Mala som slabý test a som v 6 týždni. Je to normálne?

dinduska
19. mar 2009

ahojte baby vcera som bola u doktora a povedal mi ze som v 6tt+0.test som mala do stredy negativny a od vcera slabulilinka ciarka.mate niektora takuto skusenost?dakujem za odpoved 😉 MS mi meska 8dni

dinduska
autor
19. mar 2009

je tu niekto z podobnym problem alebo skusenostou? 😨

anna181
19. mar 2009

Aj slaba ciarka je ciarka 🙂 Drzim palce!!! 😉 🙂

lienka79
20. mar 2009

drzim ti palce..
Ja som absolvovala to iste, tehu pozitivny,ale stale slaba druha ciarka..U mna slo o missed abortus..zamlknuty potrat...2x ☹

ivana82
20. mar 2009

Ahoj, ja som tiez take mala a maly je uz na svete, ale cim dalej tym bola ta ciarka viditelnejsia...drzim palce 🙂

dinduska
autor
20. mar 2009

lienka a ty si bola aj u doktora a povedal ti,ze si tehu?lebo mne povedal a len ten test blbne.ty si kedy zistila ze je to missed?ja s tym nema skusenosti.ale teraz asi ano 😢 😢 😢

kackabrcka
20. mar 2009

dinduska u mna bol test - druha ciarka slaba este si urob testik po 14dnoch.. take tie najobicajnejsie sa mi osvedcili najviac.. dotiahli sme to do 33tt a este tahame dalej , drzim palceky 😉

dinduska
autor
20. mar 2009

dakujem za podporu ja mam cyklus 28dnovy a dnes som 37dc a od stredy mam slabi testik vcera slabi a dnes este slabsi ako vcera ja som z toho uplne hotova. 😢

kackabrcka
20. mar 2009

nestresuj sa dinduska a este si pockaj tyzden..

dinduska
autor
20. mar 2009

ja som uplne hotova z toho vobec neviem co mam robit.poboloeva ma podbrusko ale nekrvacam.volala som do nemocnice na rizikove doktorke a povedlami ze si mam dat Mg a ze mam mat klud chcela som ze pridem do nemocnice nech ma pozrie ale povedala,ze ked pridem tak ma tam bude musiet aspon 2-3dni nechat na pozorovanie.a to ja nemozem.to nieje mozne aby mi stale ukazoval ten test takto 😢 😢

lubkaaa
20. mar 2009

Ach Dinduska, normálne si ma nastrašila.. mám chuť si urobiť aj ja pre istotu test, ale nemám žiadny kúpený.. aj mňa bolí podbruško, ale to ma bolelo aj pri prvom tehu..

kackabrcka
20. mar 2009

baby klud, mna bolelo podbrusko tiez aj teplotu som mala zvysenu do 37.4 az dva tyzdne potom som isla doktorovi ten povedal ze budeme cakat lebo ze babinko sa musi uhniezdit.. tiez mi nebolo vsetko jedno 13dni o zv. teplote a v obavach.. ☹

diddi
21. mar 2009

dinduska,podla MS si 5+2tt,takze nie 6+0tt a pri 5+2 ti lekar podla sona len malokedy povie na 100% ze si tehu, jedine podla sliznice maternice...takze pockaj tyzden a sprav si test znova a az potom chod k lekarovi...vtedy moze s urcitostou vylucit mimomaternicove tehu...ale bude vidiet len dutinku - vak, na srdiecko si budes musiet pockat do 8tt

diddi
21. mar 2009

a bolest moze signalizovat uhniezdovanie babatka,tak bud vklude, nenamahaj sa, nech sa pekne uchyti

hrzka
21. mar 2009

ahoj baby ja sa chcem spytat ci ste mali niektore na konci 6 tyzdna uz brusko lebo my cakame dufam !!! druhe babo v novembri a mam pocit ze mam uz normalne brusko??? 🙂 😀 len neviem ci to je tuk alebo moze to byt pri 2. mimi tak koro brusko???

zuzka1.
21. mar 2009

dinduska ja som si robila test aj v 4tt aj v 5tt+2 a vysiel mi negativny, o 2 dni mi vysiel pozitivny, so slabulinkou ciarockou, ktoru keby nemam zdrave oci ani nevidim.

angi1707
21. mar 2009

dindi:podbrusko je normalne,len ta nechcem plasit,aby to nebolo mimo,ked nekrvacas a ciarka mizne,ale dufam,ze nie

lienka79
21. mar 2009

dinduska..hlavne bud kludna a pokojna...bude dobre...
JA som vedela,ze so tehu,aj pocity,aj z testu, aj lekar mi to potvrdil....Ale ja som mala tu ciarku stale slabu,nesilnela...
Prvykrat som potratila,ze som silno krvacala a druhykrat len tak potichu..proste sa babo pretsalo vyvijat..
Ale hlavne bestrsuj, bud v klude a tes sa na babtko.... 🙂

bleelka
21. mar 2009

lienka a to, ze sa babo prestalo vyvijat si zistila ako? len na zaklade uzv u lekara alebo ako to zena zisti? krvacat nemusi? zmiznu tehu priznaky?

diddi
21. mar 2009

bleelka...ked nie je srdiecko do 8tt...alebo presne tlct srdiecko....alebo neskor, ked nie su aj pohyby...vsetko cez ultrazvuk...krvacanie moze, ale aj nemusi znamenat abort-potrat...moze len prasknut nejaka cievka v maternici...ale ked je cerstva krv a je jej dost, vtedy ide o potrat...zial

lienka79
22. mar 2009

bleelka...uiplne bz pocitov....ono sa pravdepod.len oplodnilo vajicko,zacalo delit,ale prestalo sa...nikto nevie preco..Prvy potrat som mala stale take silne boleti ako pri menstruacxii,pri druhom potrate som nic encitila...len na zaklade UZV....prazdny vacok bez embrya
Ale nebojkaj....nechaj sa prekvapit .... 😀 bude to ok..drzim ti palce
Ja som krvacala aj pri tretom tehu....vzdy prve tyzdne a na[priek tpomu som do tretice donosila krasneho zdraveho chlapceka...Krvacanie nie vzdy znamena potrat..velaq zien na zavciatku krvaca....|dolezite je,aby to nebola jasna cervena krv..ale akoby spinenie po menstruacii..ja som vzdy bezala do nemocnice..
takze ti drzim palce.....nech sa drobcek drzi 😵

bleelka
22. mar 2009

lienka dakujem za palce a vysvetlenie 🙂
takze to si mala este vo velmi vcasnom tehu, ze este ani drobceka nebolo videt vo vacku? nestalo sa ti take, ze uz si mala aj srdiecko a ze prestalo bit?

lienka79
22. mar 2009

bleelka..u mna to bol 2x vzdy 6-7 tt ☹ ..kezde to bolo vcasne,nestihol dr.ani srdiecko vidiet..lebo skorsie ho este nevidno a ked som uz sla ja, nebolo nic vidiet...Takze u mmna sa nezistilo..ci tam embryo bolo,alebo sa oplod.vajko prestalo vyvijat...ani genet.testy nic nepotvrdili...skratka sa mi to nepodarilo donosit...
Tak ti drzim palceky a daj vediet,ako si dopadla..kedy ides na UZV?

bleelka
22. mar 2009

lienka tak to bud rada, lebo keby si videla srdiecko, boleo by to o to viac... my uz srdiecko mame, tak pomalinky den za dnom pokracujeme..dufam... na dalsi uzv idem az 15.4...tak verim, ze babenko bude len rast a rast a srdiecko aj nadalej pekne tlct... 😵

lienka79
22. mar 2009

no rada ako rada...bolelo to velmi...aj dnes niekedy spomeniem,ako by asi vyzerali....ale urcite menej bolestne,ako ked pride mamina o babo tesne pred porodom,alebo dokonca pocas a tesne po porode ☹
Tak ozaj drzim palceky..nech to dotiahnete do konca

katka1981
22. mar 2009

dinuduska, neboj budes v poriadku aj babatko, kazdy test moze mat inu citlivost.

sssimi
23. mar 2009

Dinduška mne vyšiel prvý test až v 8tt. Dovtedy všetky negatívne... že som tehotná som zistila až 2 dni pred dostatím ďalšej menštruácie... Neboj všetko bude OK... Teraz už som v 8 mesiaci 😉

zuzanaznr
23. mar 2009

Ja som si robila test začiatkom februára a bol negatívny. Keď mi lekár potvrdil tehotenstvo koncom februára povedal, že som už v 7 tt. Takže ja som bola tehotná už cca mesiac a test mi vyšiel aj tak negatívny. Mám problém so zvýšenou hladinou testosterónu, takže neviem či to mohlo nejak ovplyvniť výsledok, ale inak je všetko v norme. Tak asi to vplyv nemalo. Ale aj tak bol po mesiaci stále negatívny test a na sone taktiež nič nevidel. Až z krvi zistil...

lulu26
24. mar 2009

Ahojte babenky,

tak aj ja sa pridavam k Vam..mala som podobny problem, no ja som este brala antikoncepciu...ziadne priznaky, nebola som ani chora...a 9.3. mi lekar povedal, ze som v 7 tyzdni a 2 dni..uplne som bola v soku...ani nie tak z tehotenstva, ved s buducim manzelom sme uz aj tak rozmyslali, ale ze takto pocas antikoncepcie, to by ma nenapadlo...
lekar povedal, ze nie som prva a ani posledna...ja som sa len zlakla, aby babatko bolo hlavne zdrave...

mate nejake kamosky, co otehotneli pocas antikoncepcie?

misi33
24. mar 2009

lulu nepoznam osobne taky pripad,ale pocula som o tom,ze sa to stava.Urcite bude babo v poriadku.Hlavne sa nestresuj kvoli tomu.Drz sa.

solinkarka
20. okt 2010

Vcera ku veceru som si robila test a negativny :( sice mi meska len dva dni ale ved uz tam malo byt nieco vidiet ak som v tom nie? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre