Mimomaternicové tehotenstvo

alinka0
21. sep 2015

Ahojte,
potrebovala by som poradiť. Dnes som bola u gynekológa s tým, že mám nepravidelnú menštruáciu. Od apríla mi príde raz 2 týždne neskôr, alebo týždeň neskôr, raz mi dokonca vynechala. Myslela som si, že to bude hormonálna porucha, čo mi aj potvrdil, ale na ultrazvuku videl zhrubnutú stenu maternice ako pri tehotenstve, ale zárodok nevidel. Vyslovil podozrenie pre mimomaternicové tehu. Urobil odber, hodnota je 500. Mám sa obávať? Posledná menštrácia bola 7.8.2015. Môže sa jednať aj o normálne tehu, len ešte zárodok nevidieť? Mám veľké obavy nakoľko mám 2 malé deti. Poraďte, ak máte nejaké skúsenosti. Ďakuje

schutzangel
21. sep 2015

Ahoj ja som mala poslednu 2.8. Bola som 31.u dr a povedal ze sliznica je zvacsena zobral mi krv ktore potvrdili tehu a povedal ze o tyzden mam priat xi to nie je mimomaternicove lebo tiez nic nevidel.potom ked som dosla o tyzden uz boli vidno plodovy obal,asi som mala neskor ovu ako zvyknem mat a 1.10idem zasa kuk babo.drzim palce nech to dobre dopadne

bella1235
9. jan 2016

@schutzangel ked uz videl plodový obal v ktorom si bola týždni ??? Lebo ja som bola včera a to iste tehu potvrdil z krvi ale nič nevidel len zväčšenú sliznicu. Dakujem

schutzangel
10. jan 2016

To som bola len a zaciatku nejaky 3.-4.tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre