Mešká mi menštruácia a mám nízke HCG. Som tehotná?

flamenga
14. júl 2009

Chcem sa opýtať, či máte niektorá s niečím takýmto skúsenosť.
Som cca 33DC, tehotenské testy stále slabo pozitívne, čiarky silnejú len veľmi slabo (mám ich v albume). Mám pichavé bolesti raz na ľavej, raz na pravej strane a bolesti v oblasti maternice ako pred krámami. Celý týždeň, čo mi meškajú krámy špiním... raz na hnedo, niekedy krvavo... ale zatiaľ sa krámy nespustili a zrejme sa ani nechystajú.... 🙄 Na vyšetrení u lekára: HCG včera 30,96, na ultrazvuku samozrejme nič nevidela. Maternica vraj normálnej veľkosti, výstelka zodpovedá skôr druhej fáze menštruačného cyklu.

Zažila ste niektorá niečo podobné? Dosť sa desím mimomaternicového tehotenstva. Mám prísť vo štvrtok na kontrolný odber krvi, či HCG stúpa alebo klesá..... No do štvrtku ma porazí a lekárka mala taký úžasný prístup, že mi nepovedala nič... žiadne alternatívy a možnosti, že čo všetko sa vlastne môže diať....

Podľa posledných krámov by som mala byť cca 5tt.

vďaka 😔

pipussa
17. júl 2009

nechcem byt blba, ale nebol to kusok sliznice ? ved to musi byt strasne malinke.... Hm, je mi to luto. Na buduce sa to urcite podari. Ber to tak, ze priroda to zariadila.... Hm

flamenga
autor
17. júl 2009

kusok sliznice by nevyzeral ako balónik ☹ .... nechce sa mi to opisovať... proste je to za mnou....

pipussa
17. júl 2009

hm..... netrap sa uz.... urcite to vyjde nabuduce..... teraz musis oddychovat

majka212
21. júl 2009

ahojte!

marketa137 ako si dopadla? vcera som na teba siilno myslela!!!

majka212
21. júl 2009

marketa137 pozri IP

kotjatko
21. júl 2009

Ahij,holky!Prosim o radu.Mela jsem PM 15.6 mam krasne tehu testy,17.7 HCG 1000 jednotek,vcera na ultrazvuku doktor zaznamenal v deloze plodove vejce s naznakem na embryo 7,7mm.vzali mi jeste krev,a dnes mi prisli vysledky uplne stejne jako v patek. mam hrozny strach,je to 6 let co se snazime,uz jsme byly na IVF,a ted se to stalo samo,ale vubec nerosteHCG.Jsem tak nestjastna,stalose to nekomu?Nemate zkusenosti?Boli mne srdicko.Dekuji za odpovedi.

myskaaaa
21. júl 2009

Ahoj kotjatko...tak prozivame mozna neco podibne...snazime se 5 let a meli jsme jit min.sobotu pro leky na 1.IVF a ja misto toho objevila poprve //. Hnedka min,pondeli hcg 266 a mezitim jeden ultrazvuk kde nebylo nic videt a dnes utz take nic, hcg dne 466...po týdnu a dni! Primarka mi ma volat na mobil (na krvi jsem byla v 8h rano), tak jsem tady jak na trni celej den probrecela, primarka nevola,pry zavola az skonci. Tak jsem taky strane nestastna....bojim se mimodelozniho...

myskaaaa
21. júl 2009

jo a co se týče příznaků,tak jsem po dni ocekavane menstruace citila tehu priznaky asi 3-4 dny a pak pomalu mizely. Ted me jen boli prsa....ach jo, doufam,ze to odejde samo-biochemicke tehu a nebudu muset do nemocnice...ach jo..

flamenga
autor
21. júl 2009

myskaaaa držím silno palce 😔

kotjatko
21. júl 2009

myskaaaa,hlavni je,ze to roste,i kdyz pomalu.Mimisek to richle dohoni,uvidis!Hlavne ne plac,musis si verit!

slniecko01
22. júl 2009

myskaaaa to je super, že si mala // v našej teme PIPINY Z Gyn Fivu, to tak mala Luciamk a je tehu 😀

mimka26
22. júl 2009

prajem všetko dobre a teším sa s vami z tých // čiaročiek snáď aj mne sa raz zadarí 🙂 Prajem pekný dník

lauritka
22. júl 2009

nechcem brat nikomu nadej, ale ked nerastie hcg ako ma, tak nieco nie je dobre. 😔 radsej nech to odide na zaciatku, ak to nie je presperujuce tehotenstvo. vela stastia...

flamenga
autor
22. júl 2009

lauri presne tak 😢 😔

marketa137
22. júl 2009

Nechci fakt nechci nikomu brát iluze ale pokud HCG neroste tak je něco špatně. Já měla 2.7 550, 8.7. 4400 a 10. 7 přes 7000. Pokud HCG neroste nebo roste pomalu tak je problém ☹ . Za 2-3 dny se hodnoty násobí 😒

cisielko
22. júl 2009

Ahojte...ja som len náhodou kukla o čom s tu píše a tak som sa rozhodla, že sa ksúsim opýatať aj keď si zakazujem namýšlať somariny ale nedá mi to 😒 ja som mala zhruba pred 1tt ovu...snažilkovali sme však asi 4 dni pred ..potom nie...nevyšlo to ☹ to bolo min. pondelok na posledy a ovu prebehla asi štvrtok...tento týždeň v pondelok mi bolo v robote zle...cítila som ako keby sa mi zvýšil tlak..bolo mi na vracanie ☹ ale večer to presatlo..dnes napr.mám bolesti ako pred M ...m má prsíť okolo 31 júla...som ztoho na nevy napadlo ma čo ak...ale nechcem si namýšlať...len tu čítam podobnésymptómy...môže to byť tehu?nikomu o tom nehovorím aby si nemylseli, že už mi na čisto hrabe...ďakujem ☹

marketa137
22. júl 2009

🙂 , asi bych si udělala test. ono to vypadá jako že se člověk zbláznil ale já měla dle UTZ ovu o týden dýl, kolem 19. června a od 21 června už mě bylo dost špatně a 28. 6 jsem měla na testu 1 ducha. takže pokud máš mít MS tak testni a pokud je brzo tak počkej a nejdřív udělej testík 1 den před MS 🙂

cisielko
22. júl 2009

martketa...ďík...ja som už rozmýšlala, že sa testnem včera večer aby som si bola istá...ale ešte je dpodla mňa skoro...m mám mať až o nejakých 9 dní...skúsim to asi zajtra...a budem na čistom a bude pokoj 😉

marketa137
22. júl 2009

Tak to nedělej, já testila 24. června a jen / a až 28 byl duch. testni nejdřív 2 dny před MS jinak budeš akorát zklamaná 😒 . Ber to že od ovu se Tě na testnuněco ukáže až 10 dní po oplodnění 😉

cisielko
22. júl 2009

no...tk super...ja sa nikdy netestujem...ale teraz...musím zmeniť mylsenie niekam inam...tak testnem až po tom alebo vôbec...uvidím...ďakujem

daida
9. sep 2009

Kotjatko: Ahojky, holky. Komu neroste HCG- ještě vydržte. Ale je pravda, že pokud se pozastavuje HCG zpravidla se něco děje. Mně HCG jen mírně narostlo ze 125 na 150 za 4 dny ( mělo by narůst dvojnásobek nebo jednou tolik behem pár dnů) a doktorka mi říkala, že se to možná už odlučuje. Za týden jsem začala krvácet ( mimo periodu ) a HCG začalo klesat. Teď bych měla čekat na klasickou menstruaci až klesne HCG až na 0. Pokud neklesá - naděje ještě je. Hlavně myslete na něco jinýho, psychika tomu moc neprospěje a bude to horší. Hlavně dál bojujte. Zkuste to zase dalším pokusem, pokud to nevyjde. Hodně o tom píší holky na tématu -Jak zvládáte opakovené neúspěchy IVF, kdo je na tom stejně, přečtěte si to. Držím palečky

zuzka11
9. sep 2009

Holky jenom chci povzbudit, jak pise i daida...vydrzet, zamestnat hlavu, je to strasne tezke, zname to vsechny...a vykaslat se denne na testy....kazdy je z jine serie, i stejna znacka a proste si ty carky kresli kolikrat ruzne........vydrzat!!! Moc na vas myslim, at to dopadne dobre!

ivanka612
9. sep 2009

Ahojte,chcem sa vas spytat,lekarka mi zistila vysoky prolaktin,MS som mala dostat v pondelom,mavam ju presne ako hodinky vcera som si teda iba tak urobila test a bola tam aj druha ciarka sice slaba ale bola,potom som urobila este jeden a tiez tam bola,dnes rano som urobila zasa dva a pre istotu kazdy inej znacky a ciarocky tam boli uz trosku viac viditelne,nespinim a ani naznak zatial nie je,jedine co je,tam ma obcas boli podbruska ako keby som MS mala mat,prsia ma bolia na zblaznenie a mam ich viac napnute....co myslite???Mohla by som byt tehu alebo je to len tym prolaktinom???

juliett7
9. sep 2009

Ahojte, tak ja som dnes 15 DPO a menzes dostavam pravidelne na 14 DPO ,a nemam ziadne priznaky na menzes, ziadne vytoky, ani nic a teplota je stale hore. Ale test mam negativny, tak neviem, skusim testnut zajtra rano z ranneho mocu

dada1171
9. sep 2009

cavte ja pysem pomaly do vsetkyh tem ...ale hladam podobny pripat ako mam ja. Moj problem je v tom ze moja posledna menstruacia bola 5.8.2009 hned po nej som sla14.8.2009 na operaciu prefuk vajcovodov -laparoskpia , kde mi zistili,ze vajcovody su priechodne....prepustili ma domov 17.8.2009 a hned v ten den sme zacali aj skusat na dietatko 😉 ...moj menstruacny cyklus je cca od 25 do 28dna podotykam ze mi nikdy nezvykla meskat...moj prolem je ze menstruacia nedosla a po 6dni meskania som si spravyla teh.test a ten vysiel negativne.. ☹ potom o 2 dni som si zase zopakovala a zase vysiel negativne...tak som sla k lekarovi a ten mi povedal ,ze niesom tehodna a ze mam tam nieco v maternici co este nepuklo a ze tomu traba pomoct tak mi pychol vyvolavacku a povedal ze menzes sa dostavy a nedosiel uz je tomu 3den po injekcii...a menzes nikde... ☹ ☹ mozem byt tehotna...?Prosim Vas zapojte sa vy ,ktory mate taky problem je mozne ze testy ukazali zle a doktor to nemol este vidiet?

haaribo
9. sep 2009

dada1171: po Agolutinu se čeká na ms až 14 dnů. A pokud bys byla těhu, miminku to neublíží, naopak. Třeba jsi jen otěhulila déle... A hcg ti nenabíral??? Tak držím palce!!!!

dada1171
10. sep 2009

je tu niekto...

afrika
10. sep 2009

ahoj, možno máš cystu-folikul nepraskol čiže nenastala ovulka. ako píše haaribo treba počkať 7-14 dní od injekcie.

dada1171
10. sep 2009

afrika...dakujem....za vysvetlenie...ale co budem robit ked nepraskne...mam za sebov tolko opracii uz sa bojim ze zase bude daco zle...tak ako som nechcela menstruaciu teraz sa modlim aby som ju dostala...zvykne to prasknut nevies? ☹

lyndus
10. sep 2009

dada, pokial mas cystu z nepresknuteho folikulu a neni si tehulka, po agolutine urcite dostanes MS do 14 dni, ja to poznam, bola som na tom rovnako...v ramci MS zvykne tato cysta prasknut, aspon mne teda vzdy preskli vsetky a nebolo to raz...len nerozumiem tomu, preco doki povedal ze mas nieco v maternici, co neprasklo? sak folikul je vo vajecniku 😕 😕 😕
Ivana. podla mna si urcite tehulka, ak ti vyslo tolko pozitivnych testov, bolest podbruska a prsnikov je uplne v pohode a normalna, kedze si tehulka 😉 Vysoky prolaktin nema nic s tehu testami, tie zobrazuju iba HCG v krvi, prolaktin spusta laktaciu po porode a vacsinou ked je vysoky ta zabranuje uhniezdeniu vajicka v maternici, co je v podstate nespolahliva forma antikoncepcie pocas dojcenia... aj napriek tomu, ze je vysoky moze dojst k uhniezdeniu a nasledne tehotenstvu, co je zrejme tvoj pripad 🙂 Ja som mala tiez vysoky prolaktin a na znizenie som brala Parlodel este pred tehotenstvom 🙂 tak drzim palceky, na tvojom mieste by som sa objednala k dokimu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre