Mám výtok a občas ma pichá v podbrušku. Som tehotná?

katusinka
30. mar 2012

Dobry ja by som sa chcela opytat mam vytok biely ako pre ovulaciou alebo kramami....s partnerom sme sa uz druhy krat pokusali o babetko ale na prvy raz to nevyslo a teraz to bolo pred priblizne 7 dnami skusane znova obcas ma troska sem tam pichne v podbrusku a prsia nemam dake citlive mam si spravit test alebo cakat na kramy? na posledy som mala kramy 11.3.DAKUJEM za odpovede .

steinarka
21. aug 2015

@berny171 najskor klasicky predmenstruacny syndrom.. normalka.. a moze to byt aj tehotenstvo, ale na taketo "priznaky" je este velmi skoro, takze s tehotenstvom si to vobec nespajaj 😉

berny171
21. aug 2015

@steinarka len trochu ma to soklo pretože doteraz nikdy pred MS mi nebyvalo zle a ani pachy mi nevadili... Ale ďakujem ti... Za názor... Si zlatá 👍

steinarka
21. aug 2015

@berny171 telo sa meni, co nebolo, moze byt teraz 🙂 nic ti nezostava, len cakat

berny171
21. aug 2015

@steinarka no veru hej... Tak ešte týždeň počkám ale dúfam že mrcha nepríde ☺

steinarka
21. aug 2015

@berny171 drzim palce 😵

berny171
21. aug 2015

@steinarka ďakujem 😉

beruska87
7. jún 2016

Ahoj baby! Mám otazku pre viacnásobne mamičky. Aké boli prvé pocity po oplodnení, rovnaké al.rozdielne?? Predpokladam, že u každej je to inac, moje prve tehotenstvo bolo bohužial neuspesne (miss ab.) ale vzhladom na to, ze bolo prve, ja som tusila ze som tehotna, citila som pichanie na pravej strane plus dalsie priznaky..teraz je od potratu pol roka, medzitym bola operacia cyst na vajecnikoch a tento mesiac citim 14 dni po plodnych dnoch zase pravu stranu, 24h ma silno picha v ovlasti vajecnika a neviem co to znamena, ci tehotenstvo alebo dalsie problemy (sice po poslednej prehliadke u gynekologa som v poriadku)

andrejta
7. jún 2016

@beruska87 co tak urobit tehotensky test 😉

zanet500
8. jún 2016

Dobry vecer,potrebujem poradit momenatalne sa nachadzam egypte pred mesiacom mi odstranily mirenu. Uz skoro 2 tyzdne citim bolest prsou, hnednu mi bradavky a mam viditelne modre zilky, pocit na zvracanie,bolest hlavy a krizov,unava lenivost, slaby vytok , jemna bolest a pichanie pod bruskom.

Dnes som bola u zenskeho a videl na sone nieco malinke taku bublinku alebo ako to mam nazvat. Tak mi zobral moc a visiel slabo pozitivny povedal ze nevie naisto ze mam prist o tyzden ale mne to nesedi ja som u neho bola 3 krat za tento mesiac a nic tam take nevidel az len teras po ovulacii tak co by to bolo ine nez tehotenstvo? Spominal ze to moze byt krvna zrazenina ale ja nekrvacam Dakujem za odpovede

ellemell
9. jún 2016

@zanet500 Netuším čo to môže byť, ale hlavne nerob si predčasné závery a nestresuj sa. Najlepšie je počkať čo lekár povie na budúcej prehliadke..

zanet500
9. jún 2016

@ellemell no len mne to vrta hlavou tu su doktori hrozny. Domov letim v sobotu.povedal ze to moze byt krv ale Ja nekrvacam

sibalka21
10. jún 2016

@zanet500 nemusis krvacat pokial mas krvnu zrazeninu

beruska87
14. jún 2016

@andrejta v čase písania prispevku bolo skoro na tehotensky test, ku tomu všetkému sa pridala nevoľnosť, závraty a meškanie ms, nakoniec som urobila 2 testy a po tom druhom mrcha prišla, takže sklamanie veľkeee :(

ellemell
3. júl 2016

@zanet500 ako si pochodila?

zanet500
3. júl 2016

@ellemell neudrzalo sa to vyplavilo sa to z menstruaciou hcg mi nestupalo

ellemell
11. júl 2016

@zanet500 mmm tak to mi je ľúto. 😢 Bude dobre. Musíš veriť!

citta
14. júl 2016

Ahojte baby. Poradte mi... ms mi meska 4 dni. Prsia ma bolia len z boku skoro ako spod paží. Mam taky biely alebo aj prihladny hlien. Vzdy mam pocit, ze uz prisla ms, ale vzdy len tento hlien. Mam stale pocit,ze musim ist na wc. V podbrusku mam take divne pocity, ale nwm ci to nebude aj z toho ze mam stale nafuknute brucho. A teraz sa mi stalo ze som sa rano zobudila totalne nahnevana.... a musela som zavriet okno lebo ma neskutocne vytocilo ako som pocula ze prsi... a to som rada zaspavala pri takomto pocasi. Dakujem za odpovede

sardinka335
14. júl 2016

@citta šúcham, šúcham moju čarovnu krištálovú gulu....a tá mi radí - nech si kúpi tehotenský test a ociká ho.... 😀 😀

P.S. Tvoje pocity su uplne irelevantne, nepišeš nič o svojom cykle, či a kedy bol pohlavny styk to ze si sa zobudila ráno nahnvena??? Zmena počasia...iste to nie je priznak tehotenstva. 😉

sibalka21
14. júl 2016

@citta suhlasim so sardinkou :D to ze si sa zobudila nahnevana nieje priznak tehotenstva... moze to byt hocico, cize by som sa nespoliehala na to ze su to priznaky tehu... hovoris ze si nafuknuta, to moze sposobit bolest v podbrusku, tak isto vytok mozes mat z mykozy, alebo proste len tak... telo neni stroj, nefunguje stale rovnako.... cize meska ti ms, kup si test... ked bude negativny chod k lekarovi, ked bude pozitivny, chod k lekarovi... cize : chod k lekarovi :D

citta
14. júl 2016

Clovek sa chce len informovat... o take odfajcenie nedtojim... ubohe

sardinka335
14. júl 2016

@citta sak ale čo ti na to povedat chapeš...proste najistejší je test. Co my vieme aky mas cyklus, či pravidelny, alebo nepravidelny, alebo či ta neobchadza nejaka choroba, alebo či si nebola chora, neuzivala nejake lieky alebo neuzivaš. To su informácie, ktore dajme tomu mozu niečo naznačiť a nie to ze ty si sa zobudila ako sa vravi s ,,rukou v šerbli,, rozumej zlou naladou lebo prší..... Tu chcu zeny odpovede ,,z vody,,.

merrymajs
7. okt 2016

Ahojte babule, chcem sa opýtať, tabletky neberiem uz vyse 4 týždňov a s priateľom by sme chceli bábo, snažíme sa... posledné dni mam priesvitný výtok, sem tam ma pichne v podbrušku. Neviete čoby to mohlo byť? Test som si robila a nič. Mrchu som mala pred 4 týždňami dokonca dva krát za týždeň.

sunny8
7. okt 2016
lucka8787
8. okt 2016

@citta no dobre a kedy mas dostat?

lucka8787
8. okt 2016

@merrymajs nuz nepises ci mavas pravidelne ms, ktory den cyklu si..
Ano mala si pred 4 tyzdnami len musis byt konkretnejsia...

sibalka21
8. okt 2016

@merrymajs kedze si vysadila hak len pred mesiacom, kludne to moze byt aj z toho, moze sa stat ze ri bude aj meskat, takze by som sa nespoliehala na to ze si tehu ale na to ze ti bude haprovat cyklus z vysadenia hormonov, pravdepodobne

kika556677
26. aug 2020

Ahojte mam 6 den po ovulke... boli ma brucho krize a mam biely husty vytok ktory nezapacha ani nesvrbi co to moze znamenat? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre