Mala niektorá menzes na začiatku tehotenstva?

dudulienka
10. aug 2006

Ahojte.hccem sa spytat setkych ktore s tym mali skusenosti alebo o tom nieco poculi ci je mozne aby mala zena menzes pocas tehotenstva.Ja som mala cely mesiac pocit ze so v tom,robila som si aj test rapi preg ale neukazal mi ani jednu ciarku.tak ze pockam a za tyzden si spravym dalsi.lenze mrcha ma predbehla a dnes som dostala. ☹ tak neviem.chcem sa spytat ci ste mali menzes normalny alebo len taky slaby ,alebo ako to u vas prebiehalo ked ste uz boli tehu a dostali ste mrchu.

irriss
28. sep 2011

@tweety13
ano, myslim si, ze stale jsi tehotna, ja jsem takto spinila v obdobi mensesu po dobu 5ti mesicu tehotenstvi...

p.s. Hlavne zachovej klid, nestresuj se..uvidis, ze toto "spineni" je dukaz toho, ze JSI tehotna.. 😉
Pokud by doslo k vetsimu spineni (jasnejsi a cistejsi krev ci vetsi mnozstvi) vyhledej lekarskou pomoc, i kdyz se nebude jednat o Tveho lekare...urcite nevahej a pro klid zajdi na Prvni pomoc
Hodne stesti...

tweety13
28. sep 2011

dakujem vam za porporu snazim sa byt pokojna viete bol by to pekny darcek k prvemu vyrociu ak by to tak bolo mame ho cez vikend tak dufam ze to bude len dobra sprava

irin12
1. okt 2011

Caute zienky 😀 😀 😀 sme este stale tehotni 😀 😀 zlakli sme sa trosicku ale nic sa nedeje mam slabulinke kramy, u niektorych zien je to normalne. Ku midwife ideme presne o 3 tyzdne v 8 tt 🙂 🙂

tweety13
5. okt 2011

@irin12 no u mna je to ine to testy ukazuju zrazu negativny vysledok a k lekarovi idem az buduci tyzden inak necitim sa nejak skvelo ,

bambulka7
3. nov 2011

ahojte, som tu nova a precitala som si par prispevkov. Mam taku dilemu - o mimi sa snazime uz cca 2 roky a nic :( Uz som mala vseliake priznaky co priznakmi ani neboli, tak si myslim ze taketo mam uz pod kontrolou. Ale teraz sa mi stalo to, ze som 11 dni po MS a citim sa velmi zvlastne. Uz asi treti den ma pobolieva hlava, som celkovo unavena ale hlavne mam divny pocit v oblasti zaludka. Ide to od zaludka smerom az hore do hrdla. Mam dost nechut k jedlu, na co sa pozriem z toho mi je zvlastne, ale zjem trocha niecoho a nic sa nedeje....ale tazoba na zaludku (skor tak nad zaludkom) zostava. Akoby ma chcelo napinat na zvracanie, ale je to len taky slaby pocit. Do toho ma zacalo pobolievat aj podbrusko trochu ako v obdobi ped MS...ale ta mi nedavno skoncila - este nie som ani v polke cyklu. Navyse mavam tento tyzden po MS taky psychicky najlepsi - ale teraz som nervozna akosi nepretrzite. A este chut na sladke - tu mam hadam vzdy, ale teraz vobec. Pozrela som na kolace a skor odpor ako chut. Ale skusila som jeden zjest a pocit stale rovnaky. Mala niektora z vas taketo nejake pocity? Tu MS co som mala neviem presne zhodnotit ci bola silna ci slaba - 2 dni aj silnejsia ale potom uz nie. Pomerne aj dost skoro skoncila na to aku mavam. Prosim vas ak mala niektora tehulka taketo stavy a bola v tom budem vdacna za popis 🙂

barborka27
3. nov 2011

@evita1233 ahojcek,my sme vo februari prisli o babetko zhruba v 8 tyzdni,v auguste som zacala brat mamavit a teraz sme cca v 9-10 tyzdni,ale samozrejme,ze po prvom neuspechu mam obavy.Sexovat sme po interupcii zacali v maji na plno a nic a v auguste,ked som zacala brat lieky,alebo koncom jula,tak sme cca po mesiaci otehotneli.Neviem,ci to je tym,alebo nahoda.

barborka27
3. nov 2011

@bambulka7 Ahojcek.Ja som cca v 10 tyzdni a zazivam presne take iste "problemiky" ako ty.Brutalnym sposobom milujem sladke,ale za posledne tyzdne som zjedla asi 5 kuskov,co inokedy som musela mat sladke kazdy den.Stale len grgam,sem tam ma napina,ale nezvracala som.Nebudem tu vsetko rozpisovat,lebo presne si moje problemy rozpisala ty,uplne do podrobna:DTakze skus si urobit testik a daj mi vediet.

evikaba
4. dec 2011

Ahojte baby...mam jednu otazocku mozem byt tehotna ,ked mam mrchu? Dostala som ju o den neskor,ale mam take divne bolesti co som nikdy pred tym nemala : najma ma stale napina asi uz 2 tyzdne, vadi mi pachy z jedal a bolia ma strasne krize nikdy pre tym som tie bolesti nemala.A 2 tyzdne som mala bolesti v bodbrusku take divne ako uhniezdovanie.Dakujem vam za odpoved

sara07
4. dec 2011

@evikaba môžeš,,urob si radšej test a uvidíš

evikaba
4. dec 2011

@sara07 urobila a ukazal sa negativny ,ale nechapem tie moje stavy :(

sara07
4. dec 2011

@evikaba no niekedy test nevyjde tak ako má . všetky tie indikácia si nepamätám ale viem napr pri ochorení štítnej že sú skreslené,,,vzhľadom k tomu že sú to už dva týždne, tak chod ku gynekologovi,. ak by si bola tehotná tak už bude aj srdiečko na sone vidieť

evikaba
4. dec 2011

@sara07 ked mi skoncia moje dni tak pojdem....nemoze ma teraz lekar osetrit nie?

sara07
4. dec 2011

@evikaba pozri krv ti môže zobrať kludne na potvrdenie, sono ti bude môcť urobit nie vaginálne ale normálne brušné...prípadne stery a tak ti môže zobrat potom,,budeš mať istotu,neviem kde robíš aby ak si tehotná to malé neohrozilo..pokial máš fajn gynekologa tak to pochopí..to tiež nie je sranda byť v takomto stave, no ked budeš vedieť že ho čakáš tak sa ti to bude lahšie znášať

eri28
9. jan 2012

@perla200 ako sa da z oci precitat tehu aj ja si chcem precitat, a ty mozno si 😉

terez24
21. jan 2012

@evikaba
@sara07 Ahojte 🙂, chcem sa vas spytat. Ms mi prisla o den skor. Silnejsia ako inokedy a hlavne velmi bolestiva - 2 dni som mala bolestive a treti den, resp. len pol dna nieco medzi krvacanim a spinenim... Cize som mala velmi kratko ms (inokedy mavam 5-6 dni). Je moznost byt tehotna a mat 2 dni taku silnejsiu ms? (test bol negativny) Vdaka za odp.

sara07
21. jan 2012

@terez24 to neviem..radšej chod k doktorovi..rozhodne

evikaba
22. jan 2012

@terez24 ja si myslim ze nie si,ked test ti ukazal negativny

kukucka26
11. feb 2012

@barborka27 ahoj ja som tiez prisla o abätko v 12TG mala som rodit teraz v aprili a snazime sa zatail nic ☹ som velmi smutna a bojim sa ze uz nebudem moct mat

kukucka26
11. feb 2012

@terez24 myslim si ze niesi

terez24
11. feb 2012

@kukucka26 nie nebola som -..

barborka27
11. feb 2012

@kukucka26 och zlaticko,to mi je velmi,velmi luto,ale musis verit,ze sa podari,len nesmies na otehotnenie mysliet,viem,povies si,ze jasne,dalsia,co dava rozumy,ale je to asi fakt o tom,my ked sme o prveho drobca prisli,tak som si kazdy mesiac robila tajne testy,tie reci,co som aj tebe napisala,mi liezli na nervy a zabila by som kazdeho,kto mi to hovoril :D ,ale ked som na babo nemyslela,zacala sa viac bavit a proste som nemyslela na otehotnenie,tak som odrazu otehotnela,no a teraz som v 24 tyzdni a teraz uz tyzden a pol lezim,lebo mam skrateny krcok na maternici,ale s tym mam problem od zaciatku,uz cca v 2 mesiaci som lezala asi mesiac a pol,21 mam kontrolu,tak uvidim,co mi dr povie,ale minule mi povedal,ze na zlepsenie to nevidi :( a ze krcok mozem mat zniceny aj potom,ze ma minuly rok cistili a krcok mi aj rezali.....drzim paste a verim,ze sa vam vsetko podari.....musiiiiiiiiii ;) ak sa smiem spytat,kolko mas rokov?

kukucka26
11. feb 2012

30 r
@barborka27 mam 30 rokov jedenho 7 rocneho a 1apol rocenho chlapca, dakujem za povzbudenie, ano viem aj ja si robim tajne testy a tajne dufam ☹ , tebe drzim prsteky ja mam teho maleho narodeneho v juli

barborka27
11. feb 2012

@kukucka26 no vidiiiiis,tak sa pekne venuj syncekom a postelovym hratkam s drahym a uvidis,urcite sa to podari ;) vies,moj drahy mi zvykol vraviet-PSYCHE,PSYCHE je najdolezitejsie(to mi vravel hlavne pocas tohto tehotenstva a hlavne v dobe,ked som mala spinenia/bola som v takych stavoch,ze by som si aj hocikde na ulici stiahla gate,aby som si skontrolovala vlozku,ci nespinim a to trvalo cca do 5 mesiaca,tieto stavy,ale nejake obavy mam stale,proste zena,ktora neprisla o babetko,to nepochopi,kontrolovala som si vlozku nonstop a som rada,ze maly je silny,lebo pekne bojujeme a uz cca mesiac sa mi ozyva🙂 /ked som bola v tom obdobi,ked sme prisli o prve babo) a vies,co?Chcela som ho za tie slova ZABIT,ALEBO MINIMALNE V NOCI ZADUSIT VANKUSOM!!!!! 🙂 Ale vies,co?Musim si to priznat,ze aj ked mi s tym liezol hrooooooooozne na nervy,mal pravdu. Neboj,fakt to pride vtey,ked to budes najmenej cakat a nebudes na to mysliet,viem,ze su to otravne slova,ale ako som ti pisala,ja som to mala presne podla tychto slov,jednoducho som sa nesustredila na otehotnenie,nemyslela som na to a ono to vtedy prislo ;)Uvidis,verim,ze sa vam to podari ;)

kukucka26
11. feb 2012

@barborka27 🙂 vdaka chapem vsetk obudem sa znazit vymazat si to a nemasliet nato tiez este stale kojim ako predtym co som bola tehu lekar mi vravel ze to preto v 12 TG nebola uz akcia ked som bola na sone strasny pocit mrtvy plod juj nechcem nato mysliet ale bude dalsie ty sa hlavne drz a vydrz to tiez teraz mas aspon istotu ze ta kopka ze je vsetko oki 🙂 🙂 🙂

barborka27
11. feb 2012

@kukucka26 hej,presne aj mne to vtedy povedali,zly,horsi,najhorsi pocit ;( ale presne ako pises,treba to vymazat,aj ked to je tazke.....idem off,pozeram filmik na jojke,ved si urcite piseme ;) dobruuuuuuu

kukucka26
11. feb 2012

dobru nocku aj tebe 🙂 🙂
@barborka27

13denca13
26. feb 2012

Ahojte pred dvoma dnami som si robila teho test... a vysla mi jedna ciarka a ta druha bola slabucka... tak neviem a na druhy den som dostala menstruaciu mozem byt tehotna?? prosim pomozte>

13denca13
26. feb 2012

Pred 2 dnami som si robila test a vysla mi jedna ciarka normalna a druha slabucka... tak som si myslela ,ze mozem byt tehotna...Ale... Vcera som dostala menzes... Mozem byt tehotna???Alebo niesom??prosim napiste.. mozno mate skusensti// ☹

linddi
27. feb 2012

@13denca13 ahoj, ja som to zažila pred mesiacom. Na 25 a 28 DC som si robila TT, čiarka bola slabučká, ale bola. Tak som si myslela, že som tehotná. Už som mala aj tehotenské príznaky 😎 a na 29 DC som dostala menzes. Keď som bola na preventívke asi o 2 týždne, Dr. mi povedal, že tehotná som mohla byť, no neudržal sa plod. ☹ Ale neviem, možno si iný prípad a fakt si tehotná, uvidíš....

13denca13
27. feb 2012

no uvidim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre