Mala som slabý test a som v 6 týždni. Je to normálne?

dinduska
19. mar 2009

ahojte baby vcera som bola u doktora a povedal mi ze som v 6tt+0.test som mala do stredy negativny a od vcera slabulilinka ciarka.mate niektora takuto skusenost?dakujem za odpoved 😉 MS mi meska 8dni

lusilia
20. okt 2010

@solinkarka vydrz este do 10 dna meskania, ja som mala tiez 4 a 6 den negativny a vcera 10 den pozitivny, tak dufam, ze to bude aj nadalej tak 😉

solinkarka
20. okt 2010

@lusilia juj tak gratulujem snad aj ja sa dockam 🙂

lusilia
20. okt 2010

@solinkarka dakujem 😉 drzim aj ja palce, nech to vyjde 😉

solinkarka
20. okt 2010

@lusilia diky 🙂

dankadina
20. okt 2010

ja som mala to iste pred tymto tehu, a nakoniec to bol mikropotrat tzv. biochemické tehu, ale u teba to moze byť inak

vodnicka
20. okt 2010

@dinduska Ahoj ja som si robila tehu test v 4 tt a to mi nemeskalo len som citila ,ze sa nieco vo mne deje a test bol negytivny a le ta druha ciarka bola slabulinka a testy som si robila jeden den po sebe najprv ranny moc a potom cez den ale sono mi potvrdilo az po 5 tt tehoten.este sa vajicko len uhniezduje aje tam nizka hlad.hcg u kazdej zeny je to inac a teraz som 20 tt tak len pokoj 😉

kukujka
4. nov 2010

ja som si v praci brala krv hcg bolo 26,3 hned som si robila test a bola tam len taka tazko viditelna ciarocka a druhy den uz bola trosku tmavsia to som vtedy bola asi v 4tom tyzdni.zalezi od testu niektore zachitia hcg skor ine neskor ale zas hodnoty hcg v moci su ine ako tie v krvi

jaja902
24. okt 2016

Ahojte baby prosím poraďte mi som zúfalá podľa ms som 5+2tt ale tehotenský test mi ukazuje negatívny výsledok mám ešte pockat a spraviť si test neskôr?alebo niesom tehotná a je vtom niečo iné o bábo sa snažíme tak by som bola moc rada kebyže mi konečne vyjde pozitívny test a ozaj pred večerom má hrozné pichlo na ľavej strane ako ešte nikdy ms som mala dostať 17.10 inokedy som mala presne alebo o jeden dva dni neskôr ale viac mi nemeskali čo si otom myslíte?prosím pomôžte som stoho nestastna

karmela
24. okt 2016

@jaja902 chod k Dr pozrie ta sonom a budeš vedieť na čom si ked máš testíky stále negatívne..Možno ti trosku hapruju hormóny

sibalka21
24. okt 2016

No podla testov tehu niesi, skoc k lekarovi, nech ta pozrie, pichne vyvolavacku, zoberie krv... Inak ti nepomozeme, jedine ta mozme poslat k lekarovi a max. povzbudit 🙂

jaja902
25. okt 2016

Už mi došla ťa hnusná mrcha jasno červenej farby dnes ráno ☹ a to som sa už tešila že bude bábo musíme sa snažiť ďalej juj

karmela
25. okt 2016

@jaja902 neboj zadarí sa raz určite 😉 Veľa šťastia

jaja902
25. okt 2016

Ďakujem dúfam lebo už som nešťastná

ann12345
25. okt 2016

Ahojte, poslednú menštruáciu som mala 7 septembra, ktorá meškala 6 dní a bola krátka. Pripisovala som to stresu lebo som odcestovala do zahraničia. S mojím partnerom sme boli spolu naposledy začiatkom septembra. Mám veľa tehotenských príznakov: zväčšené prsia o číslo, puchnú mi nohy, veľa spím, chodím často na toaletu, mám veľkú chuť na jedlo, hlavne sladké a slané dokopy, mierne bolesti v podbrušku. Už som si myslela, že som tehotná ale tehotenský test, ktorý som si robila pred týždňom bol negatívny a dnes som začala krvácať a mám kŕče v podbrušku. Môžem byť tehotná?? Má niekto podobnú skúsenosť?

sibalka21
25. okt 2016

@ann12345 Kedze mas, ako pises, tehu priznaky, a vypisala si ich celkom dost, musis mat v tele HCG hormon, cize tehu testy by si mala pozitivne, aspon slabo... Kedze od poslednej MS ubehlo uz skoro 7 tyzdnov, bola by si v nejakom 11-12tt.... Uvidis aka dlha a silna bude MS... Popripade sprav test po skonceni.. Ale ako sama pises, stahovala si sa do zahranicia, cize zmena prostredia a ,,iny,, vzduch ti mohol sposobit horm. nerovnovahu, k comu by som sa asi skor priklanala... Vela stastia

ann12345
25. okt 2016

@sibalka21 Čo znamena 11-12tt?? Už predtým som bola v zahraničí a moja menštruácia bola presná. Môžu byť tie kŕče a krvácanie nebezpečné ak som tehotná?

sibalka21
25. okt 2016

@ann12345 no ze by si bola na konci 3. mesiaca, to uz je celkom nepravdepodobne ze by si spontanne potratila... Ale pokial krvacas a mas krce, tak ano, je to nebezpecne pokial by si bola tehotna.... Vacsinou je to zaciatok potratu...

ann12345
25. okt 2016

@sibalka21 Ale od vtedy to bude len druhy mesiac.

sibalka21
25. okt 2016

@ann12345 Ano ale tehotenske tyzdne sa pocitaju od poslednej MS, kedze pises ze ste spolu spali pred 7. septembrom (cize pred tou meskajucou MS) znamena to, ze poslednu normalnu MS pred stykom si mala v auguste... Realne si tehotna len nejakych 7-8tyzdnov (od posledneho styku) ale v tehu tyzdnoch si asi 10tt priblizne, cize v 3. mesiaci... Chapes? A mali ste nechraneny styk? a spali ste spolu len zaciatkom septembra? predtym ste spolu nespali? mozno si otehotnela skor, kedze par dni pred MS je aj velmi nepravdepodobne ze by si mala ovulaciu, ked pises ze mas pravidelnu MS...

ann12345
25. okt 2016

@sibalka21 Spali sme spolu celý júl aj počas mojich plodných dni. Potom mesiac prestávka a zasa opäť medzi 26 augustom až 3 septembrom. V septembri som mala plodné dni 24 septembra.

sibalka21
25. okt 2016

@ann12345 Tak v septembri je jedno kedy si mala plodne dni ak si s nikym nespala... No pokial si mala v auguste plodne dni koncom mesiaca, mozes byt tehu... Ak nie, tak tehu nemozes byt... Kazdopadne si sprav test ked ti skonci MS, ak bude negativny, tehu niesi a len ti haproval organizmus... Ak bude pozit. tak chod k lekarke...

ann12345
25. okt 2016

@sibalka21 Pomýlila som sa..myslela som august. Ok, ďakujem za radu. Určite si urobím ďalší test.

sibalka21
25. okt 2016

@ann12345 a snazite sa o babo?

ann12345
25. okt 2016

Nesnažili sme sa. Ale ja by som nenamietala ak by som bola tehotná 🙂

sibalka21
26. okt 2016

@ann12345 Ale tak pokial ste mali ochranu alebo pokial sa do teba nespravil, nemozes byt tehu....

jaja902
27. okt 2016

Ahojte baby tak som tu zas z otázkou je normálne že keď som aj začala krvácať tak slabo nie ako pri normálnej ms a to len dva dni a stačila mi na deň intimka nikdy som nemavala také slabé mám si teda spraviť ešte raz tt alebo to bola ms ale slabá a niesom vždy som mala ms 4-5 dni a nie dva

jaja902
27. okt 2016

@kukujka ahoj smiem sa spýtať dá sa zohnať aj doma tt z krvy čo určí tehotenstvo?dakujem

nivea777
27. okt 2016

@jaja902 sprav si test.. ak tam budu silne ciarky tak islo o nejake docistenie,ak si teda bola tehotna..ak budu slabe alebo len jedna tak tehotna uz asi nie si..ale najlepsie ti povie lekar.. a test z krvi doma? to by si si akoze fakt sama pichla do zily? neblazni..

nivea777
27. okt 2016

@jaja902 ako citam prispevok co si pisala vyssie,tak si nemala ani pozitivne testy..takze si pravdepodobne tehotna nebola..len ti meskala MS,to sa stava

kukujka
27. okt 2016

@jaja902 nie neda to musi byt venozna krv a musi ist do labaku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre