Menzes mi mešká, test je negatívny. Mám ísť na sono?

lubikan
29. jan 2013

dievcence,strasne panikarim...naposledy som mala menzes na Vianoce.... po nom som sexovala az po 9-tom januari....menzes mi meska,test negativny...bude zbytocne este ist na gyndu,aby urobila sono?

https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/neobvykle-spinenie-namiesto-menzesu/

zuzulica
29. jan 2013

Skúšaj neskôr spraviť test znova, tiež som sa nevedela dočkať mne ten ocikávací ukázal negat a za pár dní ten namáčací ducha, až potom som išla na gyndu, aj tak ešte nebolo vidieť, ale podľa krčku a polohy maternice povedala, že asi sme tehu a musela som prísť neskôr. Aj kámoška má lepšie skúsenosti s tým namáčacím.

seraa
29. jan 2013

@lubikan

to moze byt kludne len meskanie... pockaj este 5 dni a skus dalsi test

yvetta
29. jan 2013

lubikan - ja som na tom podobne ako ty, ale este som si nerobila test 🙂 nechcem sa stresovat tak skus aj ty este pockat ..ja si planujem urobit test v piatok 😀 ak nedojde...

spynkaa
30. jan 2013

Ahoj, ešte počkaj dva dni a urob si znova test, najlepšie ráno. Aj moj prvý bol negatívny, za dva dni boli už oba pozitívne 🙂 Odporúčam vyskúšat test inej značky...

dadkaabarino
30. jan 2013

Ahojte naposledy som mala ms 25.12.2012 dnes som si robila tehu test pepino a ukazal mi neg.lenze ja nemam ani pocit ze by som mala ms dostat 🙂 som z toho zmetena 😒 myslite ze je este skoro na test?

janaplt
1. feb 2013

@dadkaabarino myslim ze na test skoro nie je, uz je to vyse mesiaca co si mala naposledy MS, ale neviem aky cyklus mavas, tak skusaj testovat a uvidis 😀 alebo chod k doktorovi 🙂

livocka21
1. feb 2013

nepanikarit...pockaj tyzden a urob si test este raz....drzim palce

lukasko12
25. júl 2021

Baby mne uz meska 2mesiace este som si test nerobila stresu mam habadej mam postihnuteho syna a este 9mesacne babetko hrozne sa bojim aby som nemala nejaku chorobu vajecnikou,maternice hrozne mam strach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre