MD Guna injekcie - skúsenosti

reni111
8. júl 2016

Ahojte, chcem sa opýtat či si niektorá dala aplikovať MD Guna injekcie - krížová oblasť, pomohli? je to bolestivé? Neurológ sa mi k tomu nejako nevyjadril, chirurg ich však doporučil aj s tým že on ich aplikuje...neviem sa rozhodnút ci ano ci nie..ako sa to pichá, hlboko?
V okolí poznam ludí, ktorí si to dali aplikovat - ale bud koleno alebo rameno, ale na krížovú oblast sa nemám koho opýtat...

kvietok1984
27. aug 2017

@reni111 dobrý deň, mojej mamine pomohli, mala bolesti krízov a vyrastky na chrbtici, zajtra ich idem aj ja dostávať do krízov, potom napisem či mi pomohli, mám vysunutu platničku

usacik
27. aug 2017

Mne pichal kvôli krčnej chrbtici do hlavy (na rozmedzie hlavy a krku) a potom aj do ruky kvôli karpalnemu tunelu. pomohli..

petra7712
9. máj 2018

@kvietok1984 dobry den chcela by som sa spytat ake mate skusenosti vy a Vasa mamina s Guna injekciami. Ci pomohlo? Ci je to bolestive? Kolko ste ich museli dostat a na ako dlho pomohlo. Dakujem krasne za info

marienocka173
27. aug 2018

Aj mňa by to zaujímalo, mám bolestivý členok a zvažujem, že sa na to dám. Chcem sa spýtať, či ich môže aplikovať len ortopéd, alebo aj obvodný lekár?

lolita60
10. nov 2018

Ja som mala úraz,podarilo sa mi spadnúť tak nešťastne, že okrem vyvŕtnutého členka boli natrhnuté aj šľachy, veľmi som tomu neverila, ale po tretej injekcii to bolo oveľa lepšie, určite si dám napichať ešte aspoň dve, aj keď je to ozaj nepríjemné, mne aplikovala obvodná lekárka a silno zvažujem ešte krčnú chrbticu

marienocka173
10. nov 2018

Vďaka za odpoveď. Ja som v auguste stihla jednu a od začiatku šk. roka sa neviem dostať k ortopedke. Po tej jednej som nemala ani krátke zlepšenie, ale viem, že to sa musí vybrať viacej. Momentálne ani neviem, čo a ako ďalej s tým... :(

lolita60
13. nov 2018

@marienocka173
U mňa zlepšenie nastalo po tretej, ale vravím zlepšenie, ku dobrému to má zatiaľ ďaleko, pretože som začala chodiť do práce a je niečo iné chodiť po byte alebo ísť niekde, sedieť a podávať výkony 8 hodín a potom späť. Včera som bola v práci prvý krát - no bol to šok, ale dnes je to povedzme lepšie, zajtra idem na piatu, uvidíme opýtaj sa o mesiac 🙂, pekný zvyšok dňa. Ešte poznámočka, kúpila som si kolagén v lekárni na 30 dni (v sáčkoch, FLEXIN3 - kuk, či ťa to neosloví, skúsenosti nemám, uvidím- nepríjemná chuť 🙂,už skúšam všetko 🙂 )

marienocka173
21. nov 2018

Mnohí odporúčajú aj potravinársku želatínu živočíšneho pôvodu, to by mohlo byť chutnejšie 😉. Manžel často varí želatínu so sezónnym ovocím, ale určite aj v zime s kompótovým by sa dala pripraviť.

sona463
21. máj 2022

aj mňa to zaujíma, či tie injekcie pomáhajú na driekovú časť chrbtice.

kvietok1984
22. máj 2022

@sona463 ano mozem odporucit na zaklade vlastnej skusenosti,mala som velke bolesti v drieku s vyzarovanim do lavej nohy,po 5 injekcii ulava neskutocna,treba ale aj cvicit

ribannnka2
16. mar 2024

@kvietok1984 prosim kde si davala alplikovat ijekcie u akeho lekara.