Meškajúca menštruácia. Môže za to prekonaná mononukleóza?

vanes15
10. aug 2007

☹ pomožete mi prosím.mám otaku zvičajne mávam menzes 5,6 a teraz som ešte nedostala. pred pár týžnami som bola v nemocnici.mala som monoluklozu.s priatelom spávam vždy zochranou. DAKUJEM ZA POMOC

smartik11
11. aug 2007

ahoj vanes15!Neviem co myslis co pouzivas ak pouzivas len prezervativ moc na to sa nespoliehaj kludne sa moze pretrhnut alebo inac poskodit a nezelane problemi su na svete,radcej hod k doktorovy len tak pre istotu!!!Drzim palce!

viktoria
11. aug 2007

ahoj neboj podla mna ti to meska lebo si bola v tej nemocnici a stres robí svoje,a nemešká ti to tak dlho žeby to bolo nezvyčajne, a ked chces byt kludnejšia kup si test...

habibi78
18. mar 2009

ahojte baby. Staršia dcéra mánononukleozu, má dodržiavať pecenovu dietu.... neviete mi oradiť, aká to je?

atery
18. mar 2009

Ahoj habibi, nesmie sa vyprazane, korenene, cola, skus si vygoglit pecova dieta, mala by vela tvarohu... Drzim jej silno palce, aby sa z toho cim skor dostala, je to inac pekne svinstvo... Moj starsi syn ju dostal v skolke, ale on nastastie nemal zasiahnutu pecen, nemuseli sme ani nejaku dietu velmi drzat, ale aj tak to s nim dost zamavalo, odkedy ju prekonal, tak ma dost zoslabenu imunitu...
Nesmie sa sportovat 6 mesiacov, jedine pozitivum je, ze ju mozes prekonat iba raz v zivote...

lentila.g
18. mar 2009

jedla som len biele maso a to robene vsetko na vode, bez korenin a soli, ryzu a vsetko lahke

vevoncek
18. mar 2009

ahojte aj ja som prekonala mononukleózu ale podľa toho čo som čítala tak sú iné prejavy ako som mala ja a doktorka mi ani neprišla na to že mám mononukleózu prišla som za ňou že ma hrdlo bolelo a mala som zväčšené uzliny dala mi len na alergiu že to môže byť aj z alergie ale potom sa mi to zhošilo a tak ma poslala na krčné ale na krčnom mi doktorka ani do hrdla nepozrela a napísala mi že všetko mám v poriadku a tak mi doktorka poslala domov potom sa to zo dňa na deň tak zhoršilo že som ani preglgať nemohla tak ma hrdlo bolelo že s každým preglgnutím som revala a tak som išla znovu k doktorke a konečne ju napadlo zobrať mi krv a pozrieť do hrdla nasadila mi antibiotiká a liečila som sa asi 3 týždne potom keďsom išla na kontrolu mi povedala že som prekonala mononukleózu (ale že je to taká choroba že už sa mi viac opakovať nebude ako kiahne) a asi som tiež držala tú diétu ale nejedla som len mastné a vyprážané

lilian23
18. máj 2014

@vanes15 ahoj
chcem sa iba spytat.mozno poradit.na zaklade toho co si tu pred par rokmi pisala..ako to s tebou dopadlo?lebo ja mam teraz podobny problem
Uz 7den mi meska menstruacia. Tehotenstvo je vylucene. Je pravda ze pred mesiacom mi diagnostikovali Infekcnu mononukleozu a bola som v tom case pod dost vysokym stresom- kazdy tyzden odbery krvi...Pecenove hodnoty sa mi uz zlepsili, tak neviem co moze sposobit ze mi menstruacia meska..Myslite ze to moze byt sposobene tou mononukleozou, a aj pripadnym stresom?
dakujem za rady

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre