Mohl to být samovolný potrat?

uk.ok
8. aug 2008

Ahojte. Chtěla bych znát váš názor. O mimčo se snažíme (už 1 rok bez HA). Těď jsem doslata menstruasi 28 den ciklu. Což je celkem normální, ale byla taková silnější, červenější a delší. A poslední den menstruace jsem zjistila, že při pomačkání bradavem mi z tama teče mléčná tekutina. Den před MS jsem měla fyzickou námahu - zdvihání těžkého. Nedávno jsem začala pít i alchenikový čaj. A test mi vyšel negativní. Tak nevím jestli to byla divná menstruace, alchemika a nebo potrat v 4tt.

simcas
30. aug 2008

☹ ☹ ☹ ...nikto tu nie je.... ☹

dicinka1
30. aug 2008

citala som tvoj prispevok..ale neviem ti poradit moja...iba som chcela,,aby si si nemyslela,ze kasleme na teba moja... 😅

elana
30. aug 2008

Simcas, někdy takhle násilně ukončí cyklus právě antibiotika, ale jestli menstruuješ silně, tak je to divný, protože sliznice by ještě neměla být narostlá, to stejné platí i pro stres a nakonec i pro těhotenství, pokud ty poslední menses byly normální, tak to nevypadá, že už tehdy jsi byla těhotná a teď je to tedy potrat-i když nic neni nemožné a samozřejmě jsou ženy, co menstruují do 4. měsíce a nic netuší.

Jestli k dr. nemůžeš, tak Ti nezbývá opravdu než čekat až to skončí, stejně bych si ale potom radši došla na kontrolu a řekla to dr. jak to bylo, kdyby to náhodou opravdu SA byl, tak aby prohlédl dělohu, jestli se vyčistila, aby se neopakoval zánět.

simcas
30. aug 2008

Dicinka, si zlatá 🙂 díky aspoň za to.

simcas
30. aug 2008

elana, ďakujem, veĎ to je divné, že je to dosť silné,ale už mám aj SA za sebou a vtedy to bolo oveľa horšie aj, čo sa týka bolesti a hlavne,krv sa valila a valila...veď určite tam pojdem,nech sa na mna pozrie doktor, lebo toto mám prvýkrát v živote, ináč som malamenšt. presne vždy okrem tehotenstva... preto sazamýšľam, že čo tak skoro zas????

didusa.risulo
30. aug 2008

ahoj simcas, no moja moze to byt so stresov, moze to byt s antibiotik, vlastne sa ti spustila menstruacia toho 12 ale nebola asi cela a ked beries ant tak teraz pokracuje ant, moj nazor je ze to sposobili ant,aspom u mna to tak bolo, skore uzdravenie a nginou a nech si cim skor fit

elana
30. aug 2008

Sim, ne každý SA probíhá stejně, někdy žena ani dlouho netuší, že je miminko dávno mrtvé a zjistí se až ticho na ultrazvuku...ale nebudem rozebírat potrat, snad je to jen rozhozený cyklus, moc Ti držím palce, ať se příští týden dozvíš dobré zprávy, dr. Ti jistě udělá prohlídku, nabere hcg kdyby náhodou a podle stavu sliznice v děloze a vaječníků určíte fázi cyklu, nejspíš budeš normálně na začátku a pojedeš další snažící pokus-vidím, že chcete druhé🙂

Měj se hezky, ať bříško už dlouho nebolí!

simcas
30. aug 2008

Diduska, práveže toho 12.8 bola celá a aj dlhá a dostatočne silná, takže nepredpokladám, že by tam bola tehotnosť, asi skor tie ant.Aj tak díkyza radu 🙂

simcas
30. aug 2008

Elana,ja viem,že nie všetko je rovnaké, ale velmi si mi pomohla, diky moc, snažíci pokus odložíme na chvíľu, kým sa nedám dokopy,dobrú nocku. Idem spat ako "Pampers Baby Activ" - 😀 4 vložky medzi nohami ... 😠

mercy
30. aug 2008

No, mne napadá ešte jedna alternatíva. Prasknutá cysta

didusa.risulo
30. aug 2008

ak bola krvava tak ano, to moze byt, to mna nenapadlo, ja som mala len vodovu a to isiel zo mna len vytok

simcas
31. aug 2008

Mercy, tak to ma napadlo tiež,len neviem, čo bude so mnou dalej, ak to bola cysta .... to sa tiež nejako musí čistiť, či nie ? 4i ak už praskla, tak je to za mnou ? či čo ? som ako blbá... ale keD nerozumiem tomu, čo sa so mnou deje, tak budem blbá, no a čo ...

elana
31. aug 2008

Sim, jestli praskla cysta, tak sama s tím moc neuděláš, k dr. se stejně chystáš a on Tě vyšetří, viděl by na uzv volnou tekutinu a nějaký postup by zvolil, jaké ty bolesti máš-jako kolikovité nebo klasické MS křeče? Ty jsou vyvolány prostaglandiny, které působí na hladkou svalovinu dělohy a s cystou nemají nic společného, takže snad podle nich bys to mohla rozlišit, ale je to takový všechno jen "po domácku", jistotu budeš mít až od doktora🙂

A blbá nebudeš, neboj😀, naše těla si s námi holt zahrávají a kor v době snažení jsme citlivější a víc se pozorujeme, já dokud jsme nechtěli miminko, tak jsem měla vše jak hodinky, nic mě nebolelo atd. a poslední rok si připadám jak rozbitá hračka, už si říkám, že snad to mám psychosomatický😀 a taky s tím nic neudělám🙂

Tak se drž a přijď nám v úterý říct, jak jsi dopadla.

simcas
31. aug 2008

elanka, ty si teraz ako moja bútľavá vŕba .... 🙂 už som si všeličo prečítala na nete, tak dúfam, že to predsa nebola cysta, lebo tie bolesti nie sú kolikové,ale také menštruačné, v podbrušku, len trošku silnejšie, ale ved vieš, my ženy, kým nerodíme, tak tie bolesti ani nepovažujeme za bolesti....už mám aj menšt. slabšiu, asi to ustupuje,tak držím aj tebe pršteky, aby si sa nerozbíjala ako hračka,si zlatá, že si mi pomohla, určite sa ozvem potom. 😉

simcas
2. sep 2008

Takže baby , dnes som bola u doktora, chvalabohu všetko je ok, ultrazvuk nič nenašiel, na vine sú predsa len tie antibiotiká.Ďakujem všetkým za rady 😉 .

sandey
13. nov 2008

Ahojte, vie mi prosím niekto poradiť? Zistili mi na gynekológii, že má voľnú tekutinu v brušnej dutine... dosť sa bojím. Chcú ešte čakať 2 týždne a ešte raz to skontrolovať. Nie je možné, že sa to počas tých 2 týždňov zhorší a môže to byť životu nebezpečné?

natalka22
25. feb 2009

caute baby.ja to asi zazivam prave teraz ☹ v piatok som si robila test lebo ms mi meskala 2tyz,vysiel pozit.tak som sa chystala v pondelok k lekarovy ale v nedelu vecer som zacala krvacat,nie moc silno ale zacala.utekala som na pohotovost bo som sa zlakla ☹ tam mi doktorka povedala ze tehotna som ale je to velmi malinke alebo sa to uz vobec nevyvija ze Zamlknuty potrat ☹ no bola som u svojeho lekara tak ten mi povedal ze este nebude robit unahlene zavery ale aby som si pre istotu spravila predoperacne vysetrenia,
No som s toho hotova neviem co si mam o tom mysliet ale stale v kutiku duse dufam ze to dude vsetko v poriadku.
baby drzte palce a drzte sa aj vy vsetky co ste to uz zazili 🙂

silvik
25. feb 2009

Nat, bude to Ok, uvidíš, budu držet palce, aby to dobře dopadlo!!!! 😵
A kdyby náhodou ne, tak nebuď smutná, já jsme taky první mimi v 7 tt potratila, byl to samovolný potrat - krvácení, vše šlo ven, byla jsem na čištění v nemocnici... no a za 3 měsíce už jsem byla znovu těhotná a vše proběhlo bez komplikací!!! Teď už máme holky dvě... 😵 😵

luly3
26. feb 2009

nat daj si zobrat krv na hcg a za 3 - 4 dni znovu
ak hcg bude rast je to ok....
na začiatku tehotnosti ti ešte nič nemožu v maternici vidiet
a srdiečko babenku začína byt okolo 8 tt....
😅 vela štastia

lienka79
28. feb 2009

JA SOM 2X POTRtila v 5tt....vedela som,ze som tehu.
Ten vytok mi pride velmi zvlastny,nakolko ledzivo sa objavuje ovela neskor,mne tak okolo7mesiaca tehu...tak neviem

katka3333
30. apr 2009

Ahojte, jak jste zminovaly tu tekutinu z prsu.je mi 20 let a pred tydnem mi skoncila menstruace.ale ted pri prohlidce prsu mi z jednoho zacala tect nazloutla tekutina.muze to byt tzm prolaktinem?beru hormonalni antikoncepci ale presto se bojim ze muzu byt tehotna nebo to muze byt neco vaznejsiho?!?! jsem z toho docela vydesena nikdy predtim jsem si toho nevsimla. dekuju vam vsem

aja707
11. jún 2009

potrebujem poradiť.....17 apríla som mala nechránený sex...dal to do mna, 1 mája som dostala MS....ale teraz už nie....znamená to,že môžem byť tehotná?mešká mi to 10 dní,bola som i chorá,užívala som antibiotiká

aja707
11. jún 2009

čo spôsobuje potrat?

luly3
11. jún 2009

ahoj aja sprav si tehotensky test a ak budeš tehotna budeš tam mat //
to je najednoduchší spôsob ako zistit či si tehotná

aja707
11. jún 2009

môžem si antikoncepčnými tabletami spôsobiť potrat?

andi20
12. jún 2009

Ahojte baby, citam vase prispevky a mam taky malinky problem. Ja som 31. maja dostala MS vcas, ale trvala len 2 dni a bola velmi slaba. Nic som si z toho nerobila az mi v nedelu 7.juna prisla zase. Mala som len spinenie, nic vazne. Urobila som si v pondelok test a vysli tam dve ciarky. Ta druha bola slabsia. Test som si robila aj v stredu a to iste. Problem je, ze krvacam aj do dnes, ale je to uz silnejsie a je to cervena krv. Dnes som bola u dr. a brala mi krv na HCG. Velmi sa bojim, ci to nebol samovolny potrat. Neviete niektora, ked to bol SP, asi este ako dlho ukaze krv pritomnost HCG?

bettyna84
16. jún 2009

Andi: byla jsem na odběru deset dní od SP a doktorka říkala, že Hcg je nízké, tak je to v pořádku (- ale znamenalo to, že ještě pořád nějaká hladina v krvi byla), prsa mě přestaly bolet až asi 4 dny na to (- takže to si myslím, že už jsem hcg žádné neměla). Ale zase na druhou stranu - já jsem krvácela opravdu hodně silně, takže pokud nekrvácíš nějak výrazně moc, tak naděje ještě je 😉 .

andi20
17. jún 2009

Vcera som si bola po vysledky a povedala mi, ze mam HCG 49, negativ. Ale stihla dodat, ze sa jej niečo nepaci, tak si to musim tento tyzden zopakovat. Tak uvidime, co mi povie. Ale si mysim, ze nic dobre. No tak mi neostava nic ine, len cakat.

bettyna84
17. jún 2009

Hm, tak to vypadá spíš opravdu na ten potrat ☹ , ale naděje umírá poslední... Držím palce. (Nebo aspoň, ať je to všechno v pořádku).

katkaajurko
7. júl 2009

tak asi patrim do tejto temy...

MS mi meskala par dni urobila som dva testiky, najprv bola uuuuplne slabulinka ciarocka,potom taka "stredna"... no ale vecer som najprv spinila trochu a v noci som zacala krvacat -tak som zavolala na 155 ci mam ist do nemocnice alebo nechat to tak,tak mi kazali ist...doktor ma pozrel,zhodnotil slabe tmave krvacanie a nic viac nezistil z vysetrenia,dali mi zobrat krv,cakala som na vysledky HCG - keby boli negativne domov,pozitivne nechavaju si ma... lenze boli nakoniec "v strede" 45,24 - cize cakam dva dni - ci stupne,ci klesne ci co.... mate niekto podobnu skusenost? a sliznica bola tusim len 7 mm (ale cez vikend som mala vela priznakov tehotenstva, aj tyzden pred tym..no teraz uz nie a zacina sa asi rozbiehat MS... ) existuje nejaka liecba na to - aby sa vajko lepsie uhniezdovalo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre