Mala som nechránený styk. Mohla som otehotnieť?

truhlik83
5. apr 2013

ahojky dostala som menštruaciu 24.3.2013 cyklus mavam 28 dnovy a M trva tak 6-7 dni ale dna 29.3. som mala nechraneny pohlavny styk , cca 2 roky som bola tehotnaa otehotnela som počas menštruacie myslite že by som mohla ostat aj teraz? kedy by som si mohla spraviť test a ake prve príznaky by som mala badať na sebe od vera pocitujem mierne bolesti v drieku a svrbia ma prsia ale len v dolnej časti no neviem či to nie su ovulačne bolesti ? dakujem za všetky odpovede a rady. PA PA

adamkohlusko
5. apr 2013

a toto je isto viac na mieste otazka ako VCERA SOM SPALA S FRAJEROM A DNES UZ MOZEM BYT TEHOTNA??? no to su myslim ine trubky co tu pisu... 😀 a v druhom mesiaci uz nakupuju kociky 😀

katka1981
5. apr 2013

@truhlik83, a ked chces byt tehotna, preco ti dal semeno na stehno????? Akoze ozaj uz netrep!!!! Ak chces byt tehotna, treba semeno dat do vaginy. Aspon mne sa tak podarilo otehotniet, neviem ako inym dievcatam, mozno niektorym aj stehno pomohlo.

adamkohlusko
5. apr 2013

@truhlik83 my sme boli snazilkovci 2 roky a kazali nam presne skusit cez ms. nic si z toho nerob.niektore sliepky si tu liecia komplexy,radsej by sa mohli detom venovat 🙂

teraz tym nemam na mysli vsetky co tu pisete...nikoho konkretne nemyslim 🙂

katren
5. apr 2013

@truhlik83 ale z toho, ze date spermie na stehno nikdy neotehotniete.....ci vam davali na zdravotke iny navod na deti????
lebo nam ten nas funguje super, ked budes chciet, napisem ti ho 😝 😀

katren
5. apr 2013

@gubcikova toto je ta spravna diskusia zo vcera 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-24/

katka1981
5. apr 2013

@adamkohlusko, a vy ste sa tiez snazili tak ze ti dal manzel (partner) semeno na stehno? To vam niekto poradil, ze tak sa lahsie otehotnie? Naozaj nepatrim k ludom, co utocia, kazdy ma pravo sa pytat, aj robit chyby, aj zakladat diskusie, ale mne tu nieco nesedi.

katren
5. apr 2013

@adamkohlusko ja stiham aj dlazky umyvat 😀

trasko
5. apr 2013

neukaze?a co si kupit test tak presny,co ukaze uz na 3ti den zahniezdenia?jajajaaj!ale aspon mam co citat pri cige. 😉

gubcikova
5. apr 2013

@truhlik83 ja sa čudujem ako môžeš mať ty dieťa ked nevieš že otehotnieť sa dá hocikedy a za hocijakých podmienok.dokonca aj ked sa ti spraví na rifle

katren
5. apr 2013

@trasko 😀 😀

katren
5. apr 2013

@gubcikova 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gubcikova
5. apr 2013

@katren mňa by celkom zaujímalo ako môže byť niekto cca 2roky tehotný 😀

skoricaxx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka1981
5. apr 2013

@gubcikova, si sa neucila, ze slonica nosi babo 2 roky? 😀 Ale tu to bolo asi len zle napisane.

vefi89
5. apr 2013

dva roky je nabratá krava ne? 😀 😀 😀
@truhlik83 si ty nenahováraj žiadne príznaky, nesleduj sa, ži tak ako doteraz a čakaj na krámy či dojdu. potom začni stresovať ak sa nedostavia. lebo takto si môžeš akurát dobre posunúť cyklus

truhlik83
autor
5. apr 2013

tie čo nechapete neriešte i inač ja som bola pred 2 rokmi tehotna nie 2 roky že som umy si aj hlavu na schladenie nie len dlážku, a to že prečo sa mi nevystriekal dnu tak to vás do toho nič hadam mi neudeťe dirigovať kde sa mi ma vystriekať myslela som si že tu sa da popisat ale myslela som si zle asi nemate naozaj čo robiť od nudy niektore majte sa fajn riešte seba a nie druhych ja som chcela odpovede nie kritiku

trasko
5. apr 2013

adamko nikoho nemyslis,ale zaroven vsetky,co maju zdravy usudok a vedia zratat 2+2

truhlik83
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
truhlik83
autor
5. apr 2013

@katka1981 hlavne že komentuješ

skoricaxx
5. apr 2013

@truhlik83
DAkujem za poklonu, mna tým neurazíš

katka1981
5. apr 2013

@truhlik83, tak ti poradim sexujte kazdy den a normalne so vsetkym ak planujes otehotniet. V idealnom pripade ti bude meskat MS. Lebo pises, ze planujes otehotniet. Tak sa netrap tym co bolo pred tyzdnom, ved este si ani nemala dostat, tak sa snazte dalej, ci nemozete? Lebo z toho co si pisala, nam to pripadalo ako nehoda. Aj to sa moze stat, ved by si nebola jedina.

katka1981
5. apr 2013

@truhlik83, chcela si poradit, snazim sa poradit aj tak je zle? Ved som ta nijak neurazila, to nie je moj styl.

sissy27
5. apr 2013

@truhlik83 neverím, že takúto otázku a príbeh s tampónom môže napísať dospelá žena, matka a zdravoťáčka v jednom 😀
lebo dokonca aj ja bez zdravoťáckeho vzdelania viem, že tehotenstvo mi nepotvrdia / nevyvrátia ženy na diskusnom fóre, ale len a tehotenský test alebo lekár...

katren
5. apr 2013

@truhlik83 ako prepac, ale chces otehotniet a "prečo sa mi nevystriekal dnu tak to vás do toho nič"..... tak naco to tu pises????tym, ze sa ti "vystrieka" na stehno ozaj neotehotnies.....a ked chces, otehu, tak by sa mal dnu, nie???? asi si treba vytiahnut stare zosity zo zdravotky

vefi89
5. apr 2013

@truhlik83 ako počkaj, píšeš že "bola som mimo sprchy tak som si nechtiac obtrela tamponom spermie so stehna a zasunula dnu" a potom, že "ja chcem byt tehotna len po tom čo sa to stalo je len 7 dni tak test mi nič neukaže"
mne sa to trošku navzájom vylučuje 😅

katren
5. apr 2013

@vefi89 😀 😀 nech zije piatok 😀 😀

vefi89
5. apr 2013

@katren už sa teším na letné prázdniny, aspoň sa budem mať načom rehotať 😀

billam
5. apr 2013

@truhlik83 preboha, zase??? Mala si rychlovku...pocas menstruacie...nemohla si použiť sprchu...tzn., že ste boli asi v aute, v bare, v parku...niekde vonku /brr/...a 7 ročný syn bol doma.....vybrať tampon, zasunúť tampon...dosť hnusny sex. Ak sa nechranis, plánovane otehotnieš!!!

katren
5. apr 2013

@vefi89 a aj trefny nick ma 😀

kikaba44
5. apr 2013

Mohla si, keby si. Odpovedám na čo si sa pýtala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre