Máte skúsenosti s tabletkou Esccapelle?

danielka1989
15. sep 2012

Mozem byt tehotna ked som uzila tabletku cca hodinu ponechranenom styku ( praskol nam kondom)..a mam 17-18 den cyklu? A dojcim? Ake je riziko? Mam ist pre istotu aj k lekarovi?poradte prosimm...dakujem

danielka1989
autor
27. sep 2012

@stanuska3105 moja robila som si ho dnes rano po 13-dni a vysiel negativny( zatial ani naznak druhej ciarky)myslis ze este mozem byt tehotna? A ms- staale nikde :'( meska dva dni..

sorciera24
27. sep 2012

@danielka1989 pre pana, ved citaj, ze cyklus po tabletke moze byt rozbity, moze ti meskat aj 3 tyzdne...ak ti test vysiel negativne.....tak co riesis?....

stanuska3105
27. sep 2012

Presne.Neni si tehotna.Kasli uz na testy.

danielka1989
autor
27. sep 2012

@sorciera24
@stanuska3105 baby dakujem vam za podporu uz od zaciatku!! Ste zlate...Ms prisla a ozaj taka "vymodlena"!!!

stanuska3105
27. sep 2012

@danielka1989 No vidis uz ti spadol aj kamen zo srdiecka,pravda.

danielka1989
autor
28. okt 2012

@stanuska3105 ahoj stanka...nechcem otravovat ..ale potrebujem radu ☹.neviem ci si pamatas moj pripad..15.9 .sme mali nechraneny styk..cca hodinu po som uzila tu "slavnu" tabletku po...menstruaciu som dostala 27.9. S omeskanim dvoch dni a taku dost silnu...test som si robila aj pred ms aj potom po ale okolo 10.10.. a teraz som mala dostat dalsiu ms 25.10 a nejak mi meska,stale som ju nedostala...myslis ze meskanie moze byt sposobene tym ze som tehotna aj ked som ms po tabletke dostala? Musim vsak priznat ze som nachladnuta a mam chripku...mozes mi napisat tvoj nazor? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre