Mala niektorá menzes na začiatku tehotenstva?

dudulienka
10. aug 2006

Ahojte.hccem sa spytat setkych ktore s tym mali skusenosti alebo o tom nieco poculi ci je mozne aby mala zena menzes pocas tehotenstva.Ja som mala cely mesiac pocit ze so v tom,robila som si aj test rapi preg ale neukazal mi ani jednu ciarku.tak ze pockam a za tyzden si spravym dalsi.lenze mrcha ma predbehla a dnes som dostala. ☹ tak neviem.chcem sa spytat ci ste mali menzes normalny alebo len taky slaby ,alebo ako to u vas prebiehalo ked ste uz boli tehu a dostali ste mrchu.

cavko
22. jan 2013

ahojte chcela by som sa spitat co to moze byt ?ked pred tyznom som sy robyla teh,test a visla mi tam aj druha ciarka ale velmi slaba takmer neviditelna a nato o 1 tyzden prisla mrch. ale dost cudna prvi den iba krv farbi ruzovej asi o 1 hodinku iba hnedi vytok a dnes us krv z hnedym vytokom ale dost slaba je

lenockalc
23. jan 2013

Ahoj cavko.A bolesti máš?Ja som mala toto isté a nakoniec som mala mimomaternicové tehotenstvo,tiež mi nebolo nič ked som si robila test,druhá čiarka slabšia,išla som na gyndu,lekár sa ma pýtal či nemám bolesti,či nekrvácam alebo len nešpiním tak vtedy som to nemala,bral mi krv, HCG mi vyšlo slabšie,potom už o pár dní som mala už aj bolesti a dosť veľké,špinila som slabšie,potom silnejšie,bolo to sfarbenie ružovej,niekedy tmavej farby a nakoniec sa to potvrdilo,prišla som aj o ľavý vajcovod a to nehovorím že si ma takto lekári v nemocnici ešte 5 dní dohadzovali a stále brali krv,či HCG stúpa a či sa niečo v maternici ukáže,ale nestalo sa.Nechcem ťa strašiť,najlepšie by bolo ísť na gyndu,povedať lekárovi o čo vlastne ide a nech ťa vyšetrí,zoberie krv a nech ti urobia v prvom rade sono.Držím palce nech je všetko v poriadku

taja27
24. jan 2013

ahojte baby ja som tu tiež nová....s priatelom sa snažime o bábetko..tento mesiac sme ksušali každý druhy den pretoe mam 40 dnový cyklus....bola som aj u doktora dal i mi duphaston na upravu cklu mala som ho brat od 14-28 dna a ja truba som ho brala od 21 dna cyklu dákko som ho nepochopila..menzes mi prišiel včera o 5 dni skor.((((myslel som si že budem tehotná anič mam menzes ale nemala som ani priznaky inokedy ma boli straaaanše prsia a teraz nič ...no mala som dost....hlavu mam v smutku plačem že nemam babo okolo všetky čakauj .-(((((

seraa
24. jan 2013

@taja27

my sa tiez snazime , doktor my dal duphaston na udrzanie hladiny hormonu ktora podporuje zlte teliesko,
a predpisal mi ho na 20 do 27 den (cize tyzd, pred menst)
je zvlastne ze ti ho dal od 14 dna, pocula som ze moze zabranit ovulaci..
co ti povedal ?
mne presne vysvetlil ze preco a kedy je dobre ho dat..
ale pocula som aj ze ho davaju na upravu ms...

taja27
24. jan 2013

@seraa hm no mne len povedl že od 14 dna brat....ja mam 40 dnový cyklus tak asi preto takk neskor nemmam pravidelný .... a to som povedala že VRAJ MOZE ZABRANIT OVULACII A POVEDAL ZE JE TO SOMARINA!!! že nemám verit všetekmu čo sa píše na forach....

seraa
24. jan 2013

ok , moze byt ze to je fakt vymysel,
ked sa tak logicky nad tym zamyslim, ten hormon je dolezity aj pri aj po ovulacii nakoniec
cize by nemal skodit ...

taja27
24. jan 2013

@seraa hm no vidíš toto ja napr neviem .-))) dobre že hovoriš....lebo mi to nepovedal...no tak predsa vidíš je potrebný lebo mylsim žeby mi ho nedával len tak a dost žien potom otehotnelo...len ja neviem kedy mam ovulaciu....bola som za nim na 19 den cyklu či 20 až anič nevidel na folikulometrii.(( asi som bola už po ovu ach...že mam prist skorej skusim na 14 den napr...

seraa
24. jan 2013

@taja27

kolko dnovy cyklus mas?
mne gynekolog povedal ze nie vzdy prebehne ovulacia ze moze byt ze raz prebehne raz nie,
ak neprebehla treba sledovat dalej a zistit ci vlastne prebehne..
19 a dvadsat je asi neskoro pokial nemas 40 dnovy cyklus ak mas priemerny 28-30 tak treba ist 14,15,16

taja27
24. jan 2013

no len kto to bude sledovat ?)))jedine si merat BT ato samusi aj 3 mesiace a ja som babo chcela hned ja som entrpezlivýý človek veru.....
no ved píšem ja mam 40 dnový cyklus .-(((( a i ked teraz som dostala na 35 den cyklu menzes.....
ja som bola na 20 den a asi už bolo neskoro vidíš...hm

taja27
24. jan 2013

@seraa no len kto to bude sledovat ?)))jedine si merat BT ato samusi aj 3 mesiace a ja som babo chcela hned ja som entrpezlivýý človek veru.....
no ved píšem ja mam 40 dnový cyklus .-(((( a i ked teraz som dostala na 35 den cyklu menzes.....
ja som bola na 20 den a asi už bolo neskoro vidíš...hm

seraa
24. jan 2013

@taja27

taja ja som si dnes kupila cajik alchemylkovy, vsetci tvrdia ze to prekrvy maternicu a upravy ms,
a ovulacne testy
a mam duphaston poslednu davku , takze do boja !
este cakam kym mi skoci ms , par dni na precistenie a skusim tie ovulacne testy...
kolko skusate? a kolko mas rokov?
a netrpezliva som aj ja a cim viac sa nedari tym viac chcem uz si myslim ze je to
o tom ze to nejde preto tak cakam, potom ked mi meska ms sa zlaknem.. ze co??? zeby?
a chcem taku zmenu??
uff

taja27
24. jan 2013

@seraa no my sme sa tento mesiac snažili tak riadne...pred tým len tak cca 4 mesiace....
mam 27 rokov priatel 32.... a ty???
🙂))
našla som video Tajomstvo ja som to čitala voalkedy ale je to ozaj pravda o tom....skus si to kuk a držať sa toho a aj ja sa idme .-)))

https://www.youtube.com/watch?v=N4pnNT5KEyY
seraa
24. jan 2013

@taja27
no my uz rok a tristvrte, 4 mesiace to mas nic .. po 8,9 treba trosku sa ist skotrolovat
ja som mala teraz prave 30 a manzel mal v lete 30.
hned pozriem..
dik

taja27
24. jan 2013

@seraa ako mysliš po 8 a 9.2? sa ist dak kuk? no ja pojdme vtedy akurat .-)))aha....no ja osm mala teraz 9.1 27 .)
no musime mylset pozitovne čo povieš nato video? ja to ozaj skusim mam to vyskušane aj v iných veciach len som prepadla už zufalstvu...

seraa
24. jan 2013

@taja27

k videu : ci z nabozenskeho hladiska ci z biolog, psychol. je to pravda.
tvrdia to vsetky nabozenstva a aj psychologovia a vedci.
kto mysli pozitivne pritahuje dobre veci a dobrych ludi.
psychyka je neuveritelne silna, clovek ktory je chory ale veri a je pozitivny sa lepsie lieci to ej uz dokazane a potvrdene.
len obycajne svetlo lebo sa citime lepsie pri nom dokaze ovplivnit mysel a tak aj zdrav stav!
ci zdravie ci praca je to tak...
u nas sa hovori ze "nestastie nechodi samo po horach " nie preto ze je to podmienka ze ich chodi viac
ale preto ze ked sa daco stane a clovek je v depresii pritiahne dalsie negativne veci
stara pravda
myslela som ze po 8 a 9 mesiaci skusania a ak nic treba zacat s vysetr. niekedy chyba mala blbost...
ale do toho 8,9 je to este normalka...

sanny228
29. jan 2013

baby neviete mi poradiť ked sme snažilkovali zhruba 5-6 dní pred mrchou tak je možnosť aby sa nám to podarilo ?? 🙂 poradte prosím..má s tým niektorá skúsenosť ? 🙂

froggynka2013
29. jan 2013

@sanny228 Ahoj ja som to takto mala, tiez sme snazilkovali par dni pred menzesom a potom som mala menzes ale taky slabsi ale mala a som tehotna...Len teraz mi nevedia vyratat termin...tak to stale posuvaju hore dole.. 🙂

sanny228
29. jan 2013

@froggynka2013 dakujem za povzbudivé slová 🙂 ja očakávam mrchu dnes a zajtra no zatím nič 🙂 tak som sama zvedavá či sa to môže podariť...tento mesiac nám to inak nevychádzalo tak by to bolo fakt super náhoda keby to prišlo 🙂

froggynka2013
29. jan 2013

@sanny228 Budem drza palceky aby to dobre dopadlo!!!!! skus si potom spravit test!

sanny228
29. jan 2013

@froggynka2013 dakujem 🙂 jo skúsim ale až niekedy koncom týždňa aby som si bola istá ak do vtedy nepríde mrcha... 🙂

froggynka2013
29. jan 2013

@sanny228 KOncom tyzdna to bude fajn uvidis...Myslim na teba presne viem aky je to pocit....

77orchidea
4. feb 2013

ahojte žienky, chcela by som sa spýtať, či ste mali niektorá podobný prípad? neviem, či môžem byť tehotná, nakoľko na test je asi skoro. Dostala som menštruáciu o týždeň skôr (na 23 DC), ani bolesti nemám také ako zvyčajne, ani krvácanie nie je také ako bežne, skôr iba čistá červená krv, dnes je druhý deň a akoby už končila. Predchádzalo tomu najskôr pichanie v podbrušku od štvrtka a od piatka a od soboty hnedé špinenie (na 21 a 22 DC). Pravdepodobný termín oplodnenia bol 26.1., teda na 15 DC. Menštruáciu mávam pravidelne na 28.deň, občas + / - 1 deň. O bábo sa pokúšame už pol roka, ale zatiaľ sa nedarí.
Ďakujem za každú odpoveď

luciana789
15. feb 2013

@77orchidea no ako si dopadla?

vaapeter66
16. feb 2013

zdravim vas,diavcata...ja mam problem prazvlastny....odstavila som anti po 14.tabletke---predtym som brala 5rokov---hned po vysadeni styk,cez tie dni,ked uz bez anti,potom krvacanie ,ktore ale prislo az na piaty den po vysadeni,co ja mavam tak na treti vzdy a trvalo 3dni a konec....mame uz deticky,chceme este jedno...teraz som k.o,lebo sa citim uplne tehotne🙂)),netusim,ci sa to mohlo prihodit...ja menzes bezne tyzden...teraz tri dni a zjem asi aj chladnicku,neviem,ci to krv,acanie neprislo len preto,ze som vysadila,co myslite?

vaapeter66
16. feb 2013

@77orchidea toto iste som mala teraz ja...presne.aj cisla....🙂az na to,ze my deticky uz mame...a teraz neviem,co je...citim sa diametralne odlisne ako bezne......mozno si len namyslam ..ale ja som vysadila anti na 15den a hned na to styky🙂,potom o 5dni krv,cista,jasna,tri dni a dost......inokedy tyzden,teraz toto,som z toho vedla.......

chuchu86
27. feb 2013

ahoj baby, chcem sa s vami poradiť,

v sobotu som dostala menzes, dnes od rána je mi zle od žaludka, je mi na vracanie, som unavená, myslíte že by som mohla byť tehu aj ked menzes som mala pred pár dnami ?

katkas1
27. feb 2013

@chuchu86 ano mohla, ja som pri prvom tehu mala, bol slabsi ale normalne ked mam tak sa to vali prudom a trval normalne ako inokedy, tiez som tomu neverila ze som tehu a bola som

dejna13
7. apr 2013

Caute kocky, ja sa chcem poradit - mrcha mi meska 3 dni, dnes rano som si vsak robila test women secret a vysiel mi tam pohybujuci sa duch, chvilu bol aj dost vyrazny na spravnom mieste a potom zmizol. Uplne scifi. 🙂 Mala som tiez slaby hnedy vytok, ale mrcha stale nikde. Mali ste niektora podobnu skusenost? Samozrejme ak mi mrcha nepride, pozajtra skusim test znova, no ziadne ine vyrazne priznaky nemam, bolesti v podbrusku mensie ako pred menzesom a teraz uz ani to nie. Naopak - tebnto mesiac som si poprvykrat vobec uvedomila ovulacne bolesti. Babatku by sme sa s priatelom velmi potesili, no skusame zatial len druhy mesiac. Dakujem za nazory, ci mozem byt tehu.

patka23
1. máj 2013

ahoj baby, chcem sa spýtať, máte niektorá podobnú skúsenosť? robila som si nejaké testy keď meškala mrsica, no a boli slabulinko pozitivne, ozaj malinko.....potom prisla po nejakom meskani, ina ako inokedy, bez bolesti, kratsia, slaba, no a ked som si po skonceni robila test, stale rovnaky duch.....nieje silnejsi.....mozem byt tehu? dakujem

marsellita7
12. máj 2013

@dudulienka ahojík,ja som mala menzes normál a ked mi vynechal,doktor poznamenal začiatok 4 mesiaca a dnes má malá desať rokov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre