sa to má sfarbiť, či? Už som z toho jeleň 😒

majusa4444
21. júl 2012

@slavka1981 treba vzdy radsej vyckat po menzesi..vies zvykne byt vela mikropotratov o ktorych zeny ani nemusia vediet ze boli tehu dostanu menzes a oplodnene vajicko odide s menstruacnou krvou..zbytocne sa stresovat a testovat pocas menzesu..ked sa nemalo ujat sa nemalo.. urob si radsej zajtra ked uz menzes dlhsie nemas a mas priznaky ze by si mohla byt tehu a uvidis.. mala si menzes iny alebo taky ako vzdy? kedy ti skoncil?

slavka1981
21. júl 2012

@majusa4444 Hej, som bola nedočkavá 🙂 Menzes mi skončil pred 7 dňami. Bol krátky ale intenzita ako vždy, len čudo, že len 2 dni a koniec. PMS som predtým ale mala dosť veľký omnoho väčší ako inokedy. Tie príznaky si už možno človek aj namýšľa, ťažko povedať, mám síce pocit že mi je skoro stále zle od žalúdka, no uvidím zajtra ráno, už sa neviem dočkať 😉

majusa4444
21. júl 2012

no otestuj a napis 🙂)) inak ja som po menzesi a je mi na vracanie tie 🙂)) ale uz dlho..ale neotestovala som sa lebo mam dve deti pri ktorych menzes meskal a neverim ze tretie by bolo tak ze by som v tehotnosti mala menzes 🙂 chceme treetie dieta ale test urobim az menzes nedostanem..pokym mam neverim ze som 🙂 skor je to o psychike 🙂 ale ked si mala len dvojdnovy tak sance su tam 🙂 urcite mi daj vediet 🙂 som zvedava 🙂

melanka21
21. júl 2012

@wikicinka no je to divne teda ale zas je ta ciarocka silnejsia 🙂 nechapem , uz len spinim ale dnes je to uz 9 den akoze vobec nechapem :D v stredu sa dozviem na com som 🙂 lekar si ma objednal na sono, uvidime 🙂 dam vediet 🙂

wikicinka
22. júl 2012

@melanka21 no vidíš.tak hlavu hore urcite uz budes v tom neboj drzim palceky. chcem sa tá spytat jednu vec lebo niekedy má boli alebo picha mno neviem do vaječníkov a niekedy do stred urobila u podbruska ci simala aj ty alebo máš. Ale len niekedy.a vies čo je este zvlastne?ze uz nemam tie priznaky čo som mala len to ze nemam chu na meso pozrem nato a má napina iné nic.jaj a este aj to ze by som vzdy len jedla nasytim sa a o pol hodinu keby som ani nejedla taká som hladna mala si nieco take?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre