Mešká mi menštruácia a mám nízke HCG. Som tehotná?

flamenga
14. júl 2009

Chcem sa opýtať, či máte niektorá s niečím takýmto skúsenosť.
Som cca 33DC, tehotenské testy stále slabo pozitívne, čiarky silnejú len veľmi slabo (mám ich v albume). Mám pichavé bolesti raz na ľavej, raz na pravej strane a bolesti v oblasti maternice ako pred krámami. Celý týždeň, čo mi meškajú krámy špiním... raz na hnedo, niekedy krvavo... ale zatiaľ sa krámy nespustili a zrejme sa ani nechystajú.... 🙄 Na vyšetrení u lekára: HCG včera 30,96, na ultrazvuku samozrejme nič nevidela. Maternica vraj normálnej veľkosti, výstelka zodpovedá skôr druhej fáze menštruačného cyklu.

Zažila ste niektorá niečo podobné? Dosť sa desím mimomaternicového tehotenstva. Mám prísť vo štvrtok na kontrolný odber krvi, či HCG stúpa alebo klesá..... No do štvrtku ma porazí a lekárka mala taký úžasný prístup, že mi nepovedala nič... žiadne alternatívy a možnosti, že čo všetko sa vlastne môže diať....

Podľa posledných krámov by som mala byť cca 5tt.

vďaka 😔

lyndus
10. sep 2009

a testy ukazuju HCG v moci, nie krvy, aspon tie z lekarne 😅

ivanka612
10. sep 2009

No ved v pondelok tak idem tak som zvedava co mi povie,toto by bola ta najkrajsia sprava,po takom cakani o ale ved uvidime,uz mi z tych testov fakt sibe a mam pocit,ze tento tyzden sa strasne vlecie,kolko sa po krvnzch testoch caka na vysledok???

lyndus
10. sep 2009

ivanka to zalezi od labaku, niekedy to doki vie do 2 hodin, niekedy cakas do poobedia do tretej a niekedy aj niekolko dni... opytaj sa sestricky, ako rychlo zvyknu mat vysledky, pripadne sa opytaj, do ktoreho labaku beru ich krv na testy a zavolaj rovno tam niekedy poobede, ak to k dokimu bude trvat dlho... verim, ze to je strasne dlho, ale podla mna pri tolkych pozitivnych testoch to ine ako tehu byt nemoze 😉 daj do albumu ftky testov aj s datumom, nech vieme, kedy si testovala 🙂

ivanka612
10. sep 2009

No musim to pofotit a potom to sem supnem,poctivo si ich zatial schovavam,lebo ak by to bolo naozaj tak by to bol pre priatela ten naj darcek k 30-tke a mojej maminke by to zasa vratilo chut do zivota,no len vazne nechcem predbiehat,kamoska sa mi povedala,ze ked pride aj ona si jeden urobi aby sme si boli iste,ze su tie testy ok...

lyndus
10. sep 2009

oki, potom sa kuknem na tie tvoje fotocky 😀 drzim palceky 😉

ivanka612
11. sep 2009

ahoj no tak dnes som si zasa urobila a zasa palicky ale uz troska viditelne,cez vikend to dufam odfotim,lebo priatel je na sluzobke a ma fotak so sebou.Aj BT sa stale drzi na 37C,len tak som bola na stranke kde sa vypocitava termin porodu a to uz bolo uplne dost lebo ák by som teda bola tehu tak termin by bol na narodky mojej maminky....to uz by bolo uplne neskutocne 😀

ivanka612
11. sep 2009

Ahoj lyndus tak som zabudla,ze aj v mobile je fotak a kablik som nasla tak uz su fotky v albume,skus mrknut

dada1171
11. sep 2009

ahoj lyndus, vies ja som ho ani tak velmi nepocuvala sustredila som sa na to ci som tehotna alebo nie...ale ak mi povedal,ze nie tak som uz dalej ani nepocuvala v duchu som uz plakala ako male dietatko po ktorom ja tak tuzobne cakam.... ☹

newyorkgirl
11. sep 2009

ivanka ktory tt ti vychadza? ja som mala na zac. tiez strasne slabunke palicky to bolo tak 1-2dni po ocakavanej MS a na utz v piatom tt nic, ale o par dni uz bolo pekne vidno 😉

ivanka612
11. sep 2009

no ako tak pocitam tak asi 3. ale 4.tt ale naozaj neviem od ktoreho dna sa to pocita,naozaj radsej zatial nechcem verit,meska mi to 5.den

newyorkgirl
11. sep 2009

tak podla tych testikov by som to videla na tehu, ja som mala teraz tiez strasne slabucke ciarky, drzim palceky tfuj tfuj tfuj 😵

ivanka612
11. sep 2009

dakujem moc,ani nevies ako by som si to priala,kym sme sa snazili tak aj tak vzdy MS prisla a ak nahodou nie tak o jeden den neskor a aj ked som si robila test tk bol uplne biely,teraz cez leto sme si povedali,ze kasleme na to,ze to nebudeme robit ako na povel,isli sme na dovolenku,tak mozno to pomohlo.A prosim ta ako sa tie tyzdne pocitaju?? Od prveho dna poslednej MS alebo od ovulky??

lyndus
11. sep 2009

ivka tie testy vyzeraju velmi slubne... tyzdne sa pocitaju od prveho dna menzesu, teda ak si mala ovulku niekedy okolo 14DC tak si cca v 5-6TT, to uz by mal vidiet doki male aj na utz 😉 drzim paluchy na pondelok 😉
dada verim, ze si ho moc nevnimala, ja som brala raz clostybergit a po nom sa mi narobili cysty, vobec mi nepraskol folik a ja som revala jak dast, lebo ma priserne bolelo brucho, myslela som is ze som tehu a to sa mi len cysty robili 😠 ☹

ivanka612
11. sep 2009

No ved tak uvidime tie dnesne su trosinka tmavsie ako tie z utorka a stredy,tak som to pozerala a bol by to cca 5tt,prosim uz nech je pondelok. Urcite sa hned v pondelok ozvem,ze co a ako..

ivanka612
11. sep 2009

lyndus som si este pozrela tvoj album a aj mi slzicka stiekla po licku take je to pekne.....ale ja som sa dnes rozplakala aj pri flashdance

ivanka612
14. sep 2009

lyndus: tak hura sme v tom zaciatok 6tt,malinke na spravnom mieste a mne sa konecne ulavilo,moc dakujem za podporu

denousek
1. mar 2011

ahoj holky jsem 46DC (14 dni spozdeni ms) 18DC dle ovu testi byla ovulka... vcera jsem mela HCG pozue 92 - zitra me ceka kontrolni odber..bolesti nemam nespinim,muze to byt mimodelozni tehu?diky

laurica123
20. jún 2012

viete mi niektora zienka poradit???som tehotna a hcg som mala 15 DPO 193cela nieco co myslite je to ok zajtra budem mat vysledok zo vcerajsieho odberu..len sa chcem trosku ukludnit.. 🙂 dakujem

afrika
20. jún 2012

@laurica123 je to hodnota na 15 deň po ovu úplne v pohode

anjelicek26
20. jún 2012

@laurica123 - to je dokonca dost vysoka hodnota.. ES je ovulacia, to v strede je priemer, to v pravo je norma (od - do - vsetko ok)... takze es +15 je priemer hcg 159...

ES+8 2
ES+9 3 1,40-5,30
ES+10 5 1,90-13,10
ES+11 17 8-35
ES+12 34 20-59
ES+13 55 33-91
ES+14 89 57-140
ES+15 159 100-252
ES+16 260 156-433
ES+17 433 276-706
ES+18 700 473-1033
ES+19 933 626-1384
ES+20 1399 973-1998

laurica123
20. jún 2012

@afrika hej 🙂 to si ma potesila lebo toto je moje tretie tehu no to pred tym neskoncilo dobre...znova to necem zazit 😀 dakujem

sunny15
20. jún 2012

@laurica123 ahoj,jasne je to dobra hodnota 😉

afrika
20. jún 2012

ja som mala na 13-ty DPO hodnotu 104. tú hodnotu máš úplne v pohode a v norme
@laurica123

laurica123
20. jún 2012

@anjelicek26 dakujem 🙂 ja som nieco pocitala na nete o tom a tiez sa mi to zdalo v norme ale moja doktorka ma vcera vystrasila ze je dost nizke to hcg ..tak uz stresujem 🙂 🙂

laurica123
20. jún 2012

😀 😀 dakujem zienky ako se ma teraz ukludnili.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre