Mali ste negatívny test a aj tak ste boli tehotná?

anlady
22. jan 2012

Baby stalo sa Vám niečo takéto ?Ak áno - prosím napíšte mi ako sa prečo sa Vám to stalo. Ďakujem za každú odpoveď.

balkica
25. nov 2020

Vždy keď ma niekto takúto otázku spomeniem si na moje prvé tehotenstvo, keď som bola už v tretom týždni a testy stále negatívne. Ani z krvi nezistili tehotenstvo a to mi meškalo už 10 dni 😀 Dookola som si testy robila, lebo sme ho veľmi chceli 🙂 A až po mesiaci konečne krv ukázala 😀

kpt
25. nov 2020

@niki_9 ano

niki_9
25. nov 2020

@balkica podobne som na tom ako ty 🙂

cicacicacica
18. jan 2021

@kvitku Dobrý deň, mám podobný problém ako ste mali Vy. Môžem prosím vedieť ako to vtedy dopadlo? Mam za sebou 2 mimomaternicove tehu a jeden MA, menštruáciu mavam pravidelnú každých 28 dní. Teraz mi prvý krát v živote mešká dnes už 14 dní je tomu, bola som u lekárky 3 dni dozadu, robila sono, maternica bola vraj prázdna v klasickej polohe a výške. Testy sú negatívne. Ja mam však obrovský strach ze sa to mimomaternicove zopakuje... 😪 Ďakujem

nataklaudia123
13. mar 2021

@koralinka a ked si robila test tak kolko si uz bola a stale si mala negativ

nataklaudia123
13. mar 2021

@28ivka05 a Robila si digitálny test ja som mala digy a pozitív a stale nemam mz

nataklaudia123
13. mar 2021

@balkica a aj digitálny test ste robila a stale neukazovalo

balkica
13. mar 2021

@nataklaudia123 iba tie klasicke palickove testy som robila 😀 ale ked ani krv neukazala tak som im verila 😀 A pri dcere mi test ukazal uz po dvoch dnoch meskania 😀

28ivka05
13. mar 2021

@nataklaudia123 vtedy som skúšala aj taky aj klasický.

ivanklaudi
24. mar 2021

Ahojte baby ,neviem presne či som tehotná viete mi prosím poradiť budem vám veľmi vďačná ,mám doma 5mesacneho chlapčeka a obávam sa že som tehotná .. za každé rady vopred ďakujem 🙂🙂

martusianka78
24. mar 2021

@ivanklaudi zopakovať test o 2 dní už budete vedieť istejšie ci áno alebo nie

niki_9
26. mar 2021

Ahojte babule prosím poraďte mi. Keďže som v karanténe už týždeň :(nemam možnosť ísť do obchodu ani nič viete mi povedať ci je nejaký osvedčený domáci tehotenský test? Nakoľko mi meškajú kramy a som teda veľmi zvedavá čím to je a keďže táto korona je hrozna nič sa nedá robiť

mattkapd
26. mar 2021

@niki_9 do lekárne ísť môžete

erzi23
23. aug 2021

@anlady Ako to nakoniec dopadlo? 🙂

kadod117
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veva314
3. nov 2021

Ahoj mám taký problém
Paličkovy test mi ukázal 3x že som tehotná
Urobila som digitálny test a dalo že není som tehotná
Stalo sa vám to?

simbatko
3. nov 2021

@veva314 ahoooj daj foto.....

veva314
4. nov 2021

@simbatko takto

simbatko
4. nov 2021

@veva314 ten ružový není ovulacny?Možno skoro na digitálny.....

bublinkaa122
9. nov 2021

Ahojte baby
Ja sa chcem len opýtať včera som bola na vyšetrení u doktora jemu test ukázal že som tehotná ale keď som si dnes robila doma tak mi vyšlo negatívne. Mali ste už niektorá takýto problém ?

sylwi23
2. apr 2022

No u mňa podobne ako píšu baby na začiatku pocity úplne ako v tehotenstve a to ich mám za sebou viac tak to poznám.... Vlčí hlad , zmena chutí bazálna teplota neprestajne 37,12 ... Taký ten hlien ktorý je len v tehotenstve , krčok únava ako nikdy. Test digi. som robila včera poobede a ešte k tomu som veľmi veľa pila (som zabudla)a bol negat. Ja som si robila testy vždy až keď mi to aspoň 10 dni meškalo a jasne mi to ukázalo v každom TH ale to som bola už v 6.-7 týždni. Včera som 1. krát v živote robila ešte v deň očakávanej Ms , ale mala som úplne ten pocit že to ešte neukáže. Môj názor je , že keď si raz tehotná bola a nenahováraš si to tak ti tvoja ženská intuícia napovie, že si aj keby ti sto testov ukázalo opak. Na začiatku tejto diskusie bolo toľko žien čo mi to potvrdzuje... Takže ja testom neverím tak ako píšu. Ale verím že neskôr ak je všetko normálne by ti už mal ukázať výsledok ale určite sú výnimky . Každá žena a každý test je iný...

sylwi23
2. apr 2022

A robila si si ten test skoro ráno prvý moč? Podľa mňa keď ti u neho ukázal , že si tehu a aj sa tak cítiš tak si. AK chceš kúp si testy od inej značky. Akú máš bazálnu teplotu ráno po prebudení? V ktorom týždni ti doktor povedal , že sa nachádzaš? HCG sa mení a skáče na úplnom začiatku je verím že nie každý test ho zachytí a načo sa znova testuješ zbytočne sa stresuješ.

lussy211
15. apr 2022

mne to vychadza tak že ak by k tomu malo dojsť by som teraz bola cca v 4 tt to mi asi neukaže test lebo ma prsia bolia že mam pocit že mi idu odpadnuť,spava som unavena v podbrušku mam pocit napätia zatial mi meška len 3 dni no ale tak či niekto tu je taký ako ja

sylwi23
15. apr 2022

Ja som si robila test v deň menštruacie, ale neviem to presne lebo mam nepravidelnú(lebo kojím), ale sledujem si to podla ovulacie, ktora bola isto. A vysla mi na citlivejsom obycajnom teste slabunka a na 25 citlivosti silná. Tri testy som mala poz.každý inej značky... Strašná únava som ako na lečo... Teplota bazálna 37,14 až 37,2 ... A strašná pažravosť ja jem ako tank.... Akonáhle som mala chuť na vajíčka tak som vedela , že niečo sa deje-ja vajíčka neznášam...Ale nemusí ti test ešte vychádzať ja som vždy testovala až keď mi meškali 10 dní, ale teraz som to už chcela vedieť. Podla toho čo píšeš mi to príde,že si tehu. Tie bolesti v podbrušku som mala tiež pri každom tehu také iné ako keď máš dostať mrchu a áno únava je úplne že brutálna ....

sylwi23
15. apr 2022

Daj potom vedieť ako si dopadla ak si tehu budeme mať podobné termíny ja som 5. alebo 6. týždeň...

lussy211
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lussy211
17. apr 2022

@sylwi23 NO ja som si robila ale vyšli mi negativne,mala som chvilku špinenie a u žsom myslela že sa to rozbehne a nič och.

sylwi23
17. apr 2022

Tak cakaj. Ja som mala len take slabunke hnede dva dni a bolesti v podbrusku, ale bolo to uhniezdenie stalo sa mi to aj v prvom tehu v ostatných tehu som to nemala... Co som cítala od viacero báb , že testy ti nemusia vychádzať tak skoro ja som mala pred týždňom na 10 citlivosti ducha a dnes mam úplne kolajnice, ale druhy test 25 mi ukazal uz pred tyzdnom silnú ciarku. Je to podla od zene k zene ....

vanda11
20. nov 2022

Dobrý deň ma niekto skúsenosť podstúpil insemináciu a test bol negatívny ale bola tehotná ?

sylwi23
20. nov 2022

zalezi kedy si test robila. Insemináciu nemám ale mám 5 detí a ukazoval mi slabo poz.ciarku ked mi to meskalo tak dva dni ale to bolo este dost slabe a potom silnelo..Napr. tyzden pred Ms bol cistý co bolo aj dost skoro na test. Test je najlepsie robit ked ti to meska aspon tyzden.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre