Menštruácia v tehotenstve

1angelika
14. mar 2014

ahojte mamičky a budúce mamičky. Mali ste niektorá menštruáciu tesne po otehotnení? Mám pozitívny test aj pozorujem nejaké príznaky ale menzes som dostala....

wera_ga
14. mar 2014

ahoj, ak by si aj dostala menzes tak len taký ako keď ti už končí... ja som od otehotnenia až do pôrodu žiaden nemala a bolo to super 🙂 držím palce..

siska53
14. mar 2014

@1angelika no ja som,asi mala pri malom,len,som,vobec netusila,ze by som,mohla byt tehotna. Menzes bol uplne,iny,slabsi,nebolestivy,som,si vravela,ze leby vzdy taky bol. Len ja som mala rozhadzany cyklus vselicim a davali sme si pozor a predsa sa tak,stalo,no muselo to byt tesne pred ms ked som otehotnela,si myslim.
takze pokojne aj u teba to tak mohlo byt.
a vraj mnohe maju ms napriek,tehotenstvu aj dlhsie.

1angelika
autor
14. mar 2014

ja som mala normálny ako vždy..preto ma ten pozitívny test veľmi zarazil..

zabiatko25
15. mar 2014

@1angelika ja som mala pri dcerke len spinenie, a teraz v druhom tehu uplne normalnu ms aj s tymi kuskami sliznice ci co to je...ani vo sne by ma nenapadlo, ze som tehotna..len ms presla a ostali naliate prsia plus este nejake priznaky, tak som testovala a boli //....cize tehotna byt urcite mozes...

ajjka87
15. mar 2014

@1angelika môžeš kludne, moja kamoska mala do 4 mesiaca. Mala si vidit ten šok, ani vo sne by ju nenapadlo, ze je tehotna 😀

dada87
15. mar 2014

JASNE ZE MOZES MOJA SKUSENOST DO 4 MESIACA SOM MALA POTOM SOM ZISTILA ZE SOM

hanelka1
15. mar 2014

ano,mozes byt tehotna,testni po skonceni menzes a hned budes naistom.a potom sup k Mudr.🙂

anulqua
15. mar 2014

Ahojte, mám podobný problém, o mimi sa snazime +- 8 mesiacov, a aj ked pred touto ms som mala pocit ako keby som bola tehu tak ms nakoniec prisla, 9.3. večer som dostala na 34DC špinenie, potom 10-11.3. som mala normalnu ms a 12-13.3. ako keby uz len dočistovanie ... no napriek tomu mi byva zle, divne od zaludka, hlava sa mi sem tam zatoci .. a tak som si 13.3. večer robila test, na fotkach je ten na ľavo no a dnes ráno som si spravila ďalší, nevšimla som si však ze testy niesu 10tkove ale 25tkove. Napriek tomu sa mi zdá že "duch" silneje a aj ked ho dám do negatívu tak je tam, ak by to bola len ryha kde by mala byť čiarka tak sa mi v negatíve nesfarbí ... no neviem, myslíte že je šanca?

majka_3
15. mar 2014

@anulqua nooo ak je ten prvy neskorsi test tak tmavne 😉 skuus 10kovy 😉 drzim palce a daj vediet 😉

lucka654
15. mar 2014

ja som po otehotnení tiež mala menzes a riadne silný, ale len raz.potom už nie.

1angelika
autor
15. mar 2014

žienky ďakujem za odpovede, tak som aj ja pravdepodobne v tom 🙂 ale somv totálnom šoku, musím sa z toho spamätať🙂

1angelika
autor
15. mar 2014

@dada87 fíha a ako ti to lekári odôvodnili? ako je to vôbec možné?

karmela
15. mar 2014

@anulqua súhlasím s @majka_3 a silno ti držím palceky až do samého konca nech máte babetko zdravé a tešíte sa z neho 🙂

anulqua
15. mar 2014

@karmela ďakujem moja 🙂 už by po tom snažení aj bolo na čase 🙂 len nech je to pravda 🙂 aj vám ďakujem dievčatá 🙂 ešte spravím test v pondelok a ak bude silenjší tak pôjdem za gyn 🙂

dada87
16. mar 2014

@1angelika AHOJ NIC MI NEPOVEDALA LEKARKA LEN MI NA 4 MESIAC NEPRISIEL SPRAVILA SOM TEST A BOLO TO TAM JE TO MOZNE TELO VELA BAB MA MENZES ANI NEVEDIA ZE SU TEHOTNE ............NEVIEM JAK ALE DEJE SA TO

evuliceeek
16. mar 2014

@1angelika ja som mala menštruáciu do 3 mesiaca na chlp presne, keď mi meškala týždeň, spravila som si zo srandy test a bol pozitívny, šla som za lekárkou a ona, že " noooo mamička, ste v 16.tom týždni , blahoželám!" 🙂

1angelika
autor
16. mar 2014

@evuliceeek
@dada87

takže je to predsa len možné..no mala by som ísť asi k dr..

dada87
16. mar 2014

@1angelika ked sa zle citis nespoliehaj na menstr...zajdi tam budes istejsia a pokial sa snazite o baby nieje to vylucene

evuliceeek
16. mar 2014

@1angelika určite choď 🙂 spraví ti sono a bude to na istotu

aneta_knezovicova
19. mar 2014

ja som bola tiez tehotna a mala som normalnu mrchu

moni244
19. mar 2014

moja švagriná mala ms 6 mesiacov a až potom zistila že je tehotna

johanna
19. mar 2014

Baby ale tá menštruácia musí byť slabšia ako normálne, nie?

dada87
19. mar 2014

@johanna nemusi ja som ziadne zmeny nezastrehla 3 mesiace

senta_sofia
19. mar 2014

@dada87 ani prsia sa ti nenaliali? A odchadzala ti pri menstruacii aj sliznica?

dada87
19. mar 2014

@senta_sofia nie nenaliali az na 3 krat ma strasne boleli a to ze bude mrcha som si myslela a bum neprisla 10 dni tak som uz spozornela spravila test a bolo to ja. aj kusky isli niekedy mavam aj take silne mas podozrenie ze si?

senta_sofia
19. mar 2014

@dada87 mala som teraz taku divnu menstruaciu, ale neviem, v januari som potratila, zacala som odstavovat maleho, tak mozno je to telo len zblaznene. Ale nenahnevala by som sa, keby som🙂

dada87
19. mar 2014

to mi je luto takzr druhe dieta tak vela stastia.aj ja by som sa nenahnevala keby sa druhe zadari

erijan
4. apr 2014

Ahojte zienky, chcela by som sa opytat, ci ma niektora skusenost so slabym krvacanim tyzden pred ocakavanou MS. Zacali sme sa snazit o babatko, ovulaciu som mala pravdepodobne na 12-13 DC a na 20 DC som zacala slabo spinit, slaba krv, len pri utreti na zachode,alebo mala kvpaka na slipovej vlozke...trva to 3.den...mam tyzden do ocakavej MS a nemam pri tom ziadne bolesti ako zvyknem mat pri MS... co by to mohlo byt ? dakujem za odpovede 😉

jk77
4. apr 2014

@erijan taketo moze byt uhniezdovanie plodu.. Niekto spinenie ma,iny nie.. Ja som mala take,ako opisujes.. 😉

erijan
5. apr 2014

@jk77 ahoj 🙂 dakujem za odpoved... ty si taketo mala? a mozem sa opytat ake to bolo ? ci len spinenie hnede alebo salba krv ako pri slabej MS ? a kolko dni asi ? ja uz to mam 4.den ☹ a nemam ziadne bolesti v podbrusku ako pri klasickej MS...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre