Menštruácia mi trvala iba jeden deň

nykushka
5. nov 2012

prosim was, pred tromi dnami som ocakawala menstruaciu, ale mala som len take spinenie (wyzeralo to ako keby mi zacinali kramy) no wsak trwalo to iba 1 den ...newjem ci mam utekat k doktorowi abo pockat este....(bolo to w termine asi cca 3 dni pred obwyklym datumom menstruacie)... 😒
dakujem za rady...

oliverinko
5. nov 2012

@nykushka Tak presne toto som mala ja a bola som tehotna ,trvalo to len jeden den .

kristiii
5. nov 2012

nykushka ahoj akurát som toď riešila niečo podobné. V očakávanú dobu som dostala "špinenie" na jeden deň a potom...nič. až za nejakých 5 dní sa mi rozbehla normálna menštruácia. tiež som troška zastresovala ale tak v pohode..

janina9410
5. nov 2012

aj ja som to mala a bola som tehotna 🙂

cerez
5. nov 2012

Ešte počkaj a potom si urob test.

nykushka
autor
5. nov 2012

nooo tak pockam, nebudem utekat ku doktorowi a ked do tyzdna nic asi tam zbehnem pozriet...dakujem wam🙂

ivka1985
5. nov 2012

ja som tak mala rok po vysadeni antikoncepcie. upravilo sa mi to az po porode.

nalla
5. nov 2012

podľa mňa kľudne to môže byť tehotenstvo

cerez
5. nov 2012

Ak si želáš ďalší prírastok, tak držím palčeky! 🙂

nykushka
autor
6. nov 2012

Dakujem wam, robila som si test wysiel negatiwny tak uwidime ako dalej....

nibiru
6. nov 2012

@nykushka test opakuj cca po 3 dnoch od špinenia až vtedy je hcg dostatocne vysoke pravdepodobne to bolo implantačne špinenie,krvacanie umna to trvalo cca 10min. čista krv mala pri uhniezdeni narazilaasi na na cievku. po 3 dnoch som mala slabulinku 2/ umna bolo krvacanie 24dc no a na 29dc krasne //.

oliverinko
7. nov 2012

@nykushka Mne vyšiel trikrat negativny lebo som si ho robyla skoro až na štvrty krat my test ukazal že som tehotna ,aj to bola druha čiarka slaba

nykushka
autor
8. nov 2012

Noo tak dnes som dostala kramy, tak tehu asi njesom..uwidime objednam sa k doktorowi co mi na to powje...ale dakujem wam wsetkym 🙂) pekny wecer prajem

ivi_kiwi
8. nov 2012

@nykushka mojko drzime palceky budes neboj

carmen23
14. nov 2012

Ahojte baby. Mala by som taku otazocku, mali ste akej intenzity to krvacanie? Ja som mala najprv hnede spinenie, na druhy den vecer slabe krvacanie a na ten dalsi uz cistu krv, ale bez zrazenin, len ako ked sa clovek poreze. Na vlozke som nemala vela (cely den 1volzka), az ked som isla na zachod, vtedy zo mna vzdy vytiekla. Dnes je to uz ovela slabsie ako vcera. Mam vsetky priznaky tehu, je mi na vracanie, naliate prsia, unava. Co myslite? To krvacanie je este v poho a moze sa stat ze som tehu? Lebo vsade sa pise iba o spineni a nie o krvacani. Dakujem za vase odpovede 🙂

nefertitka
25. nov 2012

ja som krvacala, myslela som, ze uz mi dosli kramy, ale na druhy den to prestalo, a prsia boleli dalej...vzdy ked dostanem menzes, tak prsia prestanu boliet...a bola som tehu...
krv bola cira, ziadne hnede vytoky...proste krv

l4dy_muc1k
14. sep 2014

Cavte baby chcela by som sa spytat ci tu nema niekto skusenost s tym ze ja som zacala brat antikoncepciu v prvy den kramov ale kramy mi trvali len jeden jen. Co teraz mam tabletky dalej brat aj ked nemam kramy? Co ak sa mi spustia po niejakych dnoch ?

siminka7787
18. sep 2014

Presne tuto situaciu riesim ja, mala som jeden den spinenie este pred terminom menstruacie a teraz je to presne tyzden co mi meskaju, lenze ja som si uz urobila (vcera naposledy ) 3testy a vsetky vysli , ze som neni tehotna, tak neviem teraz co sa to deje so mnou, pockam este par dni a pojdem aj ja ku gynekologicke

adelie538
22. okt 2014

Ahojte prosím vás, styk som mala minulú stredu a dnes som mala slabé krvácanie, menzes som dostať nemala, môže ísť o uhniezďovanie?? Cítim aj bolesti v podbrušku, viem, že menzes to nie je ...

sisi771
25. feb 2015

Ahojte dievčata.. Chcem sa vas spýtať.. V nedelu som ako keby mala dostať krámy .. Mala som len take slabšie špinenie.Na dalši den nič.. A tak zas na treti som mala take slabšie kramy a potom zas nič ..Len take uplne slabe špinenie .. čo mam robiť ? neviete čim to je ?

zamilion
25. feb 2015

@sisi771 u mňa sa z toho v januári vykľulo tehotenstvo 🙂

sisi771
25. feb 2015

@zamilion .. Uf ale aj som snikym nic nemala . A to iste sa mi stalo .. čo slečna tu pisala ze cely den nič nič az ked si sadla na wc az vtedy to z nej vytieklo ..

zuzannaaa
5. mar 2015

Ja mavam ms 5dni a krvacanie normalne 1-2den silne a potom pomali menej .
Od kedy sa smazime z manzelom o babetko ms sa mi cela zmenila
Ms dostavam kazdy mesiac na iny den26-28-31. a krvacanie minuli mesiac 1den slabe take ruzove2den silne 3 den nic 4den hnede len malo a5den uz ako keby nic
Dnes som dostala a cely den zas slabe ruzove skoro nic..... Som zvedava zajtra ....

Neviete preco je to teraz tak?

kiarasanches
2. jún 2015

Ahojte, Chcela by som sa spitat čo je to ked menžes som mala jeden den a an druhy den Len taky slaby , a potom to skoncilo prvy den menzesu som mala silne bolesti podbrusku po skonceni menzesu som mala hnede spinenie paru dni neviem co to moze byt vie mi niekto poradit prosim od vtedy mam len v podbrusku bolesti

tatiana305
3. jún 2015

Ahoj baby, chcem sa spytat čo si o tom myslite. S priatelom sa snazime o druhe babo ale zatial len druhý mesiac. V septembri minuleho roka som si nechala vybrat mirenu, odvtedy neberiem ziadnu antikoncepciu a cyklus mam tak od 28-32 dni a menzes vzdy tak 3-4 dni. Tento mesiac som mala dostat menzes 18 .5..., ten som dostala vsak az 23.5 a to trval len jeden jediný deň aj to veľmi slabý. Značne zväčšenie prsia a nafuknute brucho ako mávam pred menzesom mi však zostali do dnesneho dna. Presistotu som si robila test 2x cca 28.5 a vyšiel s jednou ciarockou. tak teda neviem co si mam o tom myslieť, či sú to len poplašene hormony alebo sa dačo deje... dakujem za odpovede

19lilly6
23. nov 2015

Ahojte dievčatá chcem sa opýtať na váš názor ... v sobotu som dostala menštruáciu teda aspoň si myslím že to bolo to ... ale boli to len tri štyri kvapky a od vtedy nič a nemala som žiadne bolesti čo je u mňa čudné keďže bolesti mávam vždy v prvý deň ... robila som si test prvý vyšiel pozitívny s tým že jedna čiarka bola o niečo svetlejšia ako druhá ale viditeľná bola veľmi dobre ... dnes ráno som si urobila úplne iný test a bol negatívny ... tak neviem ... dokonca ma včera boleli kríže a podbruško ... už neviem čo si mám myslieť ... trošku ma chytá panika

beatrice1607
23. nov 2015

@19lilly6 preco panika? Aj slaba ciarka je ciarka. 🙂

19lilly6
23. nov 2015

neviem veľmi by som si to bábo želala ale bojím sa dúfať 🙂 budem zase sklamaná 🙂

beatrice1607
23. nov 2015

@19lilly6 Na zaciatku tehu mi vychadzali vsetky negativne. Az po tyzdni meskania MS mi vysiel prvy pozitivny. Testy su rozne citlive. A kedy si si robila testy?

19lilly6
23. nov 2015

@beatrice1607 ten prvý včera poobede boli tam jasné dva pásiky i keď jeden bol menej viditeľný ako druhý ale dosť zreteľne ....a ten druhý dnes ráno keďže viem že raňajší moč je najlepší ... a ten bol negatívny 🙂

beatrice1607
23. nov 2015

@19lilly6 fu, skus urobit este iny test. Lebo ten ranny ti asi "zblbol".. :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre