Mešká mi menzes a mám výtok. Môžem byť v tom?

pa3ciaaa
24. máj 2013

babyyyy, probleem..ja som si to ani neuvedomilaaa :/ 8.5. som ,,to" mala dostat a nic neprislo..dva dni na to som mala slaboruzovy vytok len vecer a rano a potom nic...no aa predvcerom zasa ten vytok na papieri a stale nic...myslite, ze som v tom?? viem, ze nieste gyn. ale tak predsa..len neviem o tom, ze by drahemu nieco uslo..tedaaa, dufam, ze mu neuslo.... waaaa 😕

ivec16
24. máj 2013

@pa3ciaaa tak mozno len nejake vykyvy hormonov... ved ked nedojde a bude stale negat, skoc radsej k lekarovi...

pa3ciaaa
autor
24. máj 2013

@ivec16 no, asi to bude tym..vsak ak nepride, tak testnem este raz a pri najhorsom smer gynda ...

anjelicek26
24. máj 2013

@pa3ciaaa - kludne mozes mat aj cysty, to taketo zdrzanie a mierne spinenie tiez moze sposobit. Skoc radsej k doky ;)

modrazaba
24. máj 2013

@pa3ciaaa mrcha mohla neprijst aj z hormonalnych dovodov alebo zo stresu, mne tak raz mrcha neprisla a o mesiac prisla 😉

anjelik2509
25. máj 2013

@pa3ciaaa no, ale to sa mi nezdá...tehotná nie si, to by ukázalo hneď, ale by som zašla pre istotu k dr., ak ti to nemeškávalo predtým...Mne meškalo jeden deň a už mi vyšli dve paličky na teste...Takže ešte počkaj a keď ništ, tak choď k dr....

pa3ciaaa
autor
26. máj 2013

@anjelik2509 no, ani mne sa to nezda..ale napr. pri prvom tehu som to zistila az v 9tt...takze to neviem porovnat..len viem, ze pri malej som neotehotnela v strede cyklu (cize ked mala byt ovulka) , ale hned po skonceni menstruacie..asi som nejaka divna... 😒 kazdopadne pockam do dalsej ms, ktora by mala byt okolo 5. 6. a ak nepride, tak idem k dr...dakujem za rady.. 🙂

anjelik2509
26. máj 2013

@pa3ciaaa ono ten organizmus si niekedy robí čo chce...treba počkať a uvidíš 🙂

pa3ciaaa
autor
26. máj 2013

@anjelik2509 presne tak.niekedy sa s ludmi nepekne zahrava.. 😖 no, uvidime ako to dopadne..

anjelik2509
26. máj 2013

@pa3ciaaa každopádne držím prsty , nech už ti to dopadne akokoľvek 🙂

pa3ciaaa
autor
26. máj 2013

@anjelik2509 dakujem...dufam, ze to dopadne v moj prospech..ale ak si mam vziat do uvahy mozne rizika, ktore by to mohli sposobit, tak by som radsej brala to tehotenstvo..lebo viem, ze z toho by som sa aspon radovala 😅

anjelik2509
26. máj 2013

@pa3ciaaa tak to je jasné, ale tak aj keby to nebolo bábo, hádam to nebude nič strašné, dúfam teda aspoň....😉

pa3ciaaa
autor
26. máj 2013

@anjelik2509 no, tak to dúfam aj ja, že to nič nebude..že to bude len prinajhoršom nejaká hormonálna nerovnováha..

anjelik2509
27. máj 2013

@pa3ciaaa uvidíme 🙂

pa3ciaaa
autor
27. máj 2013

@anjelik2509 no, uz mam docakanee.. prisla mrcha jedna 😀

anjelik2509
27. máj 2013

@pa3ciaaa 😀 no teda 😀 dobre si to z teba vystrelilo 😀

pa3ciaaa
autor
27. máj 2013

@anjelik2509 tak to teda ano 😀 dufam, ze uz mi toto neurobi 😀 mrcha jedna 😀

anjelik2509
28. máj 2013

@pa3ciaaa no to je ozaj mrcha 😀

pa3ciaaa
autor
28. máj 2013

Tak to áno 😀 😀

zuzkap85
31. máj 2013

volam sa zuzka mam27 rokou nam dostat menzes meskami to asi som prechladnuta mam zapalmocoveho mechura 😖 🤐 😲

zuzkap85
31. máj 2013

volam sa zuzka maM27 ROKOU MALA SOM DOSTAT MENZES BRUCHOMA BOLI RIADNE NIC MOZEM CAKAT DO KEDYPORADTEMI NIEKDO 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre